Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jaja, már én is csapkodom a kezemet, hogy miket is pötyögök a billentyűzeten :D Nekünk már példát illene mutatnunk. :D Nem lehet ezt csak így itt , ilyen hangnemben megtárgyalni. :)
Hát fiam....necces a dolog. Még szerencse, hogy anyád nem volt itt. Kaptunk volna a fejünkre. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát fiam....necces a dolog. Még szerencse, hogy anyád nem volt itt. Kaptunk volna a fejünkre. :D
Az a szerencse, hogy Ortis már nincs fent :D Na mellette próbálnánk csak témában maradni! :)

Nem is baj, kimerült most ő a műtétes sztoriktól :D :D :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az első sorok valamelyikére pályázol akkor nem lesz nyugis a bejutásod az biztos. :D

 

Kiemelt állóhelyre van a jegy azaz a színpad elé.Az tutkó hogy bakancsba megyek oda be. :) Kiváncsi vagyok milyen lesz, még sosem voltam ilyen közel színpadhoz, itt meg azért lesz ám zúzás.A tavalyi tankcsapda után meg megfogadtam, hogy koncert után szabi, mert egész nap kialvatlanul zúgó fejjel voltam a munkahelyen.

 

 

A szesz nem jó vizsgaidőszakban, mert álmosít és tompítja az agyat.Amit Ody javasolt az meg azért nem jó, mert elveszi az időt a tanulástól, főleg ha repeta esete is forog fenn. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mindenre gyógyír öregem! :)

Kár, hogy az én betegségeim nem gyógyítja, így buktad eme véleményed :D

 

Még szerencse, hogy anyád nem volt itt. Kaptunk volna a fejünkre. :D

Nehogy azt hidd, aranyom, hogy utólag nem kaphattok a fejetekre :)

 

.Amit Ody javasolt az meg azért nem jó, mert elveszi az időt a tanulástól, főleg ha repeta esete is forog fenn. :D

Na ez egy jó érv ellene :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy az én betegségeim nem gyógyítja, így buktad eme véleményed :P
A véleményem nem buktam, max. rád nem érvényes. :P

 

Nehogy azt hidd, aranyom, hogy utólag nem kaphattok a fejetekre :P

Jaaaaajjjj félünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A véleményem nem buktam, max. rád nem érvényes. :D

 

Jaaaaajjjj félünk. :P

Arra céloztam, hogy MINDENre nem érvényes :P

 

Mitől? Kaptatok a fejetekre, vagy nem? :P

 

Visszaütök! :P

Vagy eliszom a talin a sörötöket.

Ez az, ez az én leányom :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már annyit költöttem uv csekkre lehet, hogy jobban járnék, ha a tanár kezébe adnám a pénzt? Szerintetek?

Nálatok még csekkes rendszer van? Bárcsak nálunk is az lenne... De nem, nekünk utalgatni kell, hogy egy hét után fent legyen a pénz neptunon, aztán ott még külön be kell fizetni vizsgára, vagy amire éppen kell. Nem könnyítik meg az ember életét. Arról nem is beszélve, hogy nincs indexünk, és már egyből az első vizsgám miatt reklamálnom kellett, mert a négyes helyett az került be a neptunba, hogy ott se voltam a vizsgán. Undorító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma ami történt az csak eme hazában történhet meg.Este 6 várjuk az egyetlen buszt ami jár.Megjön, sofőr kiszáll hátramegy ,közben mondja, hogyha hányás volt nem megy tovább.Értetlenül nézzük.Hátsó ajtónál benéz majd mondja, hopgy mindenki lefele.Lincselés közeli hangulat megtoldva köcsögözéssel.Kiderült hogy két barom irdatlanul berúgva elhányta magát.Na de.Ki a lópikulárt érdekel ez?Semmi nem jár ,hát menjen már, ha atomrobbanás is vabn.-Erre a sofőr:" De hát a h1n1""Az enberek: "ANYÁD".Kit érdekel, vigyél már???Végül két markos utas a két részeget lerakta a buszról és elindult a busz.Komolyan röhej, hogy két részeg miatt leszállított volna minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nélunk is csekkes van, úgy tudom. Szerencsére se nekem, se a környezetenben senkinek nem kellett ehhez folyamodnia :D

Én műmenen elég sok tapasztalatot gyűjtöttem a befizetésekkel kapcs, itt magyar-szitun még csak egyszer kellett fizetnem, sajna elég lusta tudok lenni, ha tanulásról van szó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma ami történt az csak eme hazában történhet meg.Este 6 várjuk az egyetlen buszt ami jár.Megjön, sofőr kiszáll hátramegy ,közben mondja, hogyha hányás volt nem megy tovább.Értetlenül nézzük.Hátsó ajtónál benéz majd mondja, hopgy mindenki lefele.Lincselés közeli hangulat megtoldva köcsögözéssel.Kiderült hogy két barom irdatlanul berúgva elhányta magát.Na de.Ki a lópikulárt érdekel ez?Semmi nem jár ,hát menjen már, ha atomrobbanás is vabn.-Erre a sofőr:" De hát a h1n1""Az enberek: "ANYÁD".Kit érdekel, vigyél már???Végül két markos utas a két részeget lerakta a buszról és elindult a busz.Komolyan röhej, hogy két részeg miatt leszállított volna minket.
Nah, végre nem sunyogtak az utasok :D

Ezt a vezetőt meg nem tudom sajnálni, sztrájktörő. Vagy szolidalitást vállal azért, hogy a BKV vezetők ne lopjanak tovább, vagy a becsülettel kereső soförök zúzzák be a fejét neki :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, végre nem sunyogtak az utasok :D

Ezt a vezetőt meg nem tudom sajnálni, sztrájktörő. Vagy szolidalitást vállal azért, hogy a BKV vezetők ne lopjanak tovább, vagy a becsülettel kereső soförök zúzzák be a fejét neki :P

 

 

Azt mondta, hogy nem bkv-s.De akkor is csúnya dolgot művelt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondta, hogy nem bkv-s.De akkor is csúnya dolgot művelt volna.
Erre volt nagyobb esély. Valami alvállalkozó a főnöke. :S

A BKV vezér ma már csak az aluljáró karbantartószintjén mert sajtótájékoztatót adni :D Érzik a vesztüket most már, csak még a lakosság tartson ki és ne engedjen azoknak akik össze akarják ugrasztani őket a sztrájkolokkal. Nekik is lényeges, hogy ne mocskos, széteső járműveken utazzanak a drága jegyekért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vidékről hoztak fel sofőröket. Egyik barátnőm mondta is, hogy a Moszkván lévő buszvezető nem is ismerte BP-t, úgy ült a volánhoz. Ment vele egy forgalomirányító aki magyarázta, hogy hol kell befordulni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.