Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

"Tegnap délután egy fél hét eltelte után elgondolkoztam, hogy miért is vagyok fáradt. Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát! Azért vagyok fáradt, mert túl sokat dolgozom! ....

Jaj, ezen most jót nevettem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szép, hogy emlékszem. :) Sőt arra is amikor Bach Szilviával versenyeztek a Humorfesztiválon :)

Hankis Elemér paródiái marha jók :D

Torgyán Józsi mindent visz: "most.....amikor a szovjet tankok lánctalpai végre jó irányba szántják a szent magyar anyaföldet..." :) :) :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a srác :)

Már Rokker Zsolti korában is kedveltem, kár, hogy mosatnában nem hallani felőle...

Ez Rokker Zsolti előtt volt. Sőt még előbb, az HBO műsorában volt a legjobb. Ott tűnt fel. Sajnos később ellaposodott R.ZS. -ként. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? :lol: Akkor még egyszer. Az HBO Mennyi? 30! műsorában tűnt fel a srác, ami sokkal előbb volt.

Ok, így már érthető :)

Sajnos arról lemaradtam, csak RZS-ként ismertem meg, aztán láttam a TV2-n ebben a műsorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde nem akarod meglepni Oldiet egy ilyen pizsivel? :):):D

Biztos örülne neki :D

:D

Feltűnően rászálltál most a modikra. Először Dzséjt, most Oldie :) Inkább ilyen hozzászólásokat írjál, semmint valami Zs kategóriás filmről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fenét! :) Te fizeted a kört mindenkinek aki ott lesz. Méghozzá az első ötöt. :D

:)

 

Hmm akkor ajánlom , hogy lapozz bele a nagykódexbe, méghozzá a "Hogyan kényeztessük a kezdő fórumtalizót" fejezetet lapozd fel. :D

Mivel rendes vagyok, a legtöbb kényeztetésről lemondok, elég ha sörrel kedveskedtek :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kényeztetésnek ott lesznek a kompromitáló fényképek majd rólad, melyek mennek majd ugye ide-oda :)

Viszont az új fórumtalizónak bizonyítania kell és erre remek alkalom a lent nevezett kedveskedés a fórumtársaknak :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.