Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

 

Azt tudom, hogy nem idegent üldöznek. ;) Csak arra vagyok kíváncsi van/volt e olyan érdekes mint a tüskés csiga múltkor. :D

 

 

Én se földönkívülire gondoltam. Arra célozgattam hogy a mozgó zsákos részben más dolog történik mint az alien bébi születésénél bár kicsi hasonlóság van a két szitu között.

Az amit üldöznek ezerszer érdekesebb mint a múltkori. Nagyon durva besz*ratós egy akármi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Nagyon durva volt.

Walter nagy arc volt megint. :) Hogy parázott már a végén, de ettől függetlenül érzésem szerint nem volt idegen tőle az a stukker. :D

Az alien hasonlóság pedig elég szembeötlő volt, még ha a megtermékenyítés nem is úgy zajlott le. :)

Tetszett hogy Charile magánéletével is foglalkoztak. Ez a család feeling amit "erőltetnek" szerintem jót tesz a sorozatnak. :)

Végre vártam némi döbbenetet, de ez a nyomasztó lezárás is jó volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem bedarálni a Csillagkapu 10. évadát. ( minap szedtem le) A hatodik rész totál kiakasztott. :) Ebben éppen a sorozat kétszázadik epizódját ünneplik igen sajátos módon. Szerintem a legjobb SG rész mind közül. :P Visszatérnek ahhoz a ponthoz amikor a történetben megfilmesíteni akarják az SG-1 kalandjait. Hatalmas poénok vannak benne, kikacsintva az Csillagok háborújára és az Űrszekerekre is, de a Farscape is meg lett tisztelve. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Farscape-es a legjobb (meg a bábos)! Eleve Ben Browder és Caludia Black voltak abban a főszereplők, ráadásul Black újra Aeryn Sunt alakította, Browder meg milyen jó Stark lett. Meg az egyben kikacsintás volt arra, hogy a producerek szerint Michael Shanks (Daniel Jackson) és Ben Browder baromira hasonlítanak (Shanksnek ezért is kellett pár rész erejéig szakállat növesztenia a 9. évad elején, nehogy a nézők összekeverjék a két karaktert). Ezért kapta meg Shanks Chrichton karakterét (nem utolsó sorban Amanda "Carter" Tapping kiköpött Chiana, Teal'c nem semmi Dargo, és Thor a legjobb Rygel :) ).

A 200-ban amúgy van néhány apró kikacsintás az SG-1-ra is. Pl. mikor minden bemutató nélkül egyszerűen hazaérnek a több száz jaffa és replikátor sereg elől, az egy 9. évados epizód hasonszőrű tettének kigúnyolása. A felsugárzás utáni "tökéletes időzítés" beszólás szintén felbukkant több 9. évados epizódban.

Később meg aztán a 200-ra is visszautaltak, méghozzá az Ark of Truth című filmben, ahol Cameron az Odyssey parancsnokságát átvéve kiadja első parancsát (a hajó a Föld körül kering, és sehol semmi ellenséges): "Fegyvereket maximumra!"

Meg van még egy apró jópofaság, Carter és Jack esküvője alatt az SG-1 főcímzenéje megy, természetesen esküvői kivitelben (ez is egy utalás egy korábbi epizódra, a 8. évadból, ahol Carter esküvőre készül, és közben a liftben Jack mellett a főcímet dúdolja, Jack meg megkérdezi, hogy ez melyik szám. Ez persze totál elveszett a szinkronban, mert Spilák Klára egyáltalán nem tudta eldúdolni az SG-1 főcímét).

Mondjuk mindent összevetve, én utálom a 200-at.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Csillagkaput elérte a globális felmelegedés.

Még nem biztos, hogy Ming Na karaktere a meleg (90% rá az esély :D ), plusz már az Atlantisban is volt elvben két meleg karakter is, csak on-screen egyikről sem derült ki végül (az első Alicia Vega hadnagy volt, róla Mallozzi, az egyik producer árulta ezt el, a másik kiléte örökre sötétségbe vész, de valószínűleg Chuck technikus lett volna az).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem biztos, hogy Ming Na karaktere a meleg (90% rá az esély :D ), plusz már az Atlantisban is volt elvben két meleg karakter is, csak on-screen egyikről sem derült ki végül (az első Alicia Vega hadnagy volt, róla Mallozzi, az egyik producer árulta ezt el, a másik kiléte örökre sötétségbe vész, de valószínűleg Chuck technikus lett volna az).

Már alig várom amikor előre bejelentik, hogy most melyik szereplőnek van hüvelygombája, illetve kinek szifilisze. De végtére is talán még az epegörcs is belefér abba, hogy lenullázzanak egy sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy arc az öreg. Igazán kaphatna már egy Noble (akarom pötyögni Nobel) díjat. :D

Simán megérdemelné. :D

 

Megvan a felirat, szóval este nézés a Szökéssel együtt. :P

Nem is beszélve a Csillagkapu darálásról amiben ott van Morena Baccarin :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Áááááááá, ez piszok komoly volt! :D A legjobb rész.

 

Spoiler:

Bazz, nem tudtam, hogy most nyerítsek Walter beszólásain vagy indítsam be a defiblilátort. :D A vége mekkora volt már! Na AZTAMINDENIT neki. A hatás ütött rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés remek volt, szívleállás szinte garantált :D

Spoiler:

Szerintem Michaelnek beszélnie kéne az anyjával, elvégre szerintem ő és Sara áll inkább közelebb az ő terveihez. De Lincolnt nem egészen értem. Na de bővül a család is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

Az elején lévő gagyi megmenekülést leszámítva jó volt, ám érzésem szerint elégé nevetségesek lettek ezek a fordulatok. De lehet, hogy most csak a Fringe szólt közbe ami köröket ver Scofieldékre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is amiatt lehet. Túl fáradt lehettem hozzá. Holnap pihentebben újra megnézem.

Érdemes, mert szerintem zseniális lett. :) Olivia is igen változatos volt most, nem is beszélve Walterről és az ő múltjukról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.