Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy jó filmnél a szájhagyomány sokat számít. Tegnap itt még kb 30%os volt a foglalás irány, most pedig.. :)

Akik tegnap látták, elújságolták mennyire büntet a 3D-s vetítés, és íme...ez kell a népnek :lol::(

Ma esti fél 9es előadás nálunk:

 

11kxje0.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nehéz napom volt, de olvasva ezt a kritikát, szinte én is ezt írtam volna:

http://videodrome.freeblog.hu/archives/200...18/Avatar_2009/

 

Talán már holnap nekem is sikerül valami írnom, bár igazság szerint az IMAX nézés után kéne..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, oldalirányú gyors mozgásoknál nem romlott a kép minősége? Ez eddig hátránya volt a 3D-nek.

Meglepően kíváló volt a miskolci teremben a 3D. Csak egy jelenetnél észleltem elmosódott dolgokat, de az se zavart annyira.

Viszont iszonyat durva az egész, a film 100% 3D-s, és tényleg érzed, hogy ott vagy a bolygón. Leírhatatlan élmény ezt látni kell :(

 

Vasárnap mikor jösz már el :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K'rva jó az Avatar! Mikor lesz 2? :lol: Egyszerűen hihetetlen látványvilág, történet, karakterek!

Szerintem a fórumozók közül én vagyok az egyetlen, aki nem nagy rákészüléssel nézte meg a filmet (csak A trailert láttam, nem tudtam előre a történetet stb.), lehet, hogy ezért nekem jobban tettszett bármelyikőtöknél, mert én nem vettem észre, hogy nincsenek benne valamilyen jelenetek...

 

 

Ui.: Remélem Satoru Iwata (a Nintendo elnöke) látta a filmet, és az emberszabású robotok vezérlője alapján csináltat majd Wii 2-t :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg a 77es SW-s időket idézi...

 

Egy másik fórumról koment:

Tudod mi a legdurvább?

Két dolog.

Az egyik, hogy 50 méteres sor állt az Imax terem előtt fél órával a kezdés előtt. Mikor két jegy felszabadult az eladók, egymásnak rikoltoztak hogy ki adja el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne egy olyan zene, mint a Dual of Fates, vagy legalábbis nekem rögtön az jutott eszembe róla.(Csak annyi maradt meg belőle, hogy mikor így lefordul a nagy csatahajó) Gondolom ti rögtön tudjátok miről van szó, meg a zene címét, meg hogy volt-e a karmesternek pípje a szájában, mikor ezt vezényelte :lol:

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, akkor mégis jó volt időben megrendelni azokat a jegyeket, jó időben, jó helyre! :lol:
Azon filózok, hogy ha itt is ötven méteres sor lesz, pluszban meg egy jegypénztár az IMAXhoz, akkor korábban is elindulok átvenni a jegyeket. Fél tizenkettőkor már kiárusítják őket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok a fék. :(

Szóval ezekről a sorokról csak annyit, hogy az éjféli premier után öt perccel úgy kiürült az IMAX-terem, mintha kergették volna az embereket. Sehol nem láttam tátott szájas arcot, vagy a feliratot végigelmélkedő rajongót.

Most már nagyon kíváncsi vagyok a többség vasárnap mit fog szólni, mert kezdem hülyén érezni magam, hogy nem jött be. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg rengeteg olyan "most jöttem az éjféli premierről" és az év moziélménye dolgokat olvastam.

Hajnali 3kor meg az ember igyekszik haza, vagy max bealszik az imax széken :lol:

Nem csoda hogy kiürült a terem :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sehol nem láttam tátott szájas arcot, vagy a feliratot végigelmélkedő rajongót.

Reggel 10:15-ös előadáson egy csomóan végigvárták... Elég fura volt, nem szoktam gyakran ilyesmit tapasztalni. Talán az is közrejátszhatott az éjfélin, hogy a plázások már igencsak zárni akartak...

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok a fék. :)

Szóval ezekről a sorokról csak annyit, hogy az éjféli premier után öt perccel úgy kiürült az IMAX-terem, mintha kergették volna az embereket. Sehol nem láttam tátott szájas arcot, vagy a feliratot végigelmélkedő rajongót.

Most már nagyon kíváncsi vagyok a többség vasárnap mit fog szólni, mert kezdem hülyén érezni magam, hogy nem jött be. :lol:

Nehogymár! Nem kell neked tettszen, mert nekünk esetleg bejön, vagy sokaknak bejön. Így vagyunk színesek együtt ezen a topicon! :(

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én két percel érkeztem az előadás előtt (13:28) és simán kaptam(tunk) jegyet felső közép, középre :lol:

Semmi sorba állás, meg ilyenek :(

 

Azért nem foglaltam jegyet, mert a Star Wars III-ra premier napján ugyanilyen helyet kaptam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok a fék. :)

Szóval ezekről a sorokról csak annyit, hogy az éjféli premier után öt perccel úgy kiürült az IMAX-terem, mintha kergették volna az embereket. Sehol nem láttam tátott szájas arcot, vagy a feliratot végigelmélkedő rajongót.

Most már nagyon kíváncsi vagyok a többség vasárnap mit fog szólni, mert kezdem hülyén érezni magam, hogy nem jött be. :lol:

Ezen nem is csodálkozom, olyan későn, illetve már korán én is tepernék haza :D:(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azon csodálkozok, hogy már 2 napja adják az Avatart, de még nem jött semmi hír az eladásokról. Gondolom holnap már kapunk valami összeget :lol:

Kíváncsi vagyok, mennyi zsé jön be az első napokban :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azon csodálkozok, hogy már 2 napja adják az Avatart, de még nem jött semmi hír az eladásokról. Gondolom holnap már kapunk valami összeget :lol:

Kíváncsi vagyok, mennyi zsé jön be az első napokban :(

Magyar bevételről már van hír:

első nap 105 előadáson 11.286-an látták budapesten, ebből 1.707-en az IMAX-ben. az ottani átlagos kihasználtság 85%-os, az összesített pedig 28%-os (a 2D-s mozik kissé lekanyarították).

 

összehasonlításképp az ICE AGE 3-at 16.817-en nézték meg, csak ott 157 előadáson osztozkodott ennyi néző (35%-os kihasználtság mellett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azon csodálkozok, hogy már 2 napja adják az Avatart, de még nem jött semmi hír az eladásokról. Gondolom holnap már kapunk valami összeget :lol:

Kíváncsi vagyok, mennyi zsé jön be az első napokban :(

MIndösze 3 milliós nyitány éjféli premier, 85-90 milliós nyitóhétvége becsülve

http://www.deadline.com/hollywood/first-wo...ng-85m-weekend/

 

Persze ez nőhet, mivel a szájhagyomány sokat dobhat ugye egy filmen. Pláne ha a neten is vírus szerűen jönnek az OMG beszámolók.

De így is rekorder lehet, december az Im an Legend tartja kb 76 millióval a nyitányt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.