Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért szerintem ott van benne a lineáris, folytonos eseményszál is. :hmm: Szóval ha az ember nincs tisztában azzal, hogy pl mi történt két résszel korábban ezzel és ezzel a szereplővel akkor bezony vakarhatja a fejét. :hmm: Hogy csak felhozzam Loeb-öt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frindzs

Spoiler:

Kár hogy nem bukkant fel egy másik szörnyike mert elnéztem volna hogy miképpen őrjöng de figyelembe véve a repin történteket nem nehéz elképzelni hogy milyen lehetett.

Bővérű rém volt azt meg kell hagyni. Wal-ék szinte tocsogtak a trutyiban. :hmm:

Az az egyik legjobb jelenet amikor változna át a manusz és ki akarják szedni belőle Konrádot.

A másik meg az amikor Livi és Johnny a szobában dumcsizik. És nem akarja neki senki se elhinni hogy a pasas meglátta. Kéne egy rész amiben elhiszik mert érdekelne hogy azt hogy oldanák meg.

Wal meg szegény hogy meglepődik már amikor megtudja hogy 196-os IQ-ja van. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frindzs

 

Kár hogy nem bukkant fel egy másik szörnyike mert elnéztem volna hogy miképpen őrjöng de figyelembe véve a repin történteket nem nehéz elképzelni hogy milyen lehetett.

Bővérű rém volt azt meg kell hagyni. Wal-ék szinte tocsogtak a trutyiban. :hmm:

Az az egyik legjobb jelenet amikor változna át a manusz és ki akarják szedni belőle Konrádot.

A másik meg az amikor Livi és Johnny a szobában dumcsizik. És nem akarja neki senki se elhinni hogy a pasas meglátta. Kéne egy rész amiben elhiszik mert érdekelne hogy azt hogy oldanák meg.

Wal meg szegény hogy meglepődik már amikor megtudja hogy 196-os IQ-ja van. :lol:

 

 

 

Sajnos ilyen rész már nem lesz, mert a mólós jelenettel lezárult érzésem szerint ennek a lehetősége. Viszont picit hiányoltam Harrist. Ugyan piszkosul unszimpatikus karakter ( már a Jerichoban sem tetszett a színész által megformált karaktere :hmm: ) De azért múltkor Boyles jó leteremtette. :hmm:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába áradozik róla ennyit, még így is a fórum nagy része nem kezdte el nézni a Fringe-et. Örök hiba. ;)

Sajna én ezzel a pár sorozattal is alig bírok el, amit nézek, szóval nálam semmi szín alatt nem jöhet még egy,mert az már az alvás rovására menne, azért meg semmi néznivaló nem éri meg :D Esetleg ha néhány véget ér teljesen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Spoiler:

Így elcseszni valamit!!!! Végre itt lett volna alkalom egy überbrutál akciót belevinni az egész konfliktusba, erre föl.......Nem láttunk semmit!!!! Dühös vagyok. Dühös mert voltak frenetikus jelenetek benne. Roslin elnök ott volt a szeren. HotDog-ben sem kellett csalódni, bár feszültebb lett volna a szitu ha leszedte volna a pilótatársát.

De mi a fene volt ez?!?! A kiszabadítási akciót úgy összecsapták a híd visszafoglalásával, hogy az már fájt. Nuku feszültség. A katonák szinte örömkönnyeket lejtettek, hogy újra az Öreg vegye őket pártfogásba, miközben "két perccel" előtte kinyirták a követőit. Na neeee! Na és ugye amikor a hídra tartottak, máris a semmiből(!!!!) újra ott volt a totál Adama követők egész serege.

Menet közben azt mondtam magamnak amikor Baltar megint lepedőakrobatikázott a káosz totál közepén, hogy vicc amit csinál. De nem. Immár ő volt a legnormálisabb. Ezek után amiket fent felsoroltam.

Totál zagyvaság lett ebből a puccsból, pedig mekkora lehetőség volt benne.

Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elsőrangú volt ez az epizód.

Spoiler:

Semmiből előkerülő támogatók? Még jó, hogy az előző részben elmondták, hogy a hajó legénységének egy része Adama oldalán áll, és még mutatták is őket. Meg ki tapsolt üdvrivalgással? Azokat, akik a CIC-n voltak, mindet tarkón csapkodták, a többi meg Adama "híve" volt. Mit néztél Oldi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó volt a BSG, kíváncsi leszek innen hogyan tovább.

 

Spoiler:

Azért az durva volt amikor Zarek kivégeztette a quorrum tagjait. ;) Megérdemelte amit kapott. Gaeta nem különben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elsőrangú volt ez az epizód.

 

Semmiből előkerülő támogatók? Még jó, hogy az előző részben elmondták, hogy a hajó legénységének egy része Adama oldalán áll, és még mutatták is őket. Meg ki tapsolt üdvrivalgással? Azokat, akik a CIC-n voltak, mindet tarkón csapkodták, a többi meg Adama "híve" volt. Mit néztél Oldi?

 

 

Én nem tudom, hogy te mit néztél. De nem csak nekem tűnt túl hirtelennek az egész hanem még jó pár embernek is más fórumokon. Ki lehetett volna ezt ezerszer jobban vitelezni. Zarekhez hű katonák akik addig kíméletlenül legyilkoltak mindenkit, csak úgy megadják magukat pár fegyvresnek? Na ne már. ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nem tudom, hogy ha az, akit követtél az árulásban, hirtelen visszakozik, majd váratlan rádtör egy halom fegyveres, lődözésbe kezdenél-e.

 

 

 

Speciel Adama kivégzésére célzok, ahol egy halom felfegyverzett katonát mindenféle tűzpárbaj nélkül csak úgy lefegyvereztek Karáék. Ekkor még nem volt visszakozás. ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem csak nekem tűnt túl hirtelennek az egész hanem még jó pár embernek is más fórumokon.

Nagyszerű, súlyos érv, én meg egy másik fórumon jó sok embertől azt olvastam, hogy remek volt így, ahogy volt, és itt is te vagy kissebbségben. Szóval, így volt jó, ahogy volt. Na, jó érv? ;)

 

Spoiler:

Felteszem erősen a hátuknak lett szegezve a fegyver, amiből két választás van: eldobod a stukkert, vagy megpróbálsz megfordulni, ez esetben halott ember vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű, súlyos érv, én meg egy másik fórumon jó sok embertől azt olvastam, hogy remek volt így, ahogy volt, és itt is te vagy kissebbségben. Szóval, így volt jó, ahogy volt. Na, jó érv? :D

 

 

Felteszem erősen a hátuknak lett szegezve a fegyver, amiből két választás van: eldobod a stukkert, vagy megpróbálsz megfordulni, ez esetben halott ember vagy.

Én aztán nem érveltem semmivel sem, mert mindenki a saját szemszögéből alkot véleményt. Én is így tettem, te is. Csak példának hoztam fel, hogy megosztott lett néhány dolog az epizóddal kapcsolatban. ;)

 

Aha persze, mert ez mindent megmagyaráz. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én aztán nem érveltem semmivel sem, mert mindenki a saját szemszögéből alkot véleményt. Én is így tettem, te is. Csak példának hoztam fel, hogy megosztott lett néhány dolog az epizóddal kapcsolatban. ;)

Jó, csak fenemód nem érdekel. Itt most engem a te véleményed érdekelt, nem az általam nem is ismert fórum(ok) ismertlen userei. Mint ahogy a megosztottság sem, mert minden mű megosztja a népet. Ezt már abból leszűrtem, hogy te totálisan ellentétesen reagáltál a részre, mint mi.

 

Spoiler:

Mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Sajnos ilyen rész már nem lesz, mert a mólós jelenettel lezárult érzésem szerint ennek a lehetősége. Viszont picit hiányoltam Harrist. Ugyan piszkosul unszimpatikus karakter ( már a Jerichoban sem tetszett a színész által megformált karaktere ;) ) De azért múltkor Boyles jó leteremtette. :D

 

 

Legalább nem fog Livi agya megzápulni a sok tartályozástól. :D Meg hát van ott még elég dolog amire fény derülhet a szereplők múltjától kezdve a klónokon át a korongokig a megfigyelőről nem is beszélve és még lehetne sorolni.

Harrist én se bírom. Jól meghúzta magát hogy ebben a részben nem jelentkezett. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Legalább nem fog Livi agya megzápulni a sok tartályozástól. ;) Meg hát van ott még elég dolog amire fény derülhet a szereplők múltjától kezdve a klónokon át a korongokig a megfigyelőről nem is beszélve és még lehetne sorolni.

Harrist én se bírom. Jól meghúzta magát hogy ebben a részben nem jelentkezett. :D

 

 

 

A kövi részben asszem megint visszatér Harris. :D

És igen, elég sok dolog maradt még nyitva, pl a MD tulajának kiléte, akit ugye eddig még nem is láttunk. Már azon se csodálkoznék ha maga Nina Sharp lenne az átoperálva. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, csak fenemód nem érdekel. Itt most engem a te véleményed érdekelt, nem az általam nem is ismert fórum(ok) ismertlen userei. Mint ahogy a megosztottság sem, mert minden mű megosztja a népet. Ezt már abból leszűrtem, hogy te totálisan ellentétesen reagáltál a részre, mint mi.

 

Spoiler:

Mindent.

Helyesen leszűrted. :D Nekem ez édes kevés volt ahhoz, hogy tátott szájjal nézzem végig. ;) Pedig a potenciál ott lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is remek rész volt a mostani BSG, szóval Szívem, itt most magadra maradtál ;)

Spoiler:

Nem tudom, mit tudhat Ellen, de ezek szerint mindent :D Főleg olyanokat, amiket mi nem. Na jó, viccet félretéve. Viszont ezek szerint akkor valahogy valamelyik cylon hajón csak el van tárolva, nem? Már mint úgy tűnt, ugyanúgy "kel életre", mint a többi cylon. szóval én ezt tartom marha furának. Egyébként jól megoldották vele, hogy az utolsó percig nem sejtettük, ki az utolsó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is remek rész volt a mostani BSG, szóval Szívem, itt most magadra maradtál ;)

Spoiler:

Nem tudom, mit tudhat Ellen, de ezek szerint mindent :D Főleg olyanokat, amiket mi nem. Na jó, viccet félretéve. Viszont ezek szerint akkor valahogy valamelyik cylon hajón csak el van tárolva, nem? Már mint úgy tűnt, ugyanúgy "kel életre", mint a többi cylon. szóval én ezt tartom marha furának. Egyébként jól megoldották vele, hogy az utolsó percig nem sejtettük, ki az utolsó :D

Kidolgozottabb, izgalmasabb fordulatra számítottam, ennyi. Nektek bejött, nekem nem. Ennyi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Hmmm.. Dzséjt, mondasz ezzel valamit. Bár az az Ellen szerintem nem tudta, hogy cylon, ahogy a többiek sem. Ötük közül őt lenne a legnehezebb megmagyarázni akkor, ha a támadás utáni Ellen már egy másik. Ha az eddig látott Ellen már nem az, aki Capricán volt, akkor valahogyan ismernie kellett az előd emlékeit az addigi életéről, és persze úgy, hogy mintha ő élte volna meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.