Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát ha azt nem is de az új SupNat szuper jó volt.

Spoiler:

Azt hittem full hülyéskedés lesz az egész, de kiderült, hogy mégsem.

A végén iszonyat komoly beszélgetést toltak le. De néha majd behaltam a röhögéstől. OMG Sam de jól adta Horatiot! XD

Ne legyen vége ezzel az évaddal!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Jé, tényleg :D El is siklottam felette, bár nem eresztetted nagyra az írásodat róla :)

kudar: én meg szívom a kefét, mert még nincs felirat. SupNat-ot meg nem akarok felirat nélkül megnézni, bár gondolom hogy baromi jó :D Seth 3/4 6-kor volt 60%-on remélem nemsokára elkészül a felirattal :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit néztem volna be? Hasonlítanak, de nem ugyanazok, főleg a sisak miatt.

A sisakot leszámítva tök ugyanaz, hidd már el a jó ég megáldana, a sorozat egyik készítője mondta. Nem csak, mint készlet, az univerzumon belül is a ruha maga ugyanaz. Az, hogy te neked nem ugrott be az SGU, az a te dolgod, de hadd ne te határozd már meg a sorozatot... :)

Hasonlítanak, ahogy szoktam mondani, egy vaknak tíz kilométerről ha háttal áll nekik, tényleg hasonlítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

:) Ez egy baromi jó rész volt. Nagyon komolyan eljátszották a szerepeket, főleg az introja tetszett nekem, na azt többször is újra néztem, frenetikus volt :)

A trükkös kilétén pedig meglepődtem :D jól "átalakították" a fő történetszállhoz és amiket mondot.... bár gondolni lehetett, de ha ez tényleg megvalósul...

 

Viszont előzetes alapján megint nem egy komoly rész várható :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat szerint igen, ugyanazok, mert a készítők azt mondják. De nekem a te összehasonlítási alapod miatt nálam nem rögtön az SGU-s ruha ugrott be, illetve, hogy az ős-ősöké. Te meg ezt értsd már meg :)

Ja, az eső pedig száraz és felfelé zuhog a felhőtlen égbolton... Értem, hogy neked nem tűnt fel, de hogy még azután is ellenkeztél, hogy egy producer szavát és képeket hoztam fel, az nonszensz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat

Spoiler:

Komolyan annyit beszélnek már róla, neg poénkodnak vele, hogy Sam és a Dean a végén kaputt, hogy már kezdek félni. Jó persze bármi megtörténhet, úgy értem ha Mihály mindenképpen legyyőzi Lucit, de mind2 test megsemmisül, azért még Isten újrateremtheti őket stb stb. Legalábbis remélem h egyik se hal meg (véglegesen) a végén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam én is, szerintem a legjobb, hogy pont őt írják ki, az első helyen volt nálam, mint tipp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de ez várható volt, mivel már részek óta nem szerepel. Így akkor ne csigázzák fel az embert a kiírásával...

Jóhogy nem most közlik, hogy Magdi nénit is kiírják :) miután szegényke meghalt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jé, Magdi néni meghalt? Le vagyok maradva :)

De amúgy igaz, nem okozott túl nagy meglepetést a kiírása, nagyobb cucc lett volna (és szerintem szinte azonnal végzetes a sorozat szempontjából), ha azt a karaktert írják ki, aki egy darabig "alakította" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jé, Magdi néni meghalt? Le vagyok maradva :)

De amúgy igaz, nem okozott túl nagy meglepetést a kiírása, nagyobb cucc lett volna (és szerintem szinte azonnal végzetes a sorozat szempontjából), ha azt a karaktert írják ki, aki egy darabig "alakította" :D

Na akkor nálam egyből törlésre került volna a sorozat. Még Hero miatt se néztem volna tovább, pedig ő a 3. kedvencem Adam és Sylar mellett :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor nálam egyből törlésre került volna a sorozat. Még Hero miatt se néztem volna tovább, pedig ő a 3. kedvencem Adam és Sylar mellett :D

Hát jah, Sylar nélkül nincs Heroes :D Nálam Peter a másik nélkülözhetetlen.

 

Ki az a Magdi néni? :D

Hehe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D Gravity 4 rész után: Nagyon kellemes kis sorozat, nem izgulom halálba magam, de teljesen leköt. Az is biztos, hogy ez dara sorozat, de annak tökéletes. Alig várom már hogy kicsit többet tudjak meg arról, miről is szól a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

Spoiler:

Ez is nagyon jó rész volt, nem a legjobb, de egy ilyennek is kellett már lennie. Oneilnek örültem, bármennyire is szűk látókörű volt, és még a kopasz csávónak is, aki Morris a 24ben. Mind1. Rush egy állat, imádom, nagyon meg tudja kavarni a sz-rt, hát csak így tovább. Nem hiszem, hogy rossz szándékok vezérelnék, mint ahogy be akarják állítani.

 

És hát a jövőhetin szerintem be fogunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

Spoiler:

Ez a szerepcsere marha jó volt. Azért nem lettem volna se Telford, se Young helyében (mondjuk ez a "maga helyében" kifejezés kezd új értelmet nyerni az SGU-ban :) ). De kíváncsi vagyok, mire készül Telford Young feleségével. Nem hiszem, hogy a lejáratása után véletlen jelent meg az ajtajában.

O'Neill jó volt, most jó sokat szerepelt, de mintha kezdene kicsit begyepesedett lenni, vagy nem tudom. Azt hittem Telfordot a kis menekülése után kicsit megfingatja, erre még meg is védte. Mondjuk azért az NFB fejét helyre tette, mikor az akadékoskodni akart a személyes látogatásokkal. Plusz hozta azt, ami mindig is jellemző volt rá: ő bármilyen parancsot megtagadhat, de az ő parancsát senki ne merészelje megtagadni.

Érdekes volt Chloe és Eli szála is. Még sohasem volt Stargate epizód ennyire hétköznapi, már-már el is felejtettem, hogy azt nézek. És ez jó volt, tetszett.

Rush játéka is marha jól sikerült, de akkor ezek szerint Brody és Volker az ő oldalán állnak. Érdekes kérdés, hogy vajon a színjátéknak tényleg csak az volt-e a célja, hogy Telfordék elhúzzanak a rákba, vagy esetleg az is, hogy elhitesse az emberekkel, hogy a módszer nem működik, és meg se akarják próbálni újra, mert talán tényleg működne.

Ami még tetszett, hogy újabb adalékot kaptunk a karakterek múltjáról. Ezek szerint Young és T. J. nem csak kollégák - és ugye a színésznő a valóságban terhes, amit az eddigi Stargate-babák legnagyobb részében (Teyla és Vala, ott is igaziból terhesek voltak a színésznők) azt jelentette, hogy belevették a sztoriba. Érdekes fordulat lenne, ha Tamarának gyereke születne Youngtól. Emellett meg - mily meglepő - Telford is ki akarta tenni Rusht a csapatból. Ebben az ürgében nagyon nem bízik meg senki, és nem csak a 9 ékzáras incidens miatt. Kezd felmerülni bennem, hogy nem-e ő a felelős azért, hogy a Lucian rálelt az Icarusra.

Arra kíváncsi vagyok, Riley megússza-e. Na meg, Young végre teljes mellszélességgel a Destiny élére állt. Ami remek karaktervezetést hozott össze, hiszen meglett a motivációja a hazatérésre, ami eddig hiányzott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.