Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Új, kísérleti oktatás, csak hímeknek! :D

 

Oan nincs! Itten csak gyönyörű, talajtornász testű, gumihajlékonyságú, hat-nyolc nyelven akcentus nélkül beszélő, mestergyilkos, beszivárgó hapan kémcsajok vannak! És pontosan tudják hogy én vagyok a hapan vezérkari főnök! És mivel én vagyok a Hapan vezérkari főnök, tudtommal nem engedélyeztem ilyen férfi-infiltrator központot!!! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oan nincs! Itten csak gyönyörű, talajtornász testű, gumihajlékonyságú, hat-nyolc nyelven akcentus nélkül beszélő, mestergyilkos, beszivárgó hapan kémcsajok vannak! És pontosan tudják hogy én vagyok a hapan vezérkari főnök! És mivel én vagyok a Hapan vezérkari főnök, tudtommal nem engedélyeztem ilyen férfi-infiltrator központot!!! :(

Nem is, ezt a nejed engedélyezte! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a saját gépe, a sulié. Vírusírtó meg nincs rajta, ezt elfelejtettem mondani :(

A ívírussal csak mi találkozunk, mikor itthon betesszük a pendrive-ot :P

Mi lenne, ha esetleg egyet telepítenétek rá? Vannak jó ingyenesen leszedhető vírusirtó progik. Jobb lenne inkább megtenni ezt a szívességet a sulinak, mint hogy az anyagokon keresztül fertőzze mások gépét is :D

 

Hétvégére mindenki készüljön annyi ruhával, hogyha egy farkas megenné, utána a farkas egy hétig rongyot sz**. Piszok hideg lesz, szerintem december leghidegebb két napja, nappal -10, éjjel -18. Valami ilyet láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégére mindenki készüljön annyi ruhával, hogyha egy farkas megenné, utána a farkas egy hétig rongyot sz**. Piszok hideg lesz, szerintem december leghidegebb két napja, nappal -10, éjjel -18. Valami ilyet láttam.
Na ilyenkor sajnálom a lányokat, akiknek 19-én és 21-én vizsgázniuk kell egy oktatónál, aki régi felfogású és szerinte a lányok úgy vannak elegánsan felöltözve, ha szoknya van rajtuk. (=> lányoknak szoknya viselése kötelező)

Szerintünk (fiúk) igaza van, tudja az öreg, hogy mit tesz jót egy férfi szemnek :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lesz szóbeli, akkor a pálesz nem jó melegítő :(
De ha a vizsgáztatónak is adunk belőle, még automata 5-ös kinézhet. Hm... mondasz valamit :D

Szegény vizsgáztatók, biztos fáznak, kell nekik egy kis folyékony gyógyszer :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolod, hogy egy ilyen régimódi tanárt meg lehet környékezni pálinkával? :(
Mint a szél :D Ha már a 2 hete disznótorban volt és a múlt héten óra közben nyomatta magába a hurkát, szerintem egy jó kis páleszt simán elfogad :P

Majd szólok a kémiásoknak, dobjanak már egy kis páleszt, a laborba jobb páleszt tudnak összedobni, mint bárhol máshol :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne, ha esetleg egyet telepítenétek rá? Vannak jó ingyenesen leszedhető vírusirtó progik. Jobb lenne inkább megtenni ezt a szívességet a sulinak, mint hogy az anyagokon keresztül fertőzze mások gépét is :D

 

Hétvégére mindenki készüljön annyi ruhával, hogyha egy farkas megenné, utána a farkas egy hétig rongyot sz**. Piszok hideg lesz, szerintem december leghidegebb két napja, nappal -10, éjjel -18. Valami ilyet láttam.

 

No problem.Forralt bor minél több.Meg pár sör.Meg egy-két Jager.Ezek-után senki sem fog fázni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Eratónál tartunk, ki kell mondanom!

 

HÚSIKALEVESKE!!! :D

Jaja! :D Garantáltan utolsó vacsi? :D Most, hogy ismét felmerült a Dinasztia témája, megnéztem a családfát, és hát akad benne egy-két tűzről pattant, veszélyes menyecske... :D (Krande, Karrde, Tenel Ka, Orki, Erato, Lara, hogy csak azokat említsem, akikkel már legalább fórumon összefutottam. :D )

 

Erről jut eszembe: Pildi még nem tagja a Dinasztiának. Nem házasítjuk be? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, sosem igazodom el az embereken. Barátosnőmnek annyiszor meséltem az Avatarról, de csak fanyalgott. Most mondtam egy beszélgetésben - mellékesen - hogy huszadikán nézem. Erreő: Szólhattál volna! Grrrr!

De nem baj! Ha még akarja, elmegyek vele is! ;) Még egy ok a mozira!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.