Ugrás a kommentre

4x03 - The Occupation


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2017. 11. 18. - 6:56 PM, Donát írta:

Hát azért esténként csak van idejük egymásra. :) Nem értem, miért nem lehetnek sohasem kettesben. Szabad emberek, azt csinálnak amit akarnak, ráadásul saját hajójuk és sok-sok "szobájuk" is van a Ghoston. Értem én, hogy sok küldetés van, de ha akarnának, bőven találnának időt maguknak akár utazás közben, akár két misszió között.

Szerintem nem erről van szó, hanem sokkal inkább a szerelem minél teljesebb megéléséről. az, hogy lefekszenek egymással két akció között nem lehet az igazi, lelküket nem elégíti ki hosszútávon. Gondolom én.

2017. 11. 18. - 6:56 PM, Donát írta:

 

Szóval összességében nagyon tetszett, emelem kalapom a készítők előtt. Ahogy írtátok fentebb, a különböző platformokon közvetített kép egységessége (könyv, sorozat, RO) nagyon fontos, és tök jó, hogy a story grouppal ezt ilyen jól sikerül összefogni.

 

Még valami: Hera ezzel a kinézetével nekem nagyon tetszett. Bár így nézett volna ki eddig is. :D 

Ezzel maximálisan egyetértek, és valóban le a kalappal. Kennedy nem a levegőbe beszélt anno amikor a Disney-é lett a cég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 18. - 6:56 PM, Donát írta:

Hát azért esténként csak van idejük egymásra. :) Nem értem, miért nem lehetnek sohasem kettesben. Szabad emberek, azt csinálnak amit akarnak, ráadásul saját hajójuk és sok-sok "szobájuk" is van a Ghoston. Értem én, hogy sok küldetés van, de ha akarnának, bőven találnának időt maguknak akár utazás közben, akár két misszió között.

Nyilván nem látjuk a hálószoba titkokat, de én egyébként nem is ezt hiányolom, hanem kicsit azt, hogy az egymás iránti gyengédségük ritkán jelenik meg a képernyőn, de ahogy ezt a Kindred topikban is írtam, most már azt gondolom, valószínűleg nem véletlenül nem téma ez a készítők részéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Remek epizód volt, bár nálam eddig a 4. részt, azaz az In the Name of the Rebellion part II-t semmi sem übereli a 4. évadból. :D 

A látványvilág kiemelkedő volt. Örültem, hogy feltűntek olyan figurák, mint Ryder vagy Vizago. Emellett akkor voltam igazán boldog, amikor a kocsmában felcsendült az a jellegzetes Star Wars-zene. A malacokra hasonlító állatkák pedig eszméletlenül jópofák voltak. :D 

 

Ami viszont nem volt ínyemre, az a szerelmi szál Kanan és Hera közt. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem elég bizarrul hat ez az ember-twi'lek páros. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, caseyjones írta:

Ami viszont nem volt ínyemre, az a szerelmi szál Kanan és Hera közt. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem elég bizarrul hat ez az ember-twi'lek páros. 

Pedig ez a sorozat eleje óta benne volt a levegőben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez egy örvendetesen sötét tónusú epizód volt. A Birodalom tovább szorította a gyeplőt, megkezdődött a Lothal ásványkincseinek kifosztása (összhangban a Tarkinban és a Katalizátorban olvasottakkal), amely így még kiábrándítóbb hely lett, mint annak előtte. Szegény Jho-t, az ithori kocsmárost kivégezték, Azadiéknak ezúttal már semmi mozgásterük nincs. Örültem az olyan régen látott szereplők felbukkanásának, mint Jai Kell, Vizago, Valen Rudor vagy éppen Marida Sumar. Úgy tűnik, ezentúl a sorozat alapvetőn visszatér oda, ahonnan kiindul: a hangsúly ismét a lokális problémákon van, amely a főhös Ezra szemében nyilván a Lothal valamily módon történő felszabadulását jelenti. Érződött, hogy ez az epizód afféle felvezető a következő időszak történéseihez. A csatornában történő menekülés izgalmas és látványos volt.

 

Az egész évadban feltűnő Kanan háttérbe húzódása. Most is inkább úgy tűnt, hogy az eseményekkel sodródik, ráadásul magához képest eléggé rezignált és szentimentiális állapotba került (gondolok arra, hogy elég alkalmatlan időpontban próbálta megbeszélni kettejük kapcsolatát Herával). Van egy elég rossz érzésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.