Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem mertem, anyám is nézte a végét velem együtt :angry:

Egyébként nem erre számítottam. Annyit azért írok, hogy rohadt jól oldották meg a befejezést ezekkel a flashbackekkel :)

 

Spoiler:

Tetszett a túlvilág? Oldie ha ezt meglátja mentő viszi el. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, OP

Spoiler:

Néztem One Piece-s videókat a YouTube-on, és valamire felfigyeltem a tizenegyedik intróban. (Megjegyzem nekem ez a személyes kedvencem az összes közül. :lol:) Luffy itt sokkal komolyabbnak és érettebbnek tűnik, mint amilyennek én ismerem. Még mindig ugyanolyan naiv, örökké vidám idióta? :D És a többiek? Úgy értem, mégiscsak eltelt tizenhárom évad, és valamilyen irányba haladt a személyiségük, vagy nem? Láttam egy olyan videót is, ahol rátalálnak a félholtra vert Usoppra, majd Luffy, Zoro, Sanji és Chopper menetelnek egy épület felé, amire rá van írva, hogy Franky. Nagyon hasonlított az Arlong Parkos meneteléshez, még a zene is ugyanaz volt. :) Jah, és láttam egy olyan videót is, ahol Robin, nos... Jól megszorongatja Franky golyóit. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ez volt és még most is a kedvenc OPom, mert elég durvásan néz ki és a zene is tök jó. Hát itt van a legnagyobb változás a sorozatban, eléggé darkos, szóval Luffy kicsit komolyabb lesz, mivel a sztori is az, de azért nem kell aggódni, megmaradtak a hülyéskedések is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Annyit sajnálok ebben a gyors megnézésben, hogy nem igazán volt kivel közben kibeszélni. Magyarul: lehet, hogy jobb lett volna Dzséjttel haladni párhuzamosan, és megbeszélni közben, de nem bírtam várni vele :angry:

A tempó mutatja is a tetszésindexet, nekem nagyon bejött a sorozat. Megszerettem a karaktereit, és hiányozni fognak. 5 évad zenéje ott csücsül a gépemen, pedig velem olyan még nem volt, hogy sorozatban feltűnt volna, milyen jó a zene. Főleg a lassúbb tempójú zenék jöttek be nagyon.

Kedvenc részeket hirtelen nem is tudok választani, viszont évadot már igen: 2-3, de nem lehet panaszom nagyon a többire sem. A karakterekről írtam már, S betűsek a favoritok nálam, bár a végére még Jacket is egész megkedveltem :lol:

Azt hiszem, hamarosan neki kezdek újra, bár akkor már lassabban fogok haladni :)

A héten meg visszaolvasgatom, amiket írtatok.

Spoiler:

Ody, mondasz valamit, szerintem agybajt fog szegény kapni :D Nekem bejövős volt a "túlvilág", anyám kérdezte is, hogy ez most mi, ugyanezt a szót mondtam neki. Ami még kérdéses nálam, hogy Kate-ékkel mi történhetett? Ők elvileg felszálltak a géppel. No meg Desmond. Na jó, neki ott volt a hajó is, de szerintem ők is meghalhattak végül. Ezen még agyalnom kell. Iszonyú jó volt a finálé, mint ahogy írtam lentebb, nagyon tetszettek ezek a flashbackek, mikor azt láttuk, hogy visszaemlékeznek a szigeten töltött időre. Egyelőre többet nem is tudok írni, majd ha még lesz mit, azt megírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 évad zenéje ott csücsül a gépemen, pedig velem olyan még nem volt, hogy sorozatban feltűnt volna, milyen jó a zene. Főleg a lassúbb tempójú zenék jöttek be nagyon.

Ne is mondd, én állandóan azt hallgatom mostanában. Különösen annak a jelenetnek a zenéjét, amikor...

Spoiler:

...Jack le akarja dobni a hidrogénbombát a lyukba. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd ha már párszor meghallgattam, akkor írok róla :lol:

A 6. évadé kint van valahol?

Még nincs. Csak egy nem hivatalos, amit néhány fanatikus vágott ki az epizódokból. Egyébként, javaslom, Dharma Vs. Lostaways 2:55-től. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss, örülök h tetszett. Ez a vég nekem is bejött, igazából mást nehezen tudtam volna elképzelni, hogy a végén

Spoiler:

valahogy mind együtt legyenek. :angry: Csak remélem, hogy végül Ben is megbékél Alexel, Daniellel és az apjával. Az utolsó jelenete Locke-al és Hugoval nagyon tetszett!.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit sajnálok ebben a gyors megnézésben, hogy nem igazán volt kivel közben kibeszélni. Magyarul: lehet, hogy jobb lett volna Dzséjttel haladni párhuzamosan, és megbeszélni közben, de nem bírtam várni vele :angry:

Jobban jártál, amilyen tempóban én nézem, év végére sem fejezem be :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs. Csak egy nem hivatalos, amit néhány fanatikus vágott ki az epizódokból. Egyébként, javaslom, Dharma Vs. Lostaways 2:55-től. :angry:

Köszi :lol: Hátha lesz hamarosan, bár még nekem ott a többi is :D

Oké, mindenképpen belehallgatok a héten ebbe a számba :)

 

Ez a vég nekem is bejött, igazából mást nehezen tudtam volna elképzelni, hogy a végén

Jaja, valahogy így.

Spoiler:

Végül is csak így lehettek együtt a sziget után mindnyájan.

 

Jobban jártál, amilyen tempóban én nézem, év végére sem fejezem be :D

:D Majd írsz, hogy haladsz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem még egyszer a Lost finálét.

Spoiler:

Desmond azért jól megmondta előre, hogy elviszi őket oda, ahol nem kell a sziget miatt aggódniuk. Szerintem ez valami köztes hely lehet élet és halál között, és leginkább ő intézte úgy, hogy legyen nekik :) Ja, és az első felében jót nevettem azon, mikor kihúzzák a vízből Lapidust, és közli, hogy elmennek ők a géppel, mire Miles csak értetlenkedik, és Lapidus felhívja a figyelmét, hogy ő egy pilóta :angry:

Jaj, tényleg nagyon sírósra készítették ezt az utolsó részt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem még egyszer a Lost finálét.

 

Desmond azért jól megmondta előre, hogy elviszi őket oda, ahol nem kell a sziget miatt aggódniuk. Szerintem ez valami köztes hely lehet élet és halál között, és leginkább ő intézte úgy, hogy legyen nekik :) Ja, és az első felében jót nevettem azon, mikor kihúzzák a vízből Lapidust, és közli, hogy elmennek ők a géppel, mire Miles csak értetlenkedik, és Lapidus felhívja a figyelmét, hogy ő egy pilóta :angry:

Jaj, tényleg nagyon sírósra készítették ezt az utolsó részt :lol:

 

 

 

Lapidust is kedveltem. Egyik kedvencem, mikor benyögi, hogy neki kellett volna a gépet vezetnie, csak elaludt! :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde LOST

 

Spoiler:

Van aki sokkal később halt meg mint Jack. Jack faterja mondja is, hogy ezek az emberek, lelkek nagyon kötődnek egymáshoz, ezért gyűlnek össze. Jack halálát láttuk, Kate és a többiek nyilván később haltak meg. A legjobb az volt, amikor Hugo odamondja Bennek, hogy remek kettes számú volt. Szerintem még évtizedekig élhettek a szigeten Jack halála után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem Spartacus mellett, most már OZ fan is lettem. Hihetetlen egy jó sorozat. :angry:

Ja és nagyon sok benne a későbbi sorozatokban szereplő tag. Vannak itt olyanok akik a Fringeben, Dexterben és többek között a Lostban is feltűntek később. Csak itt még piszkosul fiatalok :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST. Csak aki végig látta.

Amit itt írtál, az közben nekem is eszembe jutott (tényleg jó lesz végig nézni majd még egyszer az összes részt, mert akkor minden részlet a helyére kerül, így ömlesztve nem volt annyi idő megemészteni minden eseményt kellőképpen),

Spoiler:

ez akkor volt, amikor Dest berakták Widmore-k a gépbe, és utána hirtelen beleegyezett, hogy együttműködik mindenben. Látta előre, hogy mi lesz.

Ja, és most, hogy visszaolvasok, láttam, hogy Oldie belinkelte A katedrális trailerét. Nálam nagyon várós, a könyvet imádom :D Remélem, nem cs*szték el a sorozatot :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.