Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Prison Break az Isten! Végre egy sorozat amiben van feszültség! De olyan felnőttes... A legjobb nem sci-fi sorozat, a LOST-ot simán lekörözi. Gyakorlatilag maga a börtön feeling elég nyomasztó, és még erre jönnek rá a beteges karakterek, megfűszerezve egy állami összeesküvéssel. Le a kalappal!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prison Break az Isten! Végre egy sorozat amiben van feszültség! De olyan felnőttes... A legjobb nem sci-fi sorozat.

Hát Ody megelőztél. Pont ezért léptem be hogy ezt leírjam!

A mai rész valami állat volt. Lehet ezt még fokozni!? :D /költői kérdés volt/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből lett a csupasz pisztoly mozifilm. :D

Akkor onnan olyan ismerős :D

 

Ha nem sci-fi sorozatról van szó, akkor viszont nálam magasan a Dr. House a nyerő (évadról évadra egyre jobb).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kormányzó lánya egy tündérke...annyira aranyos. :D

Ugyehogyugye!? :D:?

 

Mondjuk szinte már majdnem kint vannak és még vissza van vagy 15 rész. :o

 

Dzséjt: Abból még egy részt nem néztem meg. Elvi okok maitt. Tehát lehet h a legjobb sorozat, sajnos akkor sem fogok belenézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb nem sci-fi sorozat, a LOST-ot simán lekörözi.

Hát ez ellen vannak kétségeim.Annyi logikátlanság lesz a 2. évadban, és minden részben meghal valaki...

És a Lost szvsz sokkal eredetibb.A Lost műfajt teremtett.

A Prison Break-en sosem izgultam hogy mi lesz már a következő részben.

Tulajdonképpen nálam a Lost olyan mint filemkben a Star Wars.

LOST POWER!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a LOST is....általában az eleje meg a vége. A közepe tömény unalom. :D Meg az a nagy misztikum, ami köré pítik. Tipikusan az a film, amiről ha megtudod a lényeget, utánna már cseppet sem érdekes. De Te azt szereted, mi meg a PB-t. Felnőtteknek jobban bejön, mint a light LOST. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Te azt szereted, mi meg a PB-t. Felnőtteknek jobban bejön, mint a light LOST. :D

Ezt vond vissza. :D

Azért a Lost rajongótábora 30 felett van leginkább.A light-os Lost söpörte be a díjakat, a light-os Lost-nak akkora a nézettsége, akkora tábora.A leggyengébb részének a nézettsége akkora mint a Prison Break legjobbjáé..

 

Egyébként abban egyetértek, hogy nem lehetünk egyformák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LOST kommerszebb, populárisabb. A PB nem a tömegeket céloza meg sztem, és ez jó benne. Pl. ha valami galamblelkű meglátja ezeket a pszichopata karaktereket, hát többet felé se néz az tuti. :D

Nekem egy nem tetszik még a PB-ben, hogy televan erőltetett fordulatokkal.Amiket azért raktak be, mert látták hogy a nézőknek bejön ez a sok furdulat dolog, ami az első évadban még oké volt.De a 2. évadban már nagyon erre építik a sorozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalábbis a te agyadban.

Mit gondoltál miről beszélek? Nem kell keresztes háborút vívni a LOST-ért, ettől nem fogom jobban szeretni. Max. jobban megutálom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.