Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGU.....azaz részemről inkább csak sima U

 

Spoiler:

Tartottam ettől a résztől, de valahogy tetszett. Ehhez biztos hozzájárult az is, hogy kezdem elvonatkoztatni a Csillagkapu féle feelingtől. Egy különálló sztoriként nagyobb sikere lenne az tuti.

Szóval nekem végül is így elvonatkoztatva, bejött a rész; jó volt látni a mindennapokat, ahogy tornáztak, növényt igyekeztek termeszteni, más valaki festett.....Young meg ahogy kell, helyre rakta Telfordot. :D

Ez a leszbikus szál akkor lett volna érdekes, hogyha mint múltkor a hajó éppen akkor lép ki a "hipertérből" :D De ezt sajna kihagyták. Azért el tudom képzelni amikor egy izig-vérig lezajló lepedőakrobatika után, a testükbe visszatérő "lelkek" furcsak karom, fog, vagy más nyomokat találnának magukon :):D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Amekkora töltelékrészek voltak a korábbiak, az eheti rész úgy csapott a lecsóba, ahogy kell.

 

Spoiler:

Végre előtérbe kerültek megint a Megfigyelők. :) Sőt, jó sok mindent tudtunk meg róluk. Pár résszel korábban ugye kiderült egyrészről, hogy közük van az átalakuló emberekhez és minden jel szerint a leigázásunkra törnek, de most az is kiderült, hogy néhányuk a "mi" oldalunkon állnak. Védenek egyes embereket, sőt érzelmeket is táplálnak feléjük. Nagyon jó kis rész ez amikor Peter is szembesül majd a származásával.

Noh, a lényeg, f*sza rész volt, így kell ezt csinálni, haladni kell a fő szállal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Én is nagyon féltem a résztől, de szerintem teljesen jó volt. Sokkal jobb 100x mint a 2vel ezelőtti.

Nekem nagyon bejön ez a sorozat, és ha ezek így bejönnek, akkor mi lesz majd ha történik is valami. :D

 

A köv rész sem bolygós lesz, de azért azt hiszem bejövős lesz:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már több részét nem is néztem a Fringe -nek. Cancel szaga van erősen. :D
Terészedről, vagy úgy általában? Szerintem annyira nem csalódást okozó mint az SGU. Főleg most, hogy végre le kell porolni a defiblilátor készüléket. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terészedről, vagy úgy általában? Szerintem annyira nem csalódást okozó mint az SGU. Főleg most, hogy végre le kell porolni a defiblilátor készüléket. :)
Természetesen csak nálam (bár voltak hírek róla, hogy ezt is lelövik). Egyszerűen nem igazán érdekel mi fog történni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már tölthető az új Dexter epizód.

 

Im thankful for Dexter!

 

Spoiler:

Sok pozitívuma volt a mostani Dexter résznek, de azt hiszem a legnagyobb a WTF! pillanat volt, mikor Dex rárontott Trinityre...mondom wow felpattantam a székből és úgy néztem mi lesz. Nagy beteg ez a család. Bár mind a halálát kívánja mégis próbálta védeni. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Rita és a csávó kapcsolata kifejezetten idegesít, remélem ennyi elég már az új kódjához, hogy felkerüljön az asztalára.

És hát a cliffhanger...omg...innen hamar kiderülhet h Dex nem Kyle...azt hiszem ezt az évadot is elég szépen felépítették, és lesz itt nemulass a végén. Vajon tényleg nem tudja a család h Arthur gyilkos???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi volt a Dex, főleg a végén :)

Spoiler:

Na és milyen volt már, ahogy Deb rájött a dolgokra. Apja lánya vagy mi ez csaj? Amúgy elég régi trükk, hogy így bukik le valaki, de itt egész jól kijött :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter engem is szétcseszett. :) K*rva nagy öldöklések lesznek itt. :|

 

Spoiler:

A csaj lőtte le Lundyt! :P A hármast meg én is a helyszínen megnyúztam volna. Rita udvarlójáról nem is beszélve!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Szokatlan volt, hogy csak ilyen kevés szál volt egyszerre jelen egy epizódban. :) Lauren visszatérésére már várható volt a múltkori szereplése miatt. Igazából a Bennet család részéről tetszett legkevésbé a rész. Meg ez az egész hálaadásos cucc nekem furcsa volt. Körülbelül olyan, mintha a Szökésben lett volna egy karácsonyos rész. Természetesen a Petrelli család szemszögéből volt a legizgalmasabb. Angela továbbra is ugyanolyan, mint amilyen volt. Nem lett volna kifogásom az ellen, ha Sylar tényleg felhasítja a hálaadás napi pulyka koponyáját, de amikor már elkezdte akkor kicsit tartottam tőle, hogy tényleg meghal. :D Külön öröm volt látni, hogy az a kevés, ami Nathanből maradt, az is küzd Sylar ellen. Nah, de térjünk át a másik főgonoszra, aki előbb vágja hozzá a másikhoz a követ, és csak utána gondolkodik. Kezdenek végre kirajzolódni Samuel gonosz vonásai. Kíváncsi leszek, hogy Lydia miképp fog hozzáállni ezek után. Külön öröm, hogy a Slow Burn webizódokban főszerepet kapó Amandát is szerepeltették. Ő Lydia lánya, egyébként. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DEx:

Spoiler:

Szerintem simán van rá esély hogy a végén ketten lesznek Dex asztalán. Apa lánya. De valamiért úgy érzem ennél még lesz nagyobb cliffhanger is a köv évadra. Azt mondták lesz valami nagy durranás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát láttad az új 24 promoképeket? Ez az egyik kedvencem.

http://spoilertv.iimmgg.com/image/166d2ed5...af0146be0cca942

Ez pedig a másik, ez alap, de Karrde ezt ne nézd meg mert spolieres lehet a csoportkép. :) Ki van rajta illetve ki nincs. :D

http://www.sorozatjunkie.hu:88/wp-content/...8-cast-1010.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőt nem engedi megnézni a net :)

A másodikat azért is megnéztem, de tudod imdb.com is a barátod :D Szóval megnéztem még régebben a cast-listát, így azért egy picit tudom, hogy az eddigiek közül kik nem fognak szerepelni a 8. évadban (az már ugye nem derült ki, ki és miért nem, de legyen már meglepetés is az évadokra ilyen téren :D). Már az 5. végén járok, szóval két évad, és jöhet a menet januárban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, most már meg tudtam nézni :) Á, végül úgy gondoltam, gyorsan letudom az összes részt, aztán már nem fog az agyamban járni, hogy ott van a gépen, és más elfoglaltság miatt nem nézem :D A más marad későbbre, de végül is már nem sok van hátra :D Most öcsém meg a barátnője is elkezdték nézni :P Most éppen úgysem melóznak, van idejük rá :P

Á, nem akkora hiba ez, így legalább lehet agyalni azon, hogy vajon kivel mi fog történni :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.