Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kudar, most tartok az Ocean's Dream Arcnál... Filler, tudom, de főként visszaemlékezések vannak benne... Nami még sosem pucérkodott ennyit. :D És az is érdekes, hogy az író mindenre odafigyel. Zoro ígéretében például benne van az is, hogy a hírneve a mennybe is eljut majd, és végül el is jutott Skypieába. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre befejeztem a Katedrálist és nagyon jó volt, nekem nagyon bejött. Az utolsó 2 rész szuper volt. Sajna már szinte semmire nem emlékszem a könyv végéből így teljes volt az élmény. Kár hogy vége lett. Több ilyen kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen arra az Arcra én is emlékszem, és tényleg főleg Nami miatt. XD

Hallod a mostani részek...áááá, hogy bírom ki jövő vasárnapig. :D

Nem csodálom... A Whitebeard War Sagában szinte az összes korábbi szereplő visszatér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece, a 7. évad második fele után...

 

Davy Back Fight Arc: Hát, épp az utolsó rész előtt tartottam egy kis szünetet a One Piece nézésben, szóval már nem sok minden volt hátra. Luffy kiütötte Foxy-t, az öregember pedig rátalált a gyermekkori barátjára. A Foxy kalózok pedig kaptak egy irgalmatlanul undorító jolly rogert. :lol:

 

Ocean's Dream Arc: Egy újabb filler történetszál. Nem volt valami rossz, de jó sem. Igazából csak a visszaemlékezések tartották fent az érdeklődéseimet. (Meg persze Nami pucérkodása. :D) Meg amikor az a csikóhal megidézte az eddig legyőzött főgonoszokat, meg persze azokat, akik a szalmakalaposok életében nagyon fontos szerepet játszanak. Apropó, Shanks... Ahhoz képest, hogy majdnem az összes openingben benne volt, eddig vajmi kevés szerepe volt. Talán a legjelentősebb szerepe eddig csak a sorozat elején volt, amikor Luffy emlékezett vissza. Remélem hamarosan újra előtérbe kerül.

 

Foxy's Return Arc: Filler létére nagyon szórakoztató volt, szinte már egy nem filler részhez hasonlítható. Bár az egész nem volt több annál, mint hogy egy újabb bőrt lehúzzanak a Davy Fight Back Arcról... De milyen jól tették! :D Ahhoz képest, hogy alig vártam, hogy Foxyék végre eltűnjenek a képből, most nagyon örültem, hogy visszatértek. Foxy karaktere továbbra is ugyanolyan volt, mint eddig... Nem egyértelmű. Voltak nagyon jó, és nagyon rossz húzásai, egyszerűen képtelen volt a köztes állapotban mozogni. Épp amikor kezdtem megkedvelni folyton tett valami ellenszenveset. Az afro poént viszont még mindig nem értem. :D De a kedvencem az volt, amikor Zoro a kezével akarta elkapni a kardot, de Sanji mindig elrontotta a mozdulatsorát. :D

 

Water 7 Arc: Bár eddig csak két részt láttam belőle, már most nagyon durván indul. Már az Ocean's Dream Arcban érződött, hogy Robin nemsokára komolyabb szerephez jut, ami nem baj, elég volt már a titkolózásból, az egész legénységben ő az egyetlen, akinek a múltjáról alig tudunk valamit. Ez az Aokiji egy vadbarom. :D De már megfigyeltem, hogy a legerősebb főgonoszok mindig logiások. Ez alól ő sem kivétel. Tetszett a stílusa. Majd meglátjuk, hogy mit hoz a nyolcadik évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jól van elkezdted a Water 7t. Innentől már nagyon durva részek jönnek meg. Akoiji meg tényleg egy állat. Nem sokat szerepel ott, de remélem ahol most tartok majd annál inkább. :lol:

De ott nem csak ő, hanem a másik két admirális is ott van... Bár ez igaz majdnem a fél szereplőgárdára is. :) Amúgy a részek közepén szoktak lenni ilyen átvezetők. Korábban minden karakternek volt sajátja, saját zenével. De a mostani részekben csak Luffy-s van, és azt már unom. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ott nem csak ő, hanem a másik két admirális is ott van... Bár ez igaz majdnem a fél szereplőgárdára is. :) Amúgy a részek közepén szoktak lenni ilyen átvezetők. Korábban minden karakternek volt sajátja, saját zenével. De a mostani részekben csak Luffy-s van, és azt már unom. :D

Hát igen, a WhiteB részekben szinte mindenki benne van. :D Nagyon durva, alig várom már a vasárnapot, mert azt hiszem az egyik legjobb rész lesz! :lol: Te hányadik résznél is tartasz, és hány van feliratozva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a WhiteB részekben szinte mindenki benne van. :D Nagyon durva, alig várom már a vasárnapot, mert azt hiszem az egyik legjobb rész lesz! :lol: Te hányadik résznél is tartasz, és hány van feliratozva?

260 rész van eddig feliratozva, és én a 230-diknál tartok épp. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sg.hu/cikkek/76888/tevesorozat_...setet_toronybol

A cikk másik fele mehetne a Filmek topikba is, de szerintem inkább ide való az egész téma. Mit ne mondjak, elég érdekes vállalkozás lesz így filmre vinni ezt a történetet (meg kell, hogy jegyezzem, a címet nem tudják itt sem rendesen leírni), piszok kíváncsi vagyok rá, mi sül ki belőle, mindenesetre tuti nézős lesz mindenestől. Egyébként nagyon jó ötletnek tartom, mert így talán fel lehet rendesen dolgozni a könyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallod, Kudar... Csak négy résszel haladtam tovább, de ezt már egyszerűen nem hagyhatom kommentár nélkül...

 

Elképesztőőő! Először is... Water 7 irgalmatlanul jól néz ki. Sanjinak ismét új ruházata van, és megjegyzem, hogy ez nagyon jól áll neki, nem úgy mint az a rózsaszínes, virágos ing, amit Skypieában hordott. Remélem azt soha többé nem veszi majd fel. :) Az új karakterek pedig irgalmatlanul jók. Már korábban is imádtam nézni az openingben, ahogy Kaku ugrál a háztetőkön, de még mindig le tud nyűgözni vele. Továbbá ott van a hím soviniszta Paulie, és Rob Lucci, akit egyszerűen nem tudok kommentálni, egyszerűen király. Vicces volt, hogy mindannyian azt hittek, hogy Kaku Usopp. Apropó, Usopp... Soha nem látott változáson megy keresztül ez a karakter... A sorozatos gyávasági rohamai után elképesztő bátorságra vall, hogy egymaga támadt rá a Franky House-ra. Jó úton halad afelé, hogy a tenger bátor harcosa legyen. De amikor a négy srác rátalál Usoppra, akit félholtra vertek... Hát ott kezdődött el a sorozat történelmének eddigi legjobb jelenete. Amikor megindulnak a Franky House felé... Egyértelműen az Arlong Park-i menetelésre emlékeztetett. És egyszerűen apró darabokra robbantották a Franky House-t... Elképesztőőő! Viszont sajnálom szegény Going Merry-t... ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vagyok Luffy és Usopp párbajánál... Elképesztő milyen elszántan harcol Usopp... Meg irgalmatlanul veszélyes fegyverarzenálja van... Hol volt ez az énje idáig? Aztaaa... Nagyon drámai ez a jelenet, amikor olyan, mintha sírna a Merry. ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a ma reggeli rész sem volt kutya. Végre mindenki egy helyen. Ez a Whitebeard saga nagyon állat. Nem tudom mi lesz a vége, de nagyon kíváncsi vagyok rá.

 

Az Usopp és Luffy harc pedig tényleg az egyik legérdekesebb, és meghatóbb is. Azért sajnáltam kicsit Usoppot, de persze nem kell félteni. A Going M pedig azért még ne írd le! ;) Egyik legszebb jelene lesz az egész sorozatban.

És ha ja, nem hiába mondtam, hogy ez az egyik, legalábbis nekem eddig a legkedvencebb évadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés azoktól akik látták már a 2. évadot a Fringe-ből:

Spoiler:

A 2. évad 11. részét nézem éppen és feltűnik Charlie Francis ügynök, akit az évad elején az alakváltó másik jelenből jövő katona ölt meg. Most viszont itt van és él és virul. :D

Ez most egy olyan rész, ami az első évadhoz tartozik vagy ez a másik jelenben történik?

Légyszí ne fejtse ki túlzottan, de ez nagyon érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kifejtem, de már volt is róla szó. Az az epizód az első évadhoz tartozik, anno amolyan nézőcsalogató részként illesztették a másodikba. :D
Hú, az előbbit nem tudtam. Mivel azokat a sorozat írásokat nem olvasom el, amiket nem nézek (mivel bármikor elkezdhetem, lásd például ezt, amit pár hete kezdtem), így nem tudtam, hogy volt-e erről szó és hogy mikor :D

Viszont a kérdésre köszi a választ, reménykedtem, hogy nem ez lesz a válasz, kicsit feldobta volna a hangulatot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, az előbbit nem tudtam. Mivel azokat a sorozat írásokat nem olvasom el, amiket nem nézek (mivel bármikor elkezdhetem, lásd például ezt, amit pár hete kezdtem), így nem tudtam, hogy volt-e erről szó és hogy mikor :D

Viszont a kérdésre köszi a választ, reménykedtem, hogy nem ez lesz a válasz, kicsit feldobta volna a hangulatot :D

Tény és való, elég suta megoldás az alkotóktól. De nyugi, fel fogsz te még dobódni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.