Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

No, lent van a tűzlégy :)

Spoiler:

holnap belekezdek, bár még mindig nem világos, hogy hogyan lehet a mozi a sorozat befejezése úgy, hogy Riverékkel Malcolm akkor találkozott először és tudtommal ők is főszereplők a sorozatban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Firefly

Spoiler:

Nem a mozifilmben találkoznak először, hanem az első epizódban (bár annak is Serenity a címe :) ). Sajna a mozifilmben Mal és a Tam testvérek kapcsolatát ellenségesre vették, ez adhat némi képzavart. A sorozatban azonban sokkal családiasabb velük Mal. Ez is az egyik elcseszettsége a mozinak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Firefly

Spoiler:

hm? Akkor nekem valami nagyon nem esett le a filmről. Én úgy emlékszem, hogy jó pénzért meg a hajón lévő szolgálatért vette fel őket Mal... Talán meg kellene újból nézem a filmet a sori előtt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Jó kis rész volt, a kamionos ürgét azért egy kicsit sajnáltam. Milyen volt már, hogy a végén összetalálkoztak a rendőrség kellős közepén :) Nem gondoltam volna, hogy Christine majd kinyírja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap a végére értem a 24 összes meglévő évadának, és csak annyit mondhatok, hogy megértem megnézni :D Várom a következő évadot :)

Spoiler:

Már írtam, hogy mi nem jött be túlzottan a 7.évadból. Akkor most a végéről egy kicsit. Tony egy marha. Szerintem totál túlzás volt az, hogy mindent megtenni a bosszúért, ez azért már nem normális. Nagyon sajnálom ezt a karaktert, mert nagyon csípem :D Michelle-lel a kedvenc párosom voltak, sajnáltam is, mikor M. meghalt, de eddig azért nem kellett volna elvinni a sztorit. Kedvenc évadot egyelőre nem tudok választani, de azt hiszem, akkor is inkább a karakteretek miatt választok meg, ha egyáltalán tudok választani. Nagy kedvenc volt nálam David Palmer, szóval mindenképpen egy olyan évad lenne a némbörvan, amelyikben ő is szerepel. Emlékszem is rá, mennyire frusztrált a 4. évad eleje, amikor a jól megszokott gárda kitűnt a képből. Persze utána megszoktam, mert ugye visszatértek Tonyék, jött Bill, akit hamar megkedveltem, no meg David is visszatért az évad második felében :) No meg Audrey, nekem ő is bejövős volt. Na mindegy, egyszer csak választok kedvenc évadot :) Ezek után lehet, hogy a negyedik lesz az :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

Spoiler:

Tony nekem is abszolút kedvenc karakterem volt, persze Jack után... :) én engem is sokkal hogy szegénynek ezt a véget írták, de mint lehetett imdb-n is látni még visszatér majd a 8. évadban bár gondolom annyira mint nina egyik másik évadban. De az viszont igaz, hogy vannak ilyen emberek, márpedig Tony az volt, aki bármire képes, hogy véghez vigye amit akar! Egyedül még az nem tetszett nagyon a 7. évadban, hogy a 2. felében Jack halálos beteg...ami tök fölösleges szenvedés volt, hiszem lesz köv évad. Na ha itt a 8. végén lesz ilyen azon már elszorul majd a torkom... :D Ja és a 8.ban jra lesz már CPU!!!

 

Hogy tetszettek a 24 bemutatók?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, nem is írtam, hogy jók voltak ezek a 8. évad promók :D "Who is Jack Bauer?" viszi a pálmát vállvetve a grandpával :)

24

Spoiler:

Jaja, a 7. évad nézéskor utólag már tudtuk, hogy lesz 8. így aztán nem volt kérdéses, hogy Kim megmenti az apját. No meg az sem, hogy kik térnek vissza, elvégre lesünk az imdb-ről :D Mondjuk ezt a megmérgeződik ziccert még egyszer így nem lenne jó eljátszani. Nem CTU-t akartál írni? :D Ennek mondjuk nagyon örülök, nekem hiányzott az elhárítás :) Bár gondolom, nem ugyanazt fogjuk visszakapni, nekem baromira bejövős volt az a sötét, ablaktalan irodakomplexum, most sms hangnak a telefoncsörgésük van beállítva, öcsém szerezte meg valahonnan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24/Redemption

Spoiler:

No most veszek végleg búcsút hőseinktől a következő évadig. Túl sok újat nem mondott a sztori, elvégre felcseréltem a nézési sorrendet :) Az viszont legalább meglepetés volt, miért került vissza Jack az Államokba. Jó volt látni Taylor beiktatását. Kudar, nem is írtad, hogy neked bejön-e a csaj, vagy csak nem emlékszem rá? :) Te tudtál már választani kedvenc évadot? Mintha emlegetted volna, hogy nem nagyon, de azért kíváncsi vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök MissKarrde, hogy tetszik a 24.Én minden idők legjobb sorozatának tartom.Az első 6 évadot szinkronnal láttam, a 7.-et felirattal.Nagyon brutál volt hallani az igazi hangjukat.Várom már a 8. évadot, de megvárom a nyarat vele, mert akkor lezs egben az évad.Ez tipikusan az a sorozat amit nem szabad hetente nézni, mert csak idegesíti magát rajta az ember, hogy tök izgalmas pillanatnál vágnak.

 

Spoiler:

Nekem a kedvencem a 6.évad.A 7. évadban nekem sem tetszett Tony rosszá válása, az elején még örültem neki, hogy mégsem terrorista, de mikor megölte Larryt, már tudtam, hogy baj van.Nekem nagyon szimpi karakter volt és nem fért bele a jellemébe, hogy ártatlan embereket öljön meg(simán elszabadította volna a vírust a metróban).A bosszú ok, ha azok ellen írányul akik megölték a feleségét.Jól mondta neki Jack, hogy ezért Michelle is megvetné.Jack karaktere meg nagyon ellentmondásos.Egyrészt egyetértek bizonyos tetteivel, de amikor megölte Ryan Chappelle-t az megrázott.Egy terorista kivánságára simán agyonlőtte a főnökét.Mit tett volna ha a lánya megölésére szólítják fel.Nekem sajnos Jack ezen tettei miatt már inkább kicsit rossz karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah jól van akkor jópáran várjuk most a 8. évadot.

És ez tipikusan az a sorozat, amiben nincs rossz évad. Az összes üt, és hozza a minőséget.

Számomra a 7. is ott volt, de úgy érzem, és még nem tudom miért, hogy a 8. mindent vinni fog!

 

Egy kis játék.

Találd meg Dextert a videóban, és kattints rá, és akkor továbbléphetsz a köv szinte.

Megállítani nem ér, és általában nem is érdemes: 4 szint van

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök MissKarrde, hogy tetszik a 24.Én minden idők legjobb sorozatának tartom.Az első 6 évadot szinkronnal láttam, a 7.-et felirattal.Nagyon brutál volt hallani az igazi hangjukat.Várom már a 8. évadot, de megvárom a nyarat vele, mert akkor lezs egben az évad.Ez tipikusan az a sorozat amit nem szabad hetente nézni, mert csak idegesíti magát rajta az ember, hogy tök izgalmas pillanatnál vágnak.

A legjobbak közt a helye, ez tény,bár hajlok arra, hogy én is rámondjam, hogy a legjobb :D Az első hatot én is szinkronnal láttam, és a hetediket felirattal, mint te, de leginkább azért, mert szinkronosan könnyen elérhető volt az első néhány évad is. Az ötödik megvolt felirattal, de aztán lehúztam szinkronosan is, mivel jó a szinkron. Szerintem eredetiben egyedül Chloe hangja "rosszabb", mert a szinkronban sikerül elérni, hogy a hangjában is benne legyen az az idegesítő stílus, amit amúgy az egész viselkedése képvisel néha :D Bár csípem a csajt :D Tonynál volt még az, hogy totál nem illik a szinkronja az eredetihez, mégsem érzem úgy, hogy mellé lőttek vele, mert egy fokkal jobbnak érzem a karakterhez.

Úgy se fogom kibírni, hogy ne nézzem hetente, bármilyen rossz is lesz így követni, szóval nézni fogom minden héten, amikor lesz :D

 

Spoiler:

Jacknél én nem érzem ezt, amit írsz, a főnökét is azért lőtte le, mert szükséges volt. A 7. évadban is mondja, hogy azért tette, amit tett, mert szükséges volt, mert kellett. Ami a főnökét illeti, sajnos ez a kategória volt, bár én is kiakadtam rajta. Az volt az a pillanat, amikor azt mondtam, hogy itt bármi megtörténhet, és egy szereplő sincs biztonságban, legyen az bármilyen pozitív, stb. Még szegény David Palmert is kinyírták :rock: Tony viszont valóban átesett a ló túloldalára, őt már nem érdekelte semmi a bosszún kívül.

 

Nah jól van akkor jópáran várjuk most a 8. évadot.

Na de kidumálni frenkie-vel csak a végén fogjuk, mert ő nem nézi meg, csak nyáron :D Sebaj, akkor is jó lesz :D Mi meg közben is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az vagy egy T-16-os Szöcske :rock:

 

Vannak azért rendesen "tisztelgések" más filmek felé. :D A BSG ugye pont a Firefly előtt tisztelget amikor a nyitóepizódba berakták a Firefly-t :D

Mármint a Serenity-t :D

Szerintem is valamelyik a két gép közül, bár a Lambda lenne a logikusabb, mivel az populárisabb. Amúgy, ha jól rémlik, később Kylee kabinjában Star Wars figurákat is felfedezhetsz majd, Phobos. De lesz szöveges és képi utalás is. Hiába no, Whedon igazi SW fan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Az intercom január 20-án kihozza a kedvenc sorozatodat DVD-n, a Jonas Brothers-t. Szerintem mozdulj rá, mert a sok 10-11 éves lánykákkal kell majd verekedned érte :D
De jó hogy szólsz öregem!

 

Amúgy mi a fene az? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.