Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én a Viasaton nézzem, csak kár, hogy megint ismétlésbe kezdtek. Per pillanat fogalmam sincs, hogy mennyi évad ment le a magyar nyelvű adókon. :S

 

Ja, amúgy már szedhető a Jeff Dunham Show kövi része. :D

"I kill you!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Viasaton nézzem, csak kár, hogy megint ismétlésbe kezdtek. Per pillanat fogalmam sincs, hogy mennyi évad ment le a magyar nyelvű adókon. :S

 

Azt nem tudom mennyit adtak le magyarul, de azt tudom hogy 3 évadot lehet letölteni szinkronosan.

Mostanában a 2 nem ugyanaz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Viasaton nézzem, csak kár, hogy megint ismétlésbe kezdtek. Per pillanat fogalmam sincs, hogy mennyi évad ment le a magyar nyelvű adókon. :S
A 2. évad megy most a V3-on. De állítólag már leadják az egész sorozatot, nem úgy, mint a mocsok RTL Klubosok, akiknek megvan már a 3. (talán a 4. is) évad szinkronja és nem képesek leadni. Bezzeg a spanyol komáknak rajta van a DVD-jükön az eredeti magyar szinkron de itthon még a 2. évadot sem hajlandóak kiadni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a válaszokat :D

Remélem tényleg tartja magát a Viasat és végig leadja a részeket. Jó kis sori amúgy, amúgy amit a Retekklubosok leadtak azt végig is néztem. Igaz, nekem párszor túl hiteltelenbe csap át az egész, főleg amikor majd minden részben Dean belekezd a litániájába, hogy " Ennyi volt. Vége. Nem érez több késztetés magában" ésatöbbi :P Ebből már visszavehetnének :D A rock betétszámok pedig asszem mindent visznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes: Törölve :)

Számítani lehetett rá, de azért sajnálom. Szerettem a karaktereit, ők hiányozni fognak, a mostani évad egész jó, szóval kár érte :D Remélem, legalább valami jó befejezést agyalnak ki hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

De még milyen jó volt. A palpis poénon besírtam. Még a boszi is szimpi volt ebben a részben, az meg hogy én minden héten pókerezek még izgibbé tette a dolgot. Nagyon várom a köv részt is, nem baj, hogy kicsit eltávolodunk a világvégés részektől. Jó kicsit első évad feelinget látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

 

Na bazz, a legjobb résznél fejezték be :) Piszok jó volt, kár érte.

 

Oldi hány részes ez a DF? Mert ha vége és mindhez van felirat is akk lepörgetem.

Lesz 2. évad?

Igazából semmit nem tudok róla, de látom lelkesek vagytok és ez elég most neked. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi hány részes ez a DF? Mert ha vége és mindhez van felirat is akk lepörgetem.

Lesz 2. évad?

Igazából semmit nem tudok róla, de látom lelkesek vagytok és ez elég most neked. :)

Nem engem kérdeztél, de 13 részes, és úgy tűnik, nem lesz 2. évad. A díszleteket elkezdték lebontani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó sori, amolyan lassan csordogáló sci-fi tömény erotikával meg romantikával....szóval tök kemény csávóknak készült :D :D :D

:)

 

Én azért remélem, hogy folytatni fogják egy olyan nyomás hatására, mint pl amit a rajongók a Jerichonál alkalmaztak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar érdemes nézni a Defying-ot! Kicsit ugyan elnagyolt a világ (sőt, gyakorlatilag semmit se látunk belőle), de ez a sorozat inkább a karakterekre hajt rá és azokat bontja ki. Ha szereted a Solarist ezt is imádni fogod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FF: tényleg nagyon jó rész volt, bár lassabb tempójú

Spoiler:

Mekkora volt már, mikor ott voltak mindnyájan Benfordéknál :) "Még nem" :D Ezek a bizalmatlansággal szétbombázzák a házasságukat végül. Na de hogy lesz terhes a rendőr csaj? Mivel nagy pocakja volt, így csak hetei vannak hátra ahhoz, hogy valami legyen :D

Jó volt megtudni azt is, hogy ez valami kísérlet volt, azt hiszem, egyelőre tetszik ez a tudományos vonal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FF

 

Spoiler:

A kisérlet rész eddig is oké volt, mert ugye a sivatagban mutatták azt a tornyot amint valamit kibocsájt és hullottak a madarak.

Terhesség. Lehet, hogy az egy álom volt amit éppen akkor álmodott, vagy nem is biztos, hogy mindennek meg kell történie. Ezt a Simcont vagy kit is az egyik látomásban megfojtják, a másikban meg ott van Benfordéknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.