Ugrás a kommentre

NGnagy munkái


gnagy

Ajánlott hozzászólás

Személy szerint én úgy vélem, aki a Sötét Oldal teljes körű rabja és viseli a Darth nevet, az a Sith. Aki hajdanán Jedi lovag volt, ám a Sötét Oldalt választja ilyen-olyan okból, de nem képes magát teljes mértékben átadni a gyűlöletnek, az a Sötét Jedi, de ő nem rabja a Sötét Oldalnak, csak használja, ám egyszer csak eljön az idő, mikor választania kell a két út között. Na akkor eldől, hogy Sith lesz-e, vagy Jedi. Na persze, ez a saját meglátásom.

Hivatalosan Sötét Jedi nem létezik, csak Sith és Jedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor eldől, hogy Sith lesz-e, vagy Jedi.

Pusztán ennyitől még nem lesz valaki Sith.... akkor amint Darth Bane kihúzta a lábát a képből, jöhetett volna a következő generációnak is Sith.... azaz nem kellett volna ezer évet várni ránk :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most írhattam volna kismilliónyi részletet arról, hogyan gondolom ezt az "eljön az idő amikor választani kell" dolgot, de ha nem haragszol, nem fogok jó hosszú sorokat fecsérelni amikor úgyis leírom majd több oldalban az Egy legenda útjánban, ha egyszer ebben az életben eljutok odáig, hogy kedvem legyen újra Star Wars irománnyal foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg... :)

 

Sajnos pillanatnyilag nincs túl sok szabadidőm, és sztoriötletem se. Pontosabban van egy félbe (inkább tizedébe-)hagyott ötletem, de az nem lenne megvalósítható, és momentán nem is tudom folytatni.

 

De ha mégis eszembe jutna valami, szólok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg... :)

 

Sajnos pillanatnyilag nincs túl sok szabadidőm, és sztoriötletem se. Pontosabban van egy félbe (inkább tizedébe-)hagyott ötletem, de az nem lenne megvalósítható, és momentán nem is tudom folytatni.

 

De ha mégis eszembe jutna valami, szólok! :)

Oksa, azért köszi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.