Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, Szökés: már nem emlékszem pontosan, de mintha valamelyik kiderülne később, egyébként itt már egy-két dolog homályban marad a sztoriban.

Jó volt a heti House

 

Anyóspajtás meg pláne :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezd ez a Szökés a 4. évadra érdekessé válni.

 

 

Hogy a francba került Bellic, Sucre, és Bagwell Amerikába?

 

 

A Sona leégett, Bellick, Sucre és Bagwell több rabbal együtt megszökött. Sucre és Bellick azzal a furgonnal mentek át Mexikóba, ami a 4x01-ben volt. Ott felvette őket Bellick anyja és átkocsikáztak USA-ba. Bagwell meg annyi pénzből meg könnyen megoldhatta. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Sona leégett, Bellick, Sucre és Bagwell több rabbal együtt megszökött. Sucre és Bellick azzal a furgonnal mentek át Mexikóba, ami a 4x01-ben volt. Ott felvette őket Bellick anyja és átkocsikáztak USA-ba. Bagwell meg annyi pénzből meg könnyen megoldhatta. :D

 

 

 

 

Ez ok mondták is hogy leégett. Mondjuk a nagy kavarodásban leléptek. De a határokon hogy jutottak át a furgonnal? Körözött szökevények voltak. Ugyanez a kérdésem Michael-el kapcsolatban is. Hogyan jutott Los Angelesbe mint körözött szökevény?

Már az elején is volt kavarás. Ugye a cég be akarta juttatni Michaelt a Sona-ba hogy kihozza a csávót. Igenám csakhogy Scofield a véletlenek sorozata miatt jutott be. Azt azért a cég sem tudhatta hogy Sarah lelövi a kinait és Burrows öccse magára vállaja.

Néha úgy érzem nincs átgondolva minden, de ezektől függetlenül kitünő sorozat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez ok mondták is hogy leégett. Mondjuk a nagy kavarodásban leléptek. De a határokon hogy jutottak át a furgonnal? Körözött szökevények voltak. Ugyanez a kérdésem Michael-el kapcsolatban is. Hogyan jutott Los Angelesbe mint körözött szökevény?

Már az elején is volt kavarás. Ugye a cég be akarta juttatni Michaelt a Sona-ba hogy kihozza a csávót. Igenám csakhogy Scofield a véletlenek sorozata miatt jutott be. Azt azért a cég sem tudhatta hogy Sarah lelövi a kinait és Burrows öccse magára vállaja.

Néha úgy érzem nincs átgondolva minden, de ezektől függetlenül kitünő sorozat.

 

 

Szerintem ez a határon való átjutás olyan dolog, amire több magyarázat is lehet, csak nem akarták vele az időt húzni. Panamában gondolom nem csak őket, hanem a többi szökött fegyencet is kereshették, ami megoszthatta a figyelmüket. De Bellick-et nem körözik USA-ban és nincs kiadatás se. Megcsinálhatta ugyanazt, amit a kosaras kölyök apja. Michael meg... jó kérdés. Ha már láttad a 4x04-et, akkor tudod, hogy a zsaruk mindent látnak, csak azt nem, ami kiszúrja a szemüket. :D

Michael nem teljesen véletlenek sorozata miatt jutott a Sonába. A cég felbérelte Bagwellt, hogy csalja olyan szituba, ahonnan a Sonába kerül. Ezt megtette, bár nem pont úgy, ahogy kellet volna. Ez volt az eredeti terv: Bagwell abba az épületbe csalja Michaelt, ahol a prosti hullája van, majd amikor jön a rendőrség, nem tud hova menekülni. (Bellick pont így szívta meg) :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Szökés

 

Hát igen, a Szökés a vége felé elég logikátlannak tűnik néhol, de azért élvezetes sorozat :) Nekem inkább a sok ki kivel van kavarás nem jött be annyira, abból kevesebb kellett volna a végén.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky:

 

 

Amit leírtál azt tudom hisz láttam. :D De Michael ezt megúszta és nem emiatt ment a sittre. Persze a Cégnek így is jó volt. Tehát véletlen volt, mert Bagwell terve megbukott.

 

 

MissKarrde: Igen a negatívumok ellenére nagyon jó. Nekem a kedvencem Bagwell. Hatalmas dumája van és igazi életművész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés a Szökésből.

 

 

A 3. évadban feltünt és a negyedik évadban Bagwellel szövetséget kötő.......(ide minden csúnya szót képzelni) riherongy szukát mikor belezik ki? Mert már nagyon zavar hogy senki nem vágja pofán mindenki úgy ugrál ahogy ő. De most tette fel a koronát. megölt egy ártatlan embert csak elrettentésnek. És ennek van egy kislánya. Ez a szuka annyira veszélyes az emberekre hogy gyerekkorában jkellett volna a beleit megetetni vele. Ennyire aljas némberrel már rég találkoztam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szökésből sosem elég.

 

 

Most találkozott Grechen kurva Sarah-val. Grechen szukának egy emberélet semmi. És Sarah nem vágja le helyben a melleit nem önt kávét abba a mocskos pofájába. Nem. Meghallgatja. Persze Gretchen megkéri hogy üssön rá párat a korbáccsal, de Sarah jogosan azt kérdi hogy mi volt a neve akit megölt. Az is ember volt érző lény. Grechent borzalmas kinhalál közepette szeretném látni. ROHADjON MEG.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus: valami eszméletlen jó lett, vetekszik az előző évad legjobbjaival.

 

Gannicus nagyon bejött, olyan igazi... nem is találok szavakat, talán csak Kimi Raikonnen-hez tudnám hasonlítani-tehetséges és szeret élni. A bekötött szemes csata pedig szerintem az egész sorozat legjobb harca volt. Csak azt sajnálom hogy Doctorét nem láthattuk harcolni az arénában, de remélem majd az az idő is eljön. Furcsa volt Soloniust és Batiatust barátokként látni, kíváncsi vagyok hogy hogyan romlott meg a kapcsolat kettejük között, az új lanista meg tipikusan az a karakter akit imádsz utálni. Az is tetszett hogy Crixus mg egy nevenincs senki és Ashurral "haverkodik".

 

Kihagytam valamit?...Ja igen- a "cicis nénik" szebbek mint valaha

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt majd ha vége a Spartacusnak :)

Azt tudom, hogy alapból áprilisban kezdődik, de nem arról volt szó régebben, hogy a Spartacus kezdetekor leadják a Camelot pilotját?

 

Sztornó, haver szólt, hogy Február 25-én lesz a pilot. Viszont akkor a Spartacus jó rövid lesz :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kedvencem Bagwell. Hatalmas dumája van és igazi életművész. :D

Nekem nem volt a kedvencem, de nagy veszteség lett volna, ha valahol a sorozat folyamán kikerül a képből, mondhatni pótolhatatlan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

No eddig ez legalább letudva és piszok jó volt :) Főleg Lloyd és Noble közös jelenetei. :) Nagy volt mindkét öreg. Jó megint, hogy a közös szálat bolygatták a készítők, de a végét valahogy túlzottan hatásvadásznak tartom. Kicsit úgy érzem átestek a paci túloldalára ezzel a lépéssel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem volt a kedvencem, de nagy veszteség lett volna, ha valahol a sorozat folyamán kikerül a képből, mondhatni pótolhatatlan :)

Bagwell egy beteg f*sz! Pedofil és buzi. Ilyen karakterekkel nem tudok azonosulni. De legalább megkapta ami jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.