Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem a sráccal van a gond, hanem azzal, hogy ő a legelső verziót szedte le, és ahhoz tökéletes a felirat. Aaf-es verzió, rar fájlokban volt ez a változat. Én ezt szedtem le tegnap, a felirat okés.

Ha csak az elejével van a gond, akkor egy egyszerű progival át is lehet időzíteni, bár a legtöbbször kell vagy 4-5 kísérlet, mire a helyére kerül a kezdés, de nem tart sokáig, és tényleg nem bonyolult. Ha érdekel, megkeresem a programot.

 

Na a mostani BSG kva jó volt :P

Halálra izgultam magam rajta. Na most akkor Baltar cylon vagy nem? Szerintem nem, de ezt majd megtudjuk úgyis időben. De a Galactica most visszakapta őt :P De hogy ne legyen olyan egyedül, mindjárt a nőjét is megkapták ráadásnak :P Ez nagyon tetszett. Viszont nagyon rendes volt Capricától, hogy segített Athenának elszökni. Tudhatta, hogy nem fogják szívesen fogadni, mégis eljött. Sőt, azt sem tudhatta, hogy a pasija is a Galacticára került. Hú, szegény Gaius, ha a cylonokhoz kerül vissza, most már tutira kinyírták volna, mert nem maradt egy támogatója sem. Athena "halála" rövid volt, de gombóc nőtt a torkomban tőle, még akkor is, ha tudtam(ők is tudták), hogy feltámad. Most lehet találgatni, vajon kit látott D'ana abban, akihez beszélt. Fix, hogy nem akárkit. Amit mondott, az alapján valaki olyan lehet esetleg, akit valamiképp megbántott. Fene tudja. Boomer meg mehet a fenébe, hülye kis picsa. Kara kavarásból kicsit sok, hol Lee, hol Sam, remélem, most már pont lesz az ügy végén. Erre meg is van minden remény, ugyanis jól meg lesz kavarva a szósz a festményei miatt körülötte is. Gyerekek, azért veszett érdekesek ezek az egybeesős dolgok. Eddig is volt egy kis misztikum, vajon ezek után mi fog jönni?

 

Nem jó az idő kód. :D Ennek az elején van egy kis holt szakasz, azt nem számította bele a srác. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Valóban remek rész volt, és ahogy Te is ítrad Karrde, nőt a misztikum. Vajon mi lesz ebből? Én már arra is gondoltam, hogy a cylonok és az emberek egyesülnek a végén. Gaius a következő epiben úgy néz ki mint Jézus. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt az új PB, de az előző jobb volt.Felirattal majd holnap megsasolom.

Kőből van ez a Mahone!

 

Heroes és PB feliratok megtalálhatók puskán.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Nem volt rossz a mostani rész, és a vége szerintem poénos lett Jessica beszólásával :) Sylar nemszökését én sem értem. Igaz, hogy nem láttuk, de Eden lövése után azonnal ott teremhettek biztonságiak, és "hatástalanították" az ürgét. Ez kicsit hülyeség, de nem tudok épeszű dolgot kitalálni. Vagy pedig mikor Edent elkapta, ott valamit rosszul hoztak össze filmileg. Nem tudom, ez nagy talány. Nekem is tetszik, hogy Claire kicsit jóban lett a haitii fickóval, de az még jobban, hogy megpróbálja Zachet "visszaszerezni" :) Szegényke, elvégre tini csaj, elég nehéz lehet neki így tengetni a napjait. Peternél gondoltam arra, hogy ott kéne lennie a radio csávónak is, mert mások közelében vesz át képességeket. És ha még nem láttuk a teljes víziót? Lehet, hogy van még benne más is, mint ahogy most is volt. Vagy az előző részben is ott volt a láthatatlan ember? Szegény Nathan, Hiro jól felismerte :) Szerintetek Mohinder végül összekavar Benneth-tel? Szerintem igen.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Rome II. évad

Pedig pont igy ért véget az elöző évad... Vorenus ott ölelgette a halott feleségét, miközben a kissrác nézte őket :) A Brutus-Antonius beszéd kimaradását több külföldi oldalon nagyon hiányolták és máris az évad egyik nagy hibájának könyvelték el a kimaradását. De hozzád hasonlóan nekem se hiányzott... eleve Antonius egyetlen pátoszi mondatát se tudtam volna elhinni, hisz tudjuk mekkora svindler... a jelenet pont az ellenkezőjét érte volna el, igy viszont pont jó hogy azt halljuk a végén a kocsma-jelenetben hogy milyen hatással volt az emberekre :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rome

Ebből a szempontból még nem is gondoltam a beszéd elmaradására. Tényleg, ha láttam volna Antoniust így szövegelni, biztos nem bírtam volna ki nevetés nélkül, és akkor hova lenne a jelenet tragikussága? Remélem, másodikhoz lesz hamar felirat, mert a film már megvan.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Ráadásul Peter most pont a Nevada sivatagba vett jegyet, ahol van ott vana nukleáris csávó. :) Szóval lesz miért és hogyan átvennie az erejét.

Az előző vízióban pedig nemvolt benne a láthatatlan csávó.

Szerintem meg nem fog Mohinder kavarni Benettel. De ki tudhatja. Visznt még csak most láttam hogy az első évad 15 részes...szóval már csak 3 rész lesz. De lesz 2. évad., ami vígasztal. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? Na én most utánlestem Heroes fórumon, ott ezt írják: most van 7 rész (vagyis még 6 van hátra), utána 5 hét szünet, utána még a maradék 5 rész, összesen 23 részes az első évad.

:)

Meg hogy kb. a 18.rész forog mostanság.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? Na én most utánlestem Heroes fórumon, ott ezt írják: most van 7 rész (vagyis még 6 van hátra), utána 5 hét szünet, utána még a maradék 5 rész, összesen 23 részes az első évad.

:)

Meg hogy kb. a 18.rész forog mostanság.

Akkor nem vágom... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Heroes új epizódját.

 

Valóban jó volt, de ez a nukleár csávó és a láthatatlan manus nagyon bekavar. Sylar sztem meg fog szökni, hisz Hiro látta a festőt holtan. Sztem azt ő nyírta ki. Ja ami nagyon tetszett még, amikor a skizo csaj férje átnyúlt az üvegen. :) Egyébként most sem értem hogy jön majd a történetbe. Nagyon kívül áll az egész fő szálon. Na és ki ez a Linderman? Mindenbe benne van... :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

A festő nem halhat meg, mivel benne van a látomásban, mikor felrobban Peter, és akkorra már halottnak kéne lennie.

És én kifejezetten remélem h Sylar megszökik. De már nagyon kavarják a sz*rt. :) És ez tetszik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, imdb-n az is fenn volt már, hogy Sean Bean lesz Sylar :)

Heroes spoiler előrejelzés, szóval saját felelősségre olvassa bárki.

Ezeket más oldalakon olvastam. Állítólag meghal Nikkiben valamelyik csaj, de még nem tudni, hogy melyik. Hogyan kapcsolódik a sztorihoz, az még rejtély. És arról is rebesgettek, hogy Peternek is annyi lesz (bár ez nem tuti, de készítő nyilatkozta, hogy valaki meghal, aki a film első részének elején szerepelt). Meg egy nő is meg fog halni. Talán. Ha Peter hal meg, akkor vajon hogyan? És ha nem lesz robbanás, mert valahogy megakadályozzák? Akkor nem törvényszerű az sem, hogy Isaac meghaljon. Na őt ne merjék megölni, mert nagyon csípem :) Lesz még egy visszaemlékezős rész, aztán azt már régebben olvastam, hogy a Star Trek-ben játszó japán fickó lesz Hiro apja. Ezek jutnak eszembe hirtelen az olvasott infókból. Ha valakit érdekel, adhatok sorozatokkal foglalkozó oldal címet, sőt magyar Heroes fórumot is.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prison Break új része nagyon király volt!!! Ugye kudar? :)

Hát én csak a tegnapit láttam... :) nem tudom Te hol tartasz, de a IGEN! :) A tegnapin majd besz*rtam. Én már alig bírom pulzussal ezt a sorozatot. És mindenki azt mondja, hogy még csak most jön majd a java. Hát állok elébe. Minden rész előtt beveszek egy xanaxot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszedtem az Afro Samurai első részét, megnéztem és leszedtem a többit is. Nagyon állat. Kár h csak részes. De azt hiszem készítek hozzá feliratot is, hogy mások is élvezhessék. :) De ez még nem tuti, mert máshoz is készítek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én csak a tegnapit láttam... :) nem tudom Te hol tartasz, de a IGEN! :) A tegnapin majd besz*rtam. Én már alig bírom pulzussal ezt a sorozatot. És mindenki azt mondja, hogy még csak most jön majd a java. Hát állok elébe. Minden rész előtt beveszek egy xanaxot. :)

Bazz, ha valami hülyeséggel fog lezárulni a sorozat de elküldöm a rendezőt valahová :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán meg szeptemberig szenvedhetünk... :) DE akkor sem fogom leszedni angolul. :)

Ne má' kihagyanak annyit! :) Hogy kapnák be!

Ha most ugyanaz lesz mint a Harmadik Műszaknál nem nézzek többet sorozatot. Ezt idegekkel nem lehet bírni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.