Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sokszor gondolkoztam azon miközben néztem az elejét, hogy vajon más lenne-e egyben nézni. Sajna úgy hogy hetenként néztük, amit Te ugye nem akartál, nem volt épp a legjobb. Gondolom ha egyben megnézel 2-3 részt akkor nem tűnik fel, külön feltűnt, és ezzel most nem akartam rá semmi rosszat mondani, mert szerintem is az egyik legjobb évad lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó. Shotit a kézbe és csak lőni de azt is csak fejbe. Bauer papa remélem igazságot oszt.

 

Spoiler:

Dana vonala végre lezárodott megnyugtatóan. Cole a kezébe vette a dolgokat és a két riherongy megdöglött(nagyon helyesen). Nem tudom Danának milyen erkölcsi aggályai vannak emiatt. Megszabadult a múlttól, de csak így lehetett megnyugtatóan. Nincs múlt minden ok.

Jack meg tök szimpi hogy védi Renee-t. Meg is kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa nem emlékszem hol tartottál de:

 

Hazudtunk. Az a helyzet, hogy hetek óta ígértük nektek, hogy az első 200 rész magyar feliratát kiadjuk, de sajnos ez így nem igaz. Sajnos sokakat feleslegesen várattunk... mert nem 200 rész lesz kiadva, ez hazugság.

Mert az az igazság, hogy sokkal több, mint 200 résszel készültünk el és ezt mind kiadjuk jövő héten hétvégén... szombat-vasárnap... egész nap, majdnem minden órában hatalmas felirat-csomagok. Ilyen még nem volt Magyarországon! Több mint 200 felirat, videóval együtt egy hétvégén. Nézz vissza és kattanj rá a One Piece-re! :)

 

Ezt ahírt tették most fel a Naruto-kun-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa nem emlékszem hol tartottál de:

 

Hazudtunk. Az a helyzet, hogy hetek óta ígértük nektek, hogy az első 200 rész magyar feliratát kiadjuk, de sajnos ez így nem igaz. Sajnos sokakat feleslegesen várattunk... mert nem 200 rész lesz kiadva, ez hazugság.

Mert az az igazság, hogy sokkal több, mint 200 résszel készültünk el és ezt mind kiadjuk jövő héten hétvégén... szombat-vasárnap... egész nap, majdnem minden órában hatalmas felirat-csomagok. Ilyen még nem volt Magyarországon! Több mint 200 felirat, videóval együtt egy hétvégén. Nézz vissza és kattanj rá a One Piece-re! :D

 

Ezt ahírt tették most fel a Naruto-kun-ra.

Jééézusom! :o Én a 135-dik résznél hagytam abba, mert addig volt felirat, de ez... Ez nagyon megdöbbentett. És egyben nagyon boldog vagyok. :) Végre tovább hajózhatok a Grand Line-on. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nyárra ígérték, pontosabban augusztusra valamikor ha jól emlékszem

Jah, addig még van idő. :) Mindenesetre örülnék, ha végre leadnák a maradék két évadot magyarul, ha már úgy is véget ért. A sorozatjunkie szerint nincs sok esély a lezáró filmre. De a Brave New World már önmagában ideális lezárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A történet előzményeit ismerhetjük meg a Spartacus: Vér és homok folytatásában, amihez már megtalálták a főszereplőt is.

 

Azt már korábban lehetett tudni, hogy az itthon az HBO-n látható Spartacus: Vér és homok - a főszereplő, Andy Whitfield rákbetegsége miatt - egyelőre nem a hagyományos módon fog folytatódni, az első és a második évad közé beiktatnak egy olyan szezont, amely a jelenlegi történet előzményeit mutatja be. A hatrészes Spartacus: Gods of the Arena azonban nem a főhős ifjúkorába nyújt betekintést, hanem azt mutatja be, hogy milyen volt előtte az élet Batiatus gladiátoriskolájában.

 

A történet középpontjába így egy Gannicus nevű, legyőzhetetlen gladiátor kerül, aki felfuttatja az iskolát: a szerepre meg is találták a megfelelő színészt Dustin Clare (a képen) személyében, aki például az ausztrál Maffiózók-ként emlegetett Underbelly-ben is játszott, a magyar közönség a McLeod lányai-ból ismerheti. A rendhagyó folytatásban Jaime Murray (Dexter) és Marisa Ramirez (General Hospital) is szerepet kapott. "

 

origó

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8. évad első fele:

 

Spoiler:

Eddig nagyon bejön, de vannak negatív érzéseim is. Tipikus 24-elemekkel van tele a sorozat első fele pl valaki aki jó ember rosszra kényszerül(Dana), és az utolsó pillanatban mikor azt hinnénk megússza jön egy váratlan fordulat(A rendör aki Kevint keresi). De említhetném azt is, hogy az utolsó pillanatban meghiúsul az érdemi előrelépés a tettesek elfogásával kapcsolatban(pl alagútban a taxi). Ami még nem tetszett, hogy Jack-et hasba szúrják késsel, és ő csak beköti és megy tovább. Úgy érzem a fenti dolgokon már túlléphettek volna a sorozat készitői.

Összeségében persze pozitív a véleményem róla. A főszál jó bár már volt ilyen, hogy nukleáris fegyvert keres a CTU. Tetszik az is, hogy Bauernek végre szabad keze van és nem kell még a főnökeivel is harcolnia. Jürgen Prochnow karaktere nagyon eltatlát lett, élveztem a játékát. Hassan elnök zavar valamiért, nem szimpi. Cole nagyon jó mint az akcióosztag parancsnoka. Tarinék ötlete zseniális volt, hogy Kaylával bevitetik az EMP-t a CTU-ba. Na itt tartok most. A Fő kérdés persze az, hogy hol van Tony? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyajóúristen. Ekkora WTF-et rég láttam sorozatban. Komolyan nagyon le vagyok hidalva ettől a fordulattól.

 

24 8. évad 13.rész:

 

Spoiler:

Természetesen hogy Dana a terroristákna dolgozik. Ez űgy ütött mint mikor Nináról derült ki.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.