Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na túl vagyok a Dexteren végre. Azért írom, hogy végre, mert január eleje óta megvan, csak éppen mindig kiment a fejemből, hogy megnézzem. Kb. egy hónapja megnéztem az első kettőt, aztán még kettőt. Jó kis beteg sztorinak tűnt, de ez a néhány rész nem tudott annyira elkapni. A héten megnézett következő két rész már igen, tegnap éjszaka megvolt a 7-10, ma meg a 11-12. Egyszerűen nem bírtam már fennmaradni a végére, és így mára is jutott belőle :)

Jaj, Ody, nem csodálom, hogy imádod Masukát, illik hozzád a karakter :(

Egy rakás remek szereplő egy sztoriban, marhára bejött Doakes karija, meg a többiek is szuperek. Remek sztori :)

Jaj, miért tudok ráérezni, hogy ki lesz a "gyilkos"? Ötből négyszer bejön a tippem, szóval amikor megláttam Rudy-Brian billentyűzete mellett a babát, annyira, de annyira nem voltam meglepve. Olyan ideálisnak tűnt a Jegesnek, de hogy miért, az megérzés. Többek között :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG SPOILER

Nah utolértem a társaságot a BSGvel. Az utolsó 2 rész nem volt rossz, de nem is volt jó. Ez a szerelmi szál kicsit el van nyújta. Az összes. Kíváncsi vagyok mi lesz Adamával és Laurával. Baltart eléggé sajnálom. Nem azt mondom h nem érdemli amit kap, de akkor is. Persze ezt is húzzák már nagyon, csak hogy ne kelljen a sztorinak előre haladnia. Sem az ötöket nem tudjuk, a földhöz sem kerültünk közelebb, és egy ideje Cylon támadás sem volt. Remélem az utolsó 4 részre tartogatak valamit. :D Holnap már felzárkózva nézhetem a 17. részt.
:( Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Igen, a cylonok nagyon eltűntek, nekem legalább is hiányoznak. Fene, mi meg várhatunk a feliratra a hétvégéig. Sebaj, majd kidumáljuk akkor :(
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a BSGhez nem készül el olyan gyorsan a felirat mint pl a Heroeshoz vagy a PBhez?

Cicus Maximus általában hétfőre tölti le, aztán utánna minime egyszer megnézi, és munka meg vizsgák mellett fordítja. Általában péntekre készen szokott lenni, de volt már, hogy szerdára elkészült vele. A BSG-vel párhuzamban készíti a Stargate feliratokat is, és ha pl az SG jobban muzsikál, akkor viszont annak előbb lesz kész a felirata, mert ő végül is az SG miatt kezdett el feliratokat gyártani. Csak aztán az abydosgate-n valamiért együtt jár az SG a BSG-vel, így annak is nekiállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez neki is jót tesz. Mármint a fordítás. Kihívás, és ha lefordítja, azt jelenti, tud angolul. :(

Hát Cicmax az tuti keni vágja. Mikor nekiállt feliratozni, volt olyan, hogy hétfőn reggel letölthető volt az aktuális Stargate rész, és délre/kora délutánra már elkészítette a feliratot hozzá. És a minőségre sem lehetett senkinek sem panasza (sajnos aztán néhány tahónak ez elég is volt ahhoz, hogy olyanokkal zaklassák, hogy "Jó lenne, ha betartanád a határidőt.").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, szépen meghagyták Hiro eredeti japán szövegét, magyar feliratozással, pont mint az angolban :) Néha tudnak jót is csinálni a szinkronosok. De Peter hangjának nincs elég mélysége :(

Érdekes a szinkron, de meg lehet szokni.

Jöhet a 2. rész.

Jujj már alig várom a holnapit! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj már alig várom a holnapit! :D

Jaj, azt én is. Öcsém megnézte az elsőt, és elvitte a dvd-re kiírt többi 16-ot is :( Azt mondta, hogy ő nem tud várni annyit a folytatásra, és még anyám is bejelentkezett a többi részért. Gyorsan beér a család engem, talán gyorsabban, mint ahogy vége lesz a szünetnek. Tényleg, hány hét szünet lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, végre láttam a második részét az elsőnek (vagy az első második felét?). Durva volt a vége. Atomkatasztrófa, és van rá öt hét, hogy megakadájozzák?

Asszem nézni fogom ezt a sorit. Majd úgy, mint a BSG-t és a House-t kezdetben. Amíg adják magyaron, addig ott, aztán jöhetnek a friss részek a netről :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hirot én is nagyon bírom, de az előző rész óta Petert is nagyon! :D

 

Most néztem meg az imdb-n és a Tv.com-on, és mind2 azt írja, hogy lesz még egy rész a jövő héten, és azutánra nem írnak semmit. :) Ennek is örülni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Mellesleg ILM tag. :D

:)

Na, ez már egy érv, hogy kedveljem.

 

 

Én most néztem tegnap a TV2-n, hát leginkább egy bajbakerülési derbinek tűnt. Mindenki rájön hogy mit tud és akit nem csuknak le, az felcsap sorozatgyilkosnak.

 

 

(na jó persze a derbi leglassabbja eddig Hiro volt a maga öt hetével)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah még mielőtt mennék suliba megnéztem a Heroest, és muszáj róla kicsit írnom. :D

 

Peter vs. Sylar. The ultimate battle. Ugye azt sejtjük, hogy Sylar nem lesz képes Peter fejét levágni. Begyógyul, és akk Gabriel nagy bajban lesz. Természetesen azért Peternek drukkolok. Túl menő lett ahoz, hogy ne neki. Meg hát szegény Mohinder miatt is. Csúnyán végezné, ha ott maradna felszögelve. Elég durva vége. Szerencsére ahogy írtam lesz még egy rész. Remélem tömény akció lesz. :D Bár erre nem fogadnék... -de hát most Peter, hogy találkozott Sylarral, a legerősebb mutáns lett, csak tudja előhozni a dolgokat.-

Jó rész volt, mert szinte mindenki benne volt, ha csak egy kicsit is.

ÉS mindenkivel elég nyomasztó dolgok történtek. Parkman "bebörtönözve", Isaac lefesti a halálát, Simonet nem tudják megmenteni, Claire sem volt a legjobb állapotban /meglepett, hogy a mama tudott róla/ és bár Hiro megszerezte a kardot /jó hogy Ando visszajött/ azért a jövő nem azt mutatta, hogy eddig a sikeres úton haladnak.

Lindermannt és simán lepuffantottam volna, aztán elszelelni. :) Sírból már nem hiszem, hogy túl sokat tudott volna ártani. Bár ki tudja. Talán Ő is mutáns. Hajjjj. Már csak egy rész azt szünet...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.