Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody: ha jól gondolom egyik nagy magyar torrenten sem vagy tag.Ezeken fent van szinkronosan az első 6 évad.A 7. meg feliratosan.Nyilt oldalakon nem tudom hol vannak.Ha llesz esetleg meghívóm valamelyik oldalra akkor szívesen meghívlak.

 

Jack Baur-től meg az isten mentse meg az embert amikor kihallgatja. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8x11

Spoiler:

Hát az eleje a résznek nagyon langyi volt ahogy eddig ez az évad is, de aztán a vége nagyon odacsapott. Már sejtettem, hogy Tarin kamuzik,de most végre ki is derült és egy rendes 24 csapásra került a történet. Lány rabolva lesz, zsarolás, király!

És a bombás gyerek is kemény volt, Jack simán kivitte volna az anyját hogy megfertőződjön. Azért én sajnáltam a gyereket. Megvolt benne a helyes döntés.

Ja és végre egy olyan karakter, Kayla, aki úgy tudott szemrebbenés nélkül hazudni és improvizálni, mint a pinty. Ezt is így. Szépen húzta az időt és olyan rezzenéstelen arccal, hogy Tarin nem jöhetne rá, hogy kamuzik. Nyílván rá fog... :roll: Várjuk a folytatást.

 

 

Karrde vajon mi lehet majd óra 52kor??? Remélem nem az amire gondolok.

És most Sparta! :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spartacushoz készítettek egy négy részes Motion Comic seriest. Ez most hozzáférhető az nmag Spartacus topicjában, közvetlen linken keresztül a felirat készítőjének segedelmével, aki máris megcsinálta az első részhez a feliratot :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, elég érdekes volt az első rész. Negyed órás, kicsit gagyi rajzzal, de jó sztorival, mely leginkább a Mesék Jabba Palotájából történetekre hasonlít. :roll: Jelen esetben Spartacus egyik első áldozatának a háttértörténetét ismerhetjük meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt tényleg a Sparta.

Spoiler:

Itt aztán tényleg volt minden. Ilithyát már kezdem nagyon unni, de várható volt hogy megpróbálja megölteni Spartát. A gallt bírtam, kár hogy ilyen gyorsan kiszállt. Jó szövetséges lehetett volna belőle, de hát nem hallgatott hősünkre ezért meg kellett halnia. Crixus viszont barát lesz, szépen lassan ha még nem is látszik teljesen. Várós a köv rész!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rómát is folytattam. :roll: Jó lesz ez, jó lesz ez. :roll:

Van egy-két jó csaj is. :)

 

Octaviat szeressük. :)

 

De marha nehéz most hogy napi csak egy Lostot nézek. Eddigi legjobb évad...szal nehéz megállni. Már a 4. résznél járok de tényleg rohadt jól van megírva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi lesz, de elég brutálisnak tűnik.

Amire én gondolok hogy

Spoiler:

megtámadják a rudakkal a CTUt. Az azért elég durva félévados cliffhanger lenne. Nem hiába ordítja Hastings hogy zárjanak le mindent. És ha jól ismerjük az írókat akkor valszeg fel is robban a közelében. :roll: PErsze ez csak egy tipp de tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Octaviat szeressük. :)

Pont őt? :) Szerintem a nem történelmi személy csajszik jobbak :roll:

 

24-et illetően meg nem tudtam pontosan kivenni a fickó szavait, ezért nem jutott eszembe ez a lehetőség, de egyébként nagyon jó tipp :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Octaviat szeressük. :roll:

 

De marha nehéz most hogy napi csak egy Lostot nézek. Eddigi legjobb évad...szal nehéz megállni. Már a 4. résznél járok de tényleg rohadt jól van megírva.

De azért marha jó, hogy több szex van a Rómában mint a Spartacusban :) Pedig én meg voltam győződve, hogy az konszolidáltabb sorozat. :) Az a Ray gyerek meg azért az igazi badass arcát mégiscsak a Megtorlóban kamatoztatta igazán :roll:

 

 

Lost. Én a hetedik résznél tartok. Jónak jó, de a kavarás már megint sok. Átlendültek a paci túloldalára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont őt? :P Szerintem a nem történelmi személy csajszik jobbak :roll:

 

Igazából csak őrá emlékszem, ja meg a 2. évadból a raszta csajra. :roll:

 

Oldie: Pullo durvás, de hidd el itt is fog mutatni szép dolgokat. Legjobb jelenet az egész sorozatban az első évad utolsó előtti részében lesz. Az észvesztő lesz. :) De majd ha odaérsz úgyis tudni fogod miről beszéltem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden évadban lezárul a végén az adott történet, a következő évad már új sztorit dolgoz fel.
Köszi, akkor jó. :P Egyébként nagyon jó sorozat, sőt a legjobb! Még a Prison Break -et is beelőzheti. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Pullo durvás, de hidd el itt is fog mutatni szép dolgokat. Legjobb jelenet az egész sorozatban az első évad utolsó előtti részében lesz. Az észvesztő lesz. :P De majd ha odaérsz úgyis tudni fogod miről beszéltem. :D
Remélem lesz itt is kaszabolás rendesen :P Eddig csak "kóstolgatást" láttam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem lesz itt is kaszabolás rendesen :P Eddig csak "kóstolgatást" láttam.

Hát azért annyi nem igazán. De ami van, az nagyon jó. :D

 

Ody, hát ha eddig egál és még az évad felénél sem vagy, akkor Jack győzni fog. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hát ha eddig egál és még az évad felénél sem vagy, akkor Jack győzni fog. :P
Nagyszerű. Bár most van egy kis katyvasz a részekkel, mert rossz a számozás. Így most kicsit le kellett állnom. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, az első évad elszámozása mindenhol megtörtént. Sajna már nem rémlik, hogy volt a helyes sorrend (anno megtaláltam pedig) de kb. 5 rész volt felcserélve. Az első rossz rész után kb. 5 rész egymás után jól jön, csak az utánuk lévő másik 5 után történik valójában. Valami ilyen rémlik :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, mert a 24 esetén a fájlok nevei az órát jelölik, és pont az órák vannak elírva a filmhez képest, erre nem megoldás az imdb. De mindjárt megnézem, hátha ki tudom hámozni valahonnan megint. Mert ugye a sajátjaim javítottam, így már nem tudom pontosan, hol volt a kutyulás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, próbáld meg ezt a sorrendet, hátha Nálad is ez a baj:

1x08-ig minden rendben aztán

1x09 helyett 1x13

1x10 helyett 1x14

1x11 1x15

1x12 1x16

1x13 1x09

1x14 1x10

1x15 1x11

1x16 1x12

Utána meg normálban vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, próbáld meg ezt a sorrendet, hátha Nálad is ez a baj:

1x08-ig minden rendben aztán

Már lebeszéltem vele és már nézi is remélhetőleg de köszi Karrde neked is.

Nmag rlz mi? :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.