Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hááááát aki perfekt angol az már csak pörget. :D

Sajnos még a középfok is nyögvenyelős, de a BSG nem nehéz, bár vannak ismeretlen szavak, így aztán a megértés nem 100% :D Ezért nézem át a magyart :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pint a legvégére kapcsoltam oda, de nem is emlékszem erre az epizódra (pedig a fejek ismerősnek tűntek, szóval tuti láttam :D ). :D

Egy szekta elfoglalta a hajót. Archer meg jól megtévesztette a szektavezért amikor az azt hitte, hogy a transzponder egy humánus kivégzőeszköz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szekta elfoglalta a hajót. Archer meg jól megtévesztette a szektavezért amikor az azt hitte, hogy a transzponder egy humánus kivégzőeszköz. :D

Á, így már megvan. Kösz.

 

Látom Te se szereted a sört. :D

A pitába, ezt elpötyögtem. A húgom billentyűzete az oka, máshogy vannak rajta a gombok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh.. nem tudom, nektek csak úgy jó a BSG, ha harcolnak? Kivétel Dzséjt. Nekem is bejön így is, nem kell csatázás, jó, hogy karakterközpontú a sori, korábban nektek is jó volt, hogy az :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh.. nem tudom, nektek csak úgy jó a BSG, ha harcolnak? Kivétel Dzséjt. Nekem is bejön így is, nem kell csatázás, jó, hogy karakterközpontú a sori, korábban nektek is jó volt, hogy az :D

Nem azzal van a baj. Hanem, hogy unalmas. :D A karakter fejlődést elég blőd módon ábrázolja. Isznak, zongoráznak, dugnak....engem ez nem tud lázba hozni egy ilyen sorozatnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, gondolj bele négy évad végig piálással, dugással, zongorázással. Mondom én, Baltar nem h*lye, pedig full idegesítő, de a kamatyot végigvitte az összes évadon. :D

Volt esze. Amíg van emberiség addig kell kiélni elemi ösztöneinket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világ vége az első részben megvolt. :D

Na látod, és azóta eljutottak a szeszkazán nyulak szintjére :D Különben is, már az első részben mondta Adama, vagy Roslin, hogy k*félniük kell az emberiség fennmaradásáért, bár nem ezekkel a szavakkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt esze. Amíg van emberiség addig kell kiélni elemi ösztöneinket. :D

Ó, hogy.... Egy ilyen pasikat egyébként bar**mira foglalkoztató téma titeket hidegen hagy filmen? Ki hitte volna :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hogy.... Egy ilyen pasikat egyébként bar**mira foglalkoztató téma titeket hidegen hagy filmen? Ki hitte volna :D

Isten mentsen hogy hidegen hagyna, de olykor jó lenne látni egy kis kenyérpirító zúzást Viperekkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hogy.... Egy ilyen pasikat egyébként bar**mira foglalkoztató téma titeket hidegen hagy filmen? Ki hitte volna :D

Hidd el, nem hagyná őket hidegen, ha Six, vagy Sharon, esetleg Deanna egyszer-kétszer meztelenül hajlandó lenne a kamera felé fordulni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg szerintem lesz itt még zúzás, ott van még Cavill bandája, csak valahogy össze kell még talizniuk :P

 

Spoiler:

Tényleg... miért rabolták el Hérát? Mit tud amit más cylon nem? Egyébként a zongora órája után már Starbuck is az szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Fura, hogy most lett ennyire érdekes Hera, mert már volt egyszer a cylonok markában. Akkor gondolom, nem volt ennyire érdekes. Főleg, mivel volt még feltámadás központjuk, most pedig nincs. De hogy nem szimpla gyerek, az is tény, már azon kívül is, hogy a szülei cylon-ember pár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Azért én arra csak azért is várok magyarázatot, hogy hogy a fenébe tudta a Főnök kihozni Boomert a zárt, őrzött cellából észrevétlenül. :P :P :P Ez valami hihetetlen alpári baromság volt a epizódban. Ja és hová tűnt Six Baltar látomása? Megcsalta már az is? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Azért, mert nem mutatják, még nem biztos, hogy eltűnt :P Mostanában ritkán mutatják Baltar esetében is Sixet. Hmm... azért érdekes, hogy közben meg egy hajón vannak. Jah, hát ha nincs villany, akkor a sötétség leple alatt sok mindent meg lehet csinálni :P Főleg, mivel nem mutatták be részletesen, hogy és mikét őrzik Boomert :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.