Ugrás a kommentre

Krande fan-fiction irományai


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na szóval:

 

http://www.freeweb.hu/krande

 

Itt található, amit én alkottam eddig. Különösen szeretném, ha kapnék pár új ötletet a Körülmények hőseihez, ezért kérek mindenkit aki nagyon ráér, hogy olvassa el, ami megvan belőle....

Az alap két Jedi (mester és padawan) valamint néhány klónkatona boldogulása Geonosistól a hatvanhatos parancsig. Van benne némi lövöldözés, némi püfölködés, néha egy bekavaró főkancellár, máskor egy trófeagyűjtő szeparatista tábornok... áthágnak pár szabályt, szabakkozni tanítanak köztársasági parancsnokot, vagy épp illatszert reklámoznak... és három évnyi háborúzás után is okozhatnak meglepetéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát írhatnám még, hogy humorban gazdag, a történet fordulatos, rengeteg meglepő momentum van benne, telis-tele érdekes és új világokkal, fajokkal, és úgy alapból nagyon jó olvasmány, szívesen látnám hivatalos SW könyvként is, mert megérdemli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát írhatnám még, hogy humorban gazdag, a történet fordulatos, rengeteg meglepő momentum van benne, telis-tele érdekes és új világokkal, fajokkal, és úgy alapból nagyon jó olvasmány, szívesen látnám hivatalos SW könyvként is, mert megérdemli.

Na így már mindjárt hízelgőbb:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Nekem időbe telik, mire el tudom olvasni. Szóval inkább jövőre, mint idén, de akkor írok róla.

 

Akkor asszem majd közvetlenül nekiülés előtt töltsd le, hátha lesz addigra némi frissítés rajta. Amúgy örülök h neki készülsz:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Ebben tökéletesen igazad van :D Csak sajnos kicsit sok a munka idebent, mint év elején mindig :D Otthon még csak készülőben van a gépem, és a net, így korlátozva vagyok egyelőre. Arra gondoltam, hogy kinyomtatok belőle naponta néhány oldalt, hazaviszem, és otthon olvasom el. Már filóztam ezen, de egyre inkább meggyőződöm róla, hogy ez lesz a megoldás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben tökéletesen igazad van :D Csak sajnos kicsit sok a munka idebent, mint év elején mindig :D Otthon még csak készülőben van a gépem, és a net, így korlátozva vagyok egyelőre. Arra gondoltam, hogy kinyomtatok belőle naponta néhány oldalt, hazaviszem, és otthon olvasom el. Már filóztam ezen, de egyre inkább meggyőződöm róla, hogy ez lesz a megoldás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz :D Viszont az alapján, amit tegnap este beszéltünk öcsémmel, talán egy hét múlva lesz otthon gépem !!!!! :D :D Már megvan a fele, napokon belül megveszi a többi részét, aztán összedobjuk. Azt hiszem, kiiraton cd-re, és gépen olvasom el, de a lényeg ugyanaz marad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.