Ugrás a kommentre

Az Erő egyensúlya


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

20 perccel korábban, Dzséjt írta:

De a "felemelkedés" szó, pláne ebben a kontextusban (would rise) nem azt feltételezi, hogy Luke erejének csökkenésére számított, hanem arra, hogy ő fog felnőni Kylóhoz. 

Igen, erre gondoltam én is. Snoke arra gondolhatott, hogyha Kylo erősödik, Luke is hozzá fog erősödni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval szerinted azt feltételezte, hogy Kylo, aki 24 évvel Luke után született és 15 évvel azután Luke Jedi tanulmányainak kezdete után kezdte el a saját Jedi tanulmányait, lekörözi Luke-ot (aki nyilván nem állt meg közben a fejlődésben), és majd Luke valamikor beéri? És mindezt hat év alatt? Ez azért eléggé túlcifrázott gondolkodás. ahhoz a szerintem magától értetődő lehetőséghez képest, hogy születik valaki, aki beérheti Kylót. Nem mondom, hogy Snoke nem gondolhatott erre, de akkor csak még inkább meggyőződésemmé válik, hogy Snoke egy idióta. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szóval szerinted azt feltételezte, hogy Kylo, aki 24 évvel Luke után született és 15 évvel azután Luke Jedi tanulmányainak kezdete után kezdte el a saját Jedi tanulmányait, lekörözi Luke-ot (aki nyilván nem állt meg közben a fejlődésben), és majd Luke valamikor beéri? És mindezt hat év alatt? Ez azért eléggé túlcifrázott gondolkodás. ahhoz a szerintem magától értetődő lehetőséghez képest, hogy születik valaki, aki beérheti Kylót. Nem mondom, hogy Snoke nem gondolhatott erre, de akkor csak még inkább meggyőződésemmé válik, hogy Snoke egy idióta. :) 

Szerintem erre gondolt. :) Máshogy nem nagyon van értelme annak amit mond. Azt mondja, ha növekszik a sötétség, a világos oldal reagál rá. Ő Skywalkerre gondolt, amivel ezt üzeni: ha Kylo erős lesz, Luke is hozzáerősödik. Én ezen nem csodálkozom, meg is mondom miért: a sötét oldali erőhasználók mindig eltelnek a saját erejüktől és lebecsülik a világos oldali ellenfeleket. Lásd Dooku szövege Yodának. Ha vki tudta, hogy Yoda mire képes, az pont egykori tanítványa. Obi-wan is vágja, hogy milyen jól kardozik a zöld mester. Ehhez képest Dooku előadja, hogy ő most már sokkal erősebb Yodánál. Vagy kicsivel később Dooku Anakinnek magyaráz, hogy mennyivel erősebb lenne, ha használná a sötét oldalt. Kicsivel később Palpatine van meggyőződve róla, hogy simán lesöpri Yodát (aztán hamar kap egy erő demonstrációt ami után meg is akarna futamodni). Lényeg a lényeg, a sötét oldal használói eléggé biztosak abban, hogy messze erősebbek a világos oldal használóinál. Snoke-ot tudjuk ki teremtette, így nem meglepő, hogy hasonlóan vélekedik: ha Kylo megfelelő képzést kap, messze túlszárnyalja Luke képességeit. És Snoke szerint erre fog reagálni a világos oldal, azzal hogy Luke is erősebb lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.