Ugrás a kommentre

Krande fan-fiction irományai


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Megkésve bár.....

Még jó, hogy belenéztem az első írásba is, mert nekem az is hiányos volt eredetileg.

Inkább spoilerbe írom.

 

 

Na szóval még mindig nagyon tetszik, rendkívül szórakoztató :) Viszont a leíró részeket nem mindenhol értem. Úgy értem, hogy nem teljesen világos mindig, hogyan és mi történt. Pl. a Halállány első oldalán a fészeres rész. Másodszorra sem igen tudtam kigabalyodni belőle. Na de volt egy rakat kifejezés meg mondat, szöveg, beszólás és a többi, ami meg haláli jó volt, jókat mosolyogtam rajta, be is másolom ide őket:

-Legközelebbi főgonoszom egy világ romba döntésére készülő producer lesz – fogadkozott Rid. -Mikor jön az a liba aki Windet játssza?

-Ha rám gondol, én már itt vagyok vagy egy órája – hallatszott a távolból.

-Nocsak, de csinosnak tetszik lenni, signorina!

-Sigourney.

Minden intelligens állatot kezelhetővé szelídít, komolyan. Mondja, akkor maga szerint önnel miért nem boldogul?

citromlébe áztatott mozzarelláért bármire hajlandó

-A whiskey miatt. Nézd, már csak félig van…

-Te ittad meg.

kenyér- és beefsteak-adója kedvében

Átugrotta… nagyrészt. (hehe, ez ismerős :D)

-Mi folyik itt?

-Víz- sóhajtotta a kamerás.

Mark, hogy biztos távolságban maradjon a vörös szőrű jószágtól, tett két lépést hátra. Aztán csobbant.

-Hogy micsodát? Horrort?

Mark Bundshire anyai örömök elé nézett

Olyan műszerek külső felét látta kényelmetlen közelségből, amiknek még a nevét sem akarta tudni.

Ha szimplán duplát látnék, az azt jelentené, hogy nem másnapos vagyok, hanem aznapos.

-Én vagyok az ap…. anyja, vagy mi. Úgyhogy én döntök, ugye?

-Szerintem igazán elintézhetnél neki egy hozzá illő szerepet, apa – kezdett lobbizni a tízéves. Carter megvakarta a fejét, és hosszas egyeztetésbe kezdett Markkal. Végülis, csak a fél forgatókönyvet kellett újraíratni, és bőven volt kéznél jelentkező. Mire az utolsó szelet is elfogyott, nem csak Michaela, de Carrie is elégedett lehetett a szerepével.

Ha azt mondod, bízzuk a kölykökre a díszletet, rendben van. Legalább élethűbben lesz minden romos.

-És a rakodógép?

-Befogjuk kelléknek

kiölthetőbbik fogsorával elragadta a gyümölcsöt

Sigourney és Michaela szambázott be a terembe, méghozzá szó szerint. Mindkettőjük lelkesen ropta a táncot, méghozzá tökéletes összhangban. Egy kósza hangmérnök még megfelelő zenéről is gondoskodott.

-Na nem, sajnálom, de ezt már nem fogjuk belepréselni a filmbe – rázta a fejét James.

Nyikorgás volt a válasz, talán betudhatjuk jóindulatú kiröhögésnek.

–Hol a rakodógép?

-Romokban.

-Szerteszét.

Ha már szerep szerint királynő, akkor a bátyókái tartsák mindezt tiszteletben!

Meg ne merjen nélkülem halni!

-Erre is csak egy alienért vagyok hajlandó – közölte Cole, amikor biztonságban földet ért. Aztán fölnézett, észrevette a kosárgyűrűt, belegondolt, hogy milyen magasan egyensúlyozott ő egy alien csukott nyelvén, és jobbnak látta elájulni.

Az utómunkálatok sem haladtak olyan jól, ahogyan tervezték. Burke halála szőrén-szálán eltűnt.

És legfőképp, hogy milyen büszke Michaela, aki a kellemes egyenlítői hőségben sorra rakta épp a tojásait a vadorzók tábora körül.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát ott annyi történt, hogy Ralf lerakott pár tojást, amibe két koca betörő belefutott. Aztán Mark meg megnézte hogy hova lehetett a két betörő, így ugrott rá Michaela. Csak Ralf észrevette hogy a gazdi arctámadót növesztett és sürgősen elrohant segítségért.

 

 

 

Úgy értem, hogy nem teljesen világos mindig, hogyan és mi történt. Pl. a Halállány első oldalán a fészeres rész. Másodszorra sem igen tudtam kigabalyodni belőle.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval ezek a kedvenc jelenetek, vagy ez az amit nem értesz? :)

Ezek a kedvencek :) És köszi a lenti magyarázatot. Érdekes az avatarod :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis novellácskám, Star Wars EU témában:)

 

Kamino

Ahhoz igazán fölösleges volt kinéznie az ablakon, hogy rájöjjön: esik. Zuhog. Rendíthetetlenül. Állandóan. A villámok fénye dobta föl egyedül a monoton felhőszakadást, a legváratlanabb helyeken és időben véve fel a harcot a kinti majdnem-sötétséggel.

Belül sem volt változatosabb: a saját ízlésének megfelelően lakosztályát mindössze néhány bútor, holovetítő, és egy adag halsaláta jellemezte. Meg a jegyzetei, részint saját feljegyzések, részint a mintaegyedének a hagyatéka.

Kényelmesen leült a szinte már trónusra emlékeztető székbe, és azon töprengett, hogy miért nem mehet már haza. Persze hogy idő, amíg elbírálják a kérvényét? De hát mit kell azon elbírálni? Klón! Csak egy klón! Semmi felelősség nem terheli azért, amit a mintaegyede annak idején elkövetett. Hogy a helyében ő is ezt tette volna, részletkérdés.

A másik gondolat, ami foglalkoztatta, hogy miért nem keresi senki. Na persze, egy Spaarti-hengert a Galaxisban szinte akárhol el lehet rejteni, de a kaminói klónozási eljárás az, amivel tíz évbe telik a kifejlett klón előállítása. Tíz év, világosan megmondta a mintaegyed. Na persze, az is igaz, hogy a Kamino alaposan lent van a térképről, és hogy amióta a Birodalom megtalálta magának a Spaarti-technológiát, ez a viharbolygó már senkit nem érdekel. Ideális hely arra, hogy a klón a lehető legnagyobb biztonságban nőjön fel, ez sem utolsó szempont, ha a mintaegyed gyilkosság áldozata lett. Márpedig pontosan ez történt.

Ránézett a halsalátára, hátha ettől megjön a kedve. Evett egy pár falatot, de aztán inkább a vetítő felé fordult. Jobban érdekelte, hogy mi történik a Galaxisban.

A HoloNet éppen a legendás Thrawn főadmirális állítólagos visszatéréséről számolt be.

-Hogy mik meg nem történnek ? vonta fel kékesfekete szemöldökét.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.