Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ász volt!

John végre bosszút állhat a köcsögláda apján! :)

 

Huh, büntetett az új Lost rész. :D

Megtudtuk végre hogy miért lett tolószékes.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prison Break is ott volt a szeren!

 

Az utolsó két rész nagyon ász lesz! Michael-Sucre-Bellick vs. T-Bag! Nagy derbire van kilátás. :) Franklin kiszabadulásának nagyon örültem. Ő igazán megérdemli, lényegében nem is bűnöző.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, elkezdtem nézni, azaz folytatom az Enterprise-t. A 2x01 az újdonság erejével hatott rám, elvégre régóta az első Trek rész, amit még nem láttam vagy 800-szor.

Az előző rész magas lasztiját azért kicsit faramuci módon csapták le, de azért tetszett. Főleg a vége. Úgyhogy a 2. évadon is valszeg végig megyek (meg a 3-on, 4-en :para:).

A szinkront viszont szoknom kell. Az előző évad, csak úgy, mint az eddigi összes Trek szinkron a Viasat3/TV3 berkeiben készült és egységes volt, azon felül kiváló. S bár a főszereplők hangját mind megtarották (ami nagyszerű), néhány dolog azért változott. Pl T'Pol mos Tpol helyett Tipol, bár így könnyebb kimondani. Aztán a temporális hidegháborút jól átkeresztelték átmeneti hidegháborúnak, aminek értelme nuku. Végül a végén a "raktér külső borítása megsérült" szövegtől meg padlót fogtam. Ez ugye úgy szolna, hogy "lék keletkezett a burkolaton". Legalábbis ha kicsit is magánál lett volna a fordító, így kellett volna szólnia. Rühelem az ilyen mellényögéseket, és az egészben a legszívfájdítóbb, hogy az angol szövegben nyoma sincs a cargo bay kifejezésnek, ami a raktér megfelelője, helyette a hull van, ami számtalan sci-fiben jelenti a burkolatot. Szóval ha lesz még pár ilyen hiba, ez a sori is arra a sorsra jut, hogy elkezdem angolul nézni. Pedig eddig a Star Trekeknek kimagaslóan jó volt a szinkronja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG 3*18

Imádnivaló ez a Lampkin, nagyon kúúúl :) Lee meg igenis álljon a saját lábára. Ej, még egy. Marhára megértem Joe Adamát a miértjeivel. Már én is sokszor mások agyára mentem azzal, hogy folyton tudni akartam és kérdeztem, hogy mit miért csinálnak, és mi miért van :evil: Éppen ezért jól jönne Sylar eredeti képessége, hogy érti a dolgok működését :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is, Karrde nem volt szép, hogy elújságoltad, mi Sylar képessége, és hogy az, amit eddig láttam tőle (a TV2 ugye még csak a 4. résznél tart, itt még csak telekinetizál), még csak nem is az eredeti.

BSG
Mark Sheppard nagyszerű. Már a Firefly-ban is remekül játszotta Badger szerepét, de Lampkint még jobban adja. Remek karakter.
Ellenben, Baltar mitől zakkant meg ennyire? Nemrég még tök jól volt, most meg tisztára flúgos lett. Magában beszél, úgy jár, mint egy elmehibbant.
Viszont kellemesen csalódtam az alkotókban, mert arra számítottam hogy Lee és Kara férje - egyszer csak megjegyzem a nevét - összekapnak. Ennek ellenére zéró haraggal váltak el. Ez jó volt, hogy nem fullasztották a szitut sablonba.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG
Szerintem Lee-vel beleadnak majd apait-anyait a tárgyalásba :) Várom :evil:

Drága, már úúúúgy szeretném azokat a részeket látni:):) De megfogadtam, türelmes leszek, és kivárom. A negyedik szezon meg ugye 2008 januártól. De meszeeeee vaaaan!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drága, már úúúúgy szeretném azokat a részeket látni:):) De megfogadtam, türelmes leszek, és kivárom. A negyedik szezon meg ugye 2008 januártól. De meszeeeee vaaaan!!

A negyedik tényleg marha messze van :(

A 3.második fele meg a fórumtalin múlik, ami nagyon nehezen jön össze, hrrr.... :oops: Vagy ha előbb megyek szemészetre (ajaj, oda is mennem kéne áprilisban), akkor beugrok hozzátok :) Majd csak kialakul hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik tényleg marha messze van :(

A 3.második fele meg a fórumtalin múlik, ami nagyon nehezen jön össze, hrrr.... :oops: Vagy ha előbb megyek szemészetre (ajaj, oda is mennem kéne áprilisban), akkor beugrok hozzátok :) Majd csak kialakul hamarosan.

Csak nyugodtan, ráér a talin:) Tényleg nehéz szülés ez a tali, nem emlékszem hogy ennyire nehezn jött volna össze máskor...Mind1, majdcsak sikerál összehozni valahogy:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.