Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az nem derül ki, hogy a közelben van-e bölcsi. Azt írta, hogy mivel nincsenek bejelentve, így a közelbe nem tudnak menni.

Ez még nem jelenti szerintem azt, hogy ott nincs. Ha meg van, akkor csak valami kamu címre be kell jelenteni és kész.

 

Épp ezen bukott meg a védőnő. Kimentek ellenőrizni, és nem lakott ott életszerűen a család. (és valamelyik bölcsis társ anyukája jelentette fel a dolgot. Ha lehetne, bejelentettném magam ;) Hidd el, ez volt az első, ami eszembe jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt nem értem....

Ahol laktok ott nincs bölcsi, hogy 50 percnyire kelljen a gyerkőcöt vinni? Ha van, akkor miért nem oda viszed? Egy ismerős is a munkahelye közelében lévő bölcsibe vitte a gyerkőcöt, hogy a közelében legyen, majd bejelentette a gyereket egy fantom címre és kész.

A velünk szembe lévő házban is elvileg 7 cigó él, mert hivatalosan oda jelentették be magukat, miközben a tulajék nem tudtak róla...

 

Lentebb írtam, mi volt a csepeli védőnőknél. Most mondta a védőnőm, hogy náluk is volt egy, ők sem kockáztattják a munkájukat. És nem is kérem, ha ennyire necces a helyzet. Pedig ha kérném, talán még meg is tette volna, mert már azelőtt jóbarátnőm volt, hogy a védőnőnk lett volna.;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, megoldás lesz, de nem lesz egyszerű. Ideiglenesen, és fű alatt "hivatalosan" anyósnál lakunk. Tavasszal meg ténylegesen oda költözünk. Most már nem költözök, hideg és egyebek. Meg kell némi kiegszítés a félretett pénzhez, ha kell 2-3 havi előleg. Előnye meg az, hogy onnét automatikusan tud a bölcsi melletti oviba tovább menni. Hát ez van, nincs lehetetlen dolog, csak néha eszem megáll.

Sógornőm épp most mondta, hogy az 1 gondozóra eső gyereklétszámot fel akarják emelni 12-ről 16-ra. (az ideális egyébként a ;) És gondoljátok el, 2-3 éves kicsikből 12 is sok, nemhogy a 16. (kisfiam kitesz kettőt is, Tinka tanú rá!) Mert így ugye nem kell új bölcsiket nyitni, inkább zsúfoljuk őket össze, mint a heringeket a konzervbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka: Már megint az a csúnya shoti jut eszembe.
A shotival csak az a baj, hogy akkor mindenki azt használná...az erőszak csak erőszakot szül. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A shotival csak az a baj, hogy akkor mindenki azt használná...az erőszak csak erőszakot szül.
Fír lícc tu engör, engör lícc tu hét, hét lícc tu száfföring! :oops:

 

Tenel Ka: Így már értem és sajnálom :) Viszont az jó, hogy meg tudtátok oldani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fír lícc tu engör, engör lícc tu hét, hét lícc tu száfföring! :oops:

 

Tenel Ka: Így már értem és sajnálom :) Viszont az jó, hogy meg tudtátok oldani :)

 

Köszike! :) Tudod mi a vicc? Az, hogy van olyan, aki már pocakosan megy kérni a gyerek felvételét a bölcsibe, hogy egy év múlva biztosan legyen hely. És ez az igazán durva. Én még így is örülök, mert tutira van helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszike! :) Nem hagytam annyiban, nem szokásom elsőre feladni, csak annyira mérges lettem :oops: . Kisfiam normális háttérrel van, rendszeresen látta orvos, védőnő, vittem külön megnézetni Pető intézetbe, mikor azt hitték, kicsit merev az izomzata (szerencsére semmi gond nem volt vele). Nehogy már a lakcímen bukjunk el! :) De hát a lényeg hogy megoldódik. Csinálunk majd kisfilmet, és berakom majd a linket, hpgy lássátok, hogy fest a kis gazfickóm! :)

És ami még érdekes: Van olyan, aki már pocakosan megy kérni a gyerek felvételét a bölcsibe, hogy egy év múlva biztosan legyen hely. És ez az igazán durva. Én még így is örülök, mert tutira van helye.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából nem gondolnám, hogy te bárkit lelőnél! Ez valahogy nem fér össze a bennem rólad kialakult képpel!. :oops::) :)

 

 

Természetsen nem.Idegen tőlem az emberölés.El nem tudom képzelni, hogy valaki képes lenne erre.Ez a shotis dolog ikább azt jelzi, hogy mennyire bosszant ez a dolog.Persze álszent sem vagyok.A nagyon gonosz emberekért nem szólnék egy szót sem ha felkötnék őket.De én nem tenném meg.Egyetlen egy esetben ölnék.A családom és a barátaim védelmében.

Amúgy örülök, hogy jó véleménnyel vagy rólam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mi a vicc? Az, hogy van olyan, aki már pocakosan megy kérni a gyerek felvételét a bölcsibe, hogy egy év múlva biztosan legyen hely.

Nálunk is ez megy, a 12000 fős városunkra akad 25-20 bölcsődei hely. Jó is, hogy van helyetek, de attól még macera lesz az ismételt költözés emiatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó muszáj kiírnom kicsit magamból, hogy bármennyire is kemény csávó vagyok :oops:...én azért megkönnyeztem itt a végét a két rádiónak. Mindenkinek mást jelentett, gondolom sokaknak semmit, de én pl minden reggel rájuk keltem és ők tették számomra jobbá a hétköznapokat. Remélem nem sokáig maradnak csendben és újra lehet majd hamarosan őket hallani. Na csak ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap a Fábryban a műsorvezetőik lesznek. :oops: Mondjuk azért érdekes, hogy csak ezek a műsorokkal foglalkoznak, és azért valljuk be a zenék hiánya azért komolyabb eset. És amint hallottam annak idején ez a két rádióadó se a tisztesség útját jutott a frekvenciához. No majd megláttjuk mi lesz ebből, igaz az utóbbi időkbe én nem sok rádiót hallgatok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem mindenki hallgatja az utolsó Pirítóst és Bumerángot! :oops:

Nem :) Egyrészt nem igazán a kedvenceim a beszélgetős műsorok, másrészt a melóhelyen nincs igazán választás, ott hallgatják, de pont a mi asztalunknál nem igazán hallani a szöveget, csak a mormogást a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hallgattam még azután mindkét rádiót, hát szomorú volt :D

Sajnos a folyamatos kapcsolások miatt nem tudom melyik adó adta le, de az durva volt, hogy az első szám a Tankcsapda-Menyország Tourist volt :D a másikon pedig valami évezred előtti zene ment le először.

Reggel automatikusan kapcsolom be a Danubius helyén lévő Classicot és néztem egy nagyot, a szűz Szani gyerek meg Argyelán Kriszta beszélgetet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.