Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter

Spoiler:

Szerintem a család semmit sem tud a gyilkosságairól. Elég beteg dolog volt így megölni a fürdőkádas áldozatot, nem lennék meglepve, ha ennek lenne valami több jelentősége.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Szerintem a család semmit sem tud a gyilkosságairól. Elég beteg dolog volt így megölni a fürdőkádas áldozatot, nem lennék meglepve, ha ennek lenne valami több jelentősége.

 

Dexter

 

 

Mind a három féle gyilkosságnak ismerjük a jelentését. Benne volt az epizódban. :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezt én is tudom, láttam a részt. Valami plusz dologra gondoltam.

 

Jó volt a heti Heroes

Spoiler:

Na végre alakul valami, amiből összeáll, mit akar a cirkuszos manus. Eddig is fura volt, hogy Mohinder sehol, és nincs róla szó, csak megtudjuk most már, hogy mi történt vele. Amúgy már több tippem van arra, hogy az állandó régi férfikarakterek közül ki fejezi be hamarosan, eddig volt Hiro meg Nathan, most meg már itt van Mohinder is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem a Gravity pilotját, és nagyon jónak tűnik, kicsit lassú, de ezzel nincs semmi baj, mert elég titokzatos és a karakterek is jók. Ami még külön öröm, hogy benne van 407.jpg Laura Harris, akit a 24 nemtudomhányadikévada óta nagyon kedvelek. :) Jó lesz ez!

 

És azt hiszem ha adják majd az AXNen, elkezdem nézni a FlashF-ot is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, értem, de lökött vagyok :D

Figy, én könnyű helyzetben vagyok, kb. egy-másfél hónapja kezdtem nézni, most járok a harmadik évad 9. résznél, így még friss az élmény :) Szerencse, hogy a hölgy nem a harmadik évad után játszott :) Meglátjuk, egy év múlva mennyire fogok emlékezni arra, hogy ki melyik évadban és kit játszott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, értem, de lökött vagyok :D

Figy, én könnyű helyzetben vagyok, kb. egy-másfél hónapja kezdtem nézni, most járok a harmadik évad 9. résznél, így még friss az élmény :) Szerencse, hogy a hölgy nem a harmadik évad után játszott :) Meglátjuk, egy év múlva mennyire fogok emlékezni arra, hogy ki melyik évadban és kit játszott :)

Hát ha végignéztél 7 évadot akkor már kicsit kevered a mellékszereplőket. :P De talán még a napokat is. :D Viszont hamarosan 8. évad áááááá!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Mohinder nem baj, hogy meghalt, nem fog hiányozni :)

Viszont azt nem értem, hogy Bennet miért mondta, hogy senki nem tudja milyen Sylar, hisz ő tudja, hisz ő tette gyilkossá. Szegény Hiro, jól csőbe húzta T-bag :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha végignéztél 7 évadot akkor már kicsit kevered a mellékszereplőket. :) De talán még a napokat is. :) Viszont hamarosan 8. évad áááááá!!!

Valószínűleg így lesz velem is. Beszámolok majd a fejleményekről :D Ha jól tudom, januárban jön, de azért addig nekem még át kell rágnom magam 3/fél és 4-7 évadokon :D

 

Heroes

Spoiler:

Én is sajnáltam Hirot.

Viszont az első évadban egyik kedvencem volt Mohinder, szóval egy kicsit azért sajnálom vagy sajnálni fogom, mert nem is biztos, hogy meghal, mivel itt cs*szett el valamit "T-bag". Fenébe, nem tudtam megjegyezni még a karaktere nevét, bár szerintem a szökés-beli neve rajta fog ragadni egy darabig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már 6kor a gépemen volt, kicsit belenéztem és nagyon feel good rész lesz ez...is! :)

 

Karrde: Hát igen, a java még csak most jön majd. :) Nehéz legjobb évadot választani, mert ebből az összes eszméletlenül jó. Amúgy várd meg a 8. nap végét és csak akkor kezd el nézni mert ha ezt kell hetente nézni...az halál. Előre félek, első évadom amit így kell majd nézni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezen hasonlítható össze a kettő.

Most vitába szállsz velem, aki olvasta a producer blogbejegyzését, amiben mondta, hogy ugyanazt a páncélt használták fel, csak lecserélték a sisakot? Szóval hangyányit nagyobb a kettő között a hasonlóság, mint a Star Trek és a Defying Gravity űrruhái között, de tényleg csak hangyányi, azt leszámítva, hogy tök ugyanaz... :) De ha véletlen én és Josseph Mallozzi (aki végül is csak a sorozat egyik készítője) kevesek lennénk a meggyőzésedhez, hát íme némi összehasonlítás (különösen érdemes odafigyelni a színre, a vállrészre, a mellkasi panelre...):

SGA Páncél

SGU Űrruha

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valld be oldie ezt jól benézted. Nem kell a kozmetika. :)
Mit néztem volna be? Hasonlítanak, de nem ugyanazok, főleg a sisak miatt. Ezt tettem szóvá. Számomra nem ugrott be az SGU-s ruha. Ha nem egy történethez tartoznának akkor tipikusan az az állás állna fent mint a Serenity meg a Csillagközi Invázió egyenruhái között. Tudjuk, hogy az egyik a másik eszköztárából építkezett, de mégis változtattak rajta annyit, hogy elfogadhatóvá tegyék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Hát igen, a java még csak most jön majd. :) Nehéz legjobb évadot választani, mert ebből az összes eszméletlenül jó. Amúgy várd meg a 8. nap végét és csak akkor kezd el nézni mert ha ezt kell hetente nézni...az halál. Előre félek, első évadom amit így kell majd nézni... :)

Köszi a biztatást :) Nem is tudom, szerintem nem fogom kibírni, hogy megvárjam az évad végét, nézem majd, ahogy jön, kell egy kis izgalom :D Nekem is ez lesz így az első évad, amit nézek majd, szóval majd drukkolunk itt egymásnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit néztem volna be? Hasonlítanak, de nem ugyanazok, főleg a sisak miatt.
Dzséjt írta, hogy a ruhák ugyanazok csak a sisak különbözik. Végül is nekem mindegy, csak gondoltam nem hagyom hogy megint kimagyarázd magad. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.