Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én rohadtul utálok úgy nézzni valami izgalmas filmet amikor valaki olyan ül mellettem aki már látta és be nem áll a szája :clap:

A húgom meg én mindig ezt csináljuk. Ha ő látott valamit előre, ő dumcsizik. Ha én, akkor én. Jól elvagyunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, az Abydos Gate fórumán a Karrde az én lennék (hehe, láttalak ott, pont nekem írtál), csak a regelésnél nem voltam biztos abban, hogy melyik név jelenik meg, így a Miss lemaradt róla :) A héten kezdtem el átnézni azokat a topikokat, melyek érdekelnek :D (Tiszta ciki, de pont SG-t nem nézek :clap: )

Sejtettem, hogy te vagy :D

Nem olyan ciki, vannak ott mások is, akik nem az SG miatt járnak oda.

 

Szvsz felirat a BSG-hez csak holnap vagy vasárnap lesz, mivel Cicmax most az SG-1 felratát készítette el elsőnek. Ilyenkor általában a BSG felirata csak vasárnapra készül el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is nagyon szerette. De mivel az abydosgate fórumán sokan szeretik a BSG-t, így kis nógatás után rávették, hogy csináljon ahhoz is feliratot. Persze lehet, hogy azért valamennyire tetszik neki, különben nem csinálná, de többszőr is igencsak háttérbe szorult a BSG az SG-hez képest (ami részemről nem gáz, főleg most a 3. évados BSG-vel szemben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy te vagy :D

Nem olyan ciki, vannak ott mások is, akik nem az SG miatt járnak oda.

 

Szvsz felirat a BSG-hez csak holnap vagy vasárnap lesz, mivel Cicmax most az SG-1 felratát készítette el elsőnek. Ilyenkor általában a BSG felirata csak vasárnapra készül el.

Akkor jó :clap:

 

Nem baj, majd csak lesz, kivárjuk :)

Addig is visszanézek néhány Heroes részt, mert az eleje már picit homályba merült :D Erre a tévés nézéskor jöttem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha azon múlik én készítek hozzá még aznap. Vagy felkérek vkit h segítsen. A fordítások gyorsan megvannak, csak az időzítés lassú folyamat. Mármint ha nincs hozzá angol felirat, mert akk hallás után kell... :clap:

Nem lenne nagy cucc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részek feltöltése miatt nem kell majd aggódni, ha helyi idő szerint este adják Amcsiban, az másnap reggel már tölthető (ha valaki későn fekszik, akkor már kora hajnalban is). Itt tényleg csak a feliratok a lassúak. Már amikor lassú, mert Cicmax még az angol feliratokat is leelőzi :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BSGt hallás után fordítani pedig nem semmi. Csakúgy mint a Csillagkaput. Ahhoz tényleg rajongónak kell lennie, hogy mindent megértsen belőle. :clap:

Hát igen, és így csinál olyan feliratokat, ami szerintem sokszor ezerszer jobb, mint azok a feliratok, amik az angol feliratok alapján készülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Nézed az AXN Sci-Fi-n a Enterprise S04-et?

Sajnos nincs AXN-ünk, így nem tudom nézni. De éppen most folyik lefelé a 2. évad, amit már nem láttam, utánna lekapom a harmadikat és aztán a negyediket is (aztán meg valszeg kihajítanak a bitgate-ről :rock:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első évad annyira nem jött be, mint Star Trek, de mint sci-fi sorozat tetszik annyira, hogy tovább nézzem. Aztán majd elválik, mivé fajul a 4. évadra. Elvégre a TNG-nek is csak a későbbi évadjait szerettem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ENT, ha figyelmesen nézi az ember, annyira áthozza az eredeti sorozat elemeit néhol, hogy az félelmetes. Szerintem nagyon jó sorozat, rengeteg mindent megmagyaráz, és a harmadik-negyedik évad pedig egyenesen tökéletes, az utolsó részt leszámítva, amit én inkább kihagynék. Szerintem egy filmet vagy sorozatot az tesz nagyszerűvé, ha kiszámíthatatlan a menete. Ez is nagyon benne van az ENT-ben...

 

Na meg az andoriaiak... :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már meg is néztem a heti BSG-t

Na most mondja meg valaki, hogy mi a ló** van. Nekem annyira hihetetlen, hogy a Kara-sztorinak vége, hogy csak na. Nem tudom, miért, de itt még nem kéne véget érnie. Lehet, hogy nem is fog. Főleg, hogy az a szimbólum nem csak rá vonatkozik. Ha meg kizárólag a személyes biznisze az egész, akkor kicsit fura a Jupiter szeme dolog. Így még akár várhatunk erre-arra. Pl. Kara cylon. Sikerült majdnem elbőgnőm magam ezen a részen, tiszta ciki.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végeztem vele. BSG

Hát ezen én is teljesen kiakadtam. Nem volt olyan nagy rész, de hát a vége teljesen ledöbbentett. Hogy a francba halhatott meg Kara. mondjuk szerintem lesz vége a történetének. Nekem is ez jutott eszembe, hogy Cylon. Úgy könnyen vissza lehetne hozni. Hát én ezt nem vágom...

A köviben meg Baltar tárgyalása. Na az jó lesz! :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Mivel olvastam a részről, már előre tudtam, hogy meg fog halni, és így nagyon más volt nézni, sokkal szomorúbb, azért is került gombóc a torkomba, főleg mikor Kara beszélget a hajóknál Lee-vel meg a végén. Nem, nem hiszem, hogy mindez annyiban marad. Szerintem a következő az bemelegítés lesz a tárgyalásra. Végül is a tárgyalás lesz az évad zárás. Na vajon mivel ér majd véget?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ééééérdekes rész volt ez...

BSG

Na, vegyük szépen sorba. Az elején kapásból annyit mondtam, Kara egyika az elveszet akárhány Cylonnak. Aztán, mikor dumcsizott Leevel arról, hogy ki hová kerüljön a falról, felkiáltottam: "Ez meg fog halni." Ezt tovább erősítette bennem a Vipernél folytatott beszélgetés, meg mikor Adamanak odaadta az angyalkát. Tehát a rész ezen része pötyikét kiszámítható volt, így anélkül sem lepedt meg a dolog, hogy nem tudtam, hogy ő fog meghalni az évadban (azt már sajnos olvastam, hogy valaki meghal a szereplők közül, de én Dee-re vagy Baltarra szavaztam).

Na most, ami viszont nem megjósolható, az a miért. Miért kellett Karának ilyen ügyefogyott halált halnia?

1. Begolyózott és mivel nem emelte ki időben Lee, ezért őrülete idáig fajult, öngyilkosságba. Amin átment, azok után nem csodálkozom, hogy ide jutott. De...

2. De, az egész álom Leobennel, és végül Leoben vallomása, hogy ő sosem állította, hogy ő Leoben, valahyog azt a gyanút keltette bennem, hogy ő egyike azon lényeknek, akik Baltarban Number 6-et, Capricai no. 6-ban pedig Baltart alakítják. Mert ezek tuti valami felsőbb akaratú lények, istenek, ha úgy tetszik. Túl tudatosak. Ráadásul, Kara és a jel szál nem hogy befejezve nincs, de normálisan elkezdve sem. És még valami, Leoben mása azt mondta, hogy azért van itt, hogy megmutassa mi van élet és halál között. Mikor a "Xena" modelleket lefagyasztották a Cylonok, az is azt kereste, mi van a kettő között és megpillantotta az eltűnt cylonok arcát. Na most, ha Kara is ezt látta meg, sőt, oda tartott, akkor tuti, hogy egyike azoknak.

Amúgy a rész nem volt egy nagy "was ist das", sőt, szvsz az egyik legunalmasabb BSG rész volt, ami eddig készült. Viszont oltári szépek voltak a Viperes jelenetek.

 

Ja és még valami. Mi a bánatos f*szra jók ezek a rész végi extra jelenetek? A jó büdös francért nem lehet őket bevágni a filmbe? Se fülük, se farkuk így, csak lógnak a levegőben, hogy "ne bazd meg, ilyet is kaptál". Kibaszottúl idegesítenek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Mondasz valamit ezzel a Leobenes dologgal :yeah: Nem is keveset, lehet, hogy az élőknek így megjelenők tényleg valamilyen felsőbb hatalomhoz tartoznak. Végtére is No 6 is folyton istenről meg isten akaratáról papolt Baltarnak.

Nekem nem tűnt unalmasnak ez a rész. Igen, a szimbolum dolgot még szinte el se kezdték. Marhára hiányos az egész. Még. Azért jutott eszembe nekem is, hogy Kara cylon, meg Leoben az élet és a halál közöttiségről beszélt. Azonnal beugrott róla D'anna.

Nekem valahogy nem illik a sztorihoz az a lehetőség, hogy Kara szimplán becsavarodott.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.