Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Annak ellenére, hogy a Watchmen nem hegedült valami jól a pénztáraknál a DC-sek tovább fogják ontani a képregényfilmeket. Jön a Zöld Lámpás, Zöld Íjász, Csodanő, Aquaman, Shazam, Superman, Batman 3. Engem csak a Batman 3 érdekel.

 

Engem ezek közül a Batman 3, Zöldlámpás (Ryan Reynolds benne a Green Lantern), és a Shazam érdekel. Már várom mind a hármat! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvetemült film Gerald 'Leonidasz király' Butlerrel.

Remélem jó kis hentelős film lesz, amúgy meg ne várjon ettől a filmtől senki epikus történetet.

Én valahová a Death Race mellé osztottam be magamban. Az überállat jó hentelős adrenalinzúzda volt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ilyen videójátékos cucc lesz. Csak azzal az eltéréssel, hogy aki ott meghal a csataszínterén, az a valóságban is meghal. Oldfighternek igaza van, ilyen Death Race-s, túlélős feelinge van. Szeressük az ilyeneket! :)
Nem ismerem a Death Race-t, de ez a sztori nagyon felkeltette az érdeklődésemet, ez a film nézős lesz :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerem a Death Race-t, de ez a sztori nagyon felkeltette az érdeklődésemet, ez a film nézős lesz :(

Nagyon jó film, szerintem ha a Game érdekel akkor nyugodtan bevállalhatod ezt is. Amúgy Jason "Hight Voltage" Statham a főszereplője. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó kis beszámoló a Potter filmről FreddyD szájából.

http://www.otherworld.hu/index.php?page=si...cle&id=3667

 

Valamint Jaramura is beszámolt róla: http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2009/...od_prince_2009/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az írók, rendezők jobban járnának ha valami új ötlettel rukkolnának elő, nem pedig pl a TDK-t majmolnák. Ami ott műkődött, az nem biztos, hogy a Supermannél is fog. Főleg úgy, hogy az eredeti filmeket tuti nem fogja überelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sima. Az egyik az, hogy nem látok 3D-ben, a másik pedig, hogy az drágább (maga a jegy is meg a BKV-re is kellene), a harmadik, hogy nem éri meg 12 percért Yoda menni.

Szerintem pontosítsunk. :D Vásznon nem "reagálsz" a 3D-re. :P

Amúgy igazad van, BKV jegy plusz mozijegy....már-már luxuskategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életben sem. Nem tudom megkülönböztetni a dolgokat, hogy mi van előrébb és mi hátrább. Éppen ezért jogsim se lehet.

No ez nem jó hír. De akkor most az egyik szemedre totál nem látsz, vagy valami idegi pálya rendetlenkedik az agyban ami nem teszi össze a két képet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.