Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Lehet hogy Gattó megszagoltatta vele egy olyan macseknak a hulláját aki nem tudott fizetni azt nyomatékosítandó hogy ő is kipurcan és olyan szagot fog ereszteni ha nem tejel. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben sokat röhögtem ezeken de amikor nemrég megint előszedtem őket akkor már nem jött be a sok káromkodás miatt pedig én is jól el tudom néha ereszteni a pofámat.

Gatto szövege azért még mindig tetszik. "Don Gatto vagyok a körlet buzogánya és eljöttem hogy letépjem a pofátokat." :lol:

Én se szeretem azokat a kamuszinkronokat amelyekben csak káromkodnak, de ennek a "fordításnak" stílusa van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked, mint vevőnek kell összeraknia  :cry:

Rakják össze ők ha már ők leltároznak. Különben is a pázülös dolgokat jobban szeretem. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem leltározás, hanem ez a kész cuccos. :cry: Hazaviszed és összerakod. :D

Erre már akkor rájöttem amikor a képet megláttam csak kedvem támadt egy kis poénkodásra.

Direkt azért raktam be még azt a vigyorgó szmájlit hogy nehogy valaki komolyan vegye.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre már akkor rájöttem amikor a képet megláttam csak kedvem támadt egy kis poénkodásra.

Direkt azért raktam be még azt a vigyorgó szmájlit hogy nehogy valaki komolyan vegye.

Tudom én azt, hogy póénkodás, csak a képről általában nem a leltár szó jut egyből az ember fejébe, főleg úgy, ha ki is van írva, hogy IKEA. :cry: Elég ha csak ilyenkor az ember arra a sok bútordarabra gondol amit otthon kell összerakni...:D

Node nehogymá' magyarázni kelljen egy ilyen képet.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IKEA:

 

Vezetőség: Ön az állásinterjúra érkezett?

Pályázó: Igen.

Vezetőség: Alkalmasnak találja magát a vevőinformátor szerepkörére?

Pályázó: Igen, alkalmasnak találom.

Vezetőség: Remek. Akkor rakja össze a székét, és üljön le.

 

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Hétfőn a retekklubos Showder klubban, többek között az alább hallható srác is stand up comedy-zik. ;)

 

http://www.indavideo.hu/video/Radio_kabare

Jajj, imádom ezt a kölyköt. Vmikor már szerepelt a rendes csütörtöki fábry show-ban, annyira jó, főleg a Jézuska :) Meg a tanárgyerekes rész... meg az egész :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=_879BTPVc7M http://www.youtube.com/watch?v=N-omN1PP8qk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.