Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaja. Ebből minimum egy másfélórás eszmecsere lesz a kiserdő melletti talponálló vendéglátóhelyiségben két korsó pofa sör mellett ;)

Eddigi ismereteim szerint a betondzsungelt célozzuk be :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inarától a Talponállóig. Kész folyamatábra :D:P :P

:oops:;)

 

Na de, hogy témánál legyünk. Kudarmubattal ledumáltuk más csatornán a Heroes című sorozat eddigi részeit, de azért nem ússzátok meg. Eddig remek volt, továbbra is követni fogom, tetszik ez a rendkívüli képességekkel megáldott emberkék kálváriája :P Izgalmas a cselekménye, néha alig bírtam kivárni a folytatást :P Remélem, marad a színvonal.

A karakterek picit kevésbé jönnek be, mint pl. a BSG esetén, de nem is rosszak. Vannak kedvenceim, akik közül sajna a legutóbbi részben senki nem szerepelt, talán azért volt az eddigi legkevésbé tetsző rész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, majd elfelejtettem. Dzséjt, tetszett a legutóbbi BSG?

Jól helyrerakta az öreg Karát és az ezredest, huhú, de tetszett.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, hogy tetszett. De előtte egy jó hír. A rossz nézettségi adatok ellenére nem fogják leállítani a BSG-t, ezt a Sci-fi Chanell-től erősítették meg. Huh...

Kara kezdett az idegeimre mászni. Szemétség volt, amit művelt, akárcsak az, amit Tigh tett. Ő sírt a legjobban, hogy a flotta majd megmenti, és ezzel hálálja meg, baszogatja a BSG embereit. Még jó, hogy nem állt újra hadrendbe. Maradjon csak Halo az első tiszt. Amikor az öreg megjelent, már tudtam, hogy ez most helyreteszi őket. És Adama megint túlteljesített. Ahogy a földhöz cseszte Karát, az nem volt semmi. A csaj majd szétverte a fejét az asztalba, de az öreget rohadtul nem érdekelte. Szerencsére Karát ez helyre is tette, így nem utáltam meg véglegesen. Képes a változásra, ellenben Tigh-gal, aki egyik üvegről a másikra cuppan. Ez az ürge vagy meghal hamarosan, vagy még sok gond lesz vele. A másik szál meg Baltar. Kiderült, hogy a 12 emberformájú cylon modellből nem véletlenül nem láttuk még a maradék ötöt. Talán Baltar tényleg cylon és a cylonok sem tudnak róla. De mi lehet a másik öttel? Az első évadban a fogoly cylon Adamat is megvádolta azzal. Talán igaza volt és az öreg is az? Érdekes dolgok lesznek még itt. De a legnagyobb kérdés, milyen az a vírus, ami megtámadja a cylonokat és Sharon, azaz Athena hogyan fog erre reagálni? Na meg mit fognak az oroszlánfejű ködben találni a Földdel kapcsolatban?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jerichoról hallotatok már? Azt mondják igen érdekes sorozat egy külvilágtól elzárt város mindennapjait mutatja be egy valószinűsíthető egész USÁra kiterjedt atomtámadás után .

Hallani hallottam, de nem nagyon érdekel a sztori egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek hír, köszi :cry: Lehet, hogy nem csak a nézettség dönt egy sorozatnál. Talán a többit ennyien sem nézik.

Ezek a kérdések bennem is felmerültek. Ami most a legjobban érdekel, mint ahogy másokat is, hogy mi van az öt cylonnal. Már több rész óta agyalok rajtuk, mert egyszer összeszámoltam őket, és nem jött ki a 12. Most már legalább ők is felhozták a témát. Baltar esete elég fura. Lehet, hogy ő is cylon, de valamiért ebben nem akarok hinni. Tényleg lesznek még itt esetek. Még egy. Boomer anno a börtönben azt mondta Baltarnak, hogy 8 cylon van a flottában még. Ezek vajon különbözőek, vagy pedig az ismert 7 közül valamelyikből több is? Azóta sem derült ki minden eset, ha jól számolok.

 

Naná, hogy tetszett. De előtte egy jó hír. A rossz nézettségi adatok ellenére nem fogják leállítani a BSG-t, ezt a Sci-fi Chanell-től erősítették meg. Huh...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jerichoról hallotatok már?

Már gondoltam rá, hogy nézni kellene, érdekesnek tűnik, de aztán egyik nap láttam egy hírt, miszerint december 10-tól vetíti az AXN. Majd ott belelesek, hogy milyen.

Csak lehet valami benne, ha egyszer pár héttel az amerikai kezdés után már nálunk is vetíteni fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nézem is a Jerichot! Sajnos pont most jutottam el arra a pontra hogy ultimátumoat adtam neki az előző rész előtt. Ha nem történt volna ebben a részben sem semmi, akkor abbahagytam volna annak ellenére hogy itthon is játszák majd decembertől. DE szerencsére végre beindultak a dolgok és most a 8. résznél tartunk. Az első 2-3 nagyon ütős volt, aztán 4-5 részig semmi. Elnyújtották, semmi nem történt, semmi nem derült ki, és nem éppen realisztikus.

A történet arról szól, hogy az 5éve eltűnt jófiú, Jake, hazatér Jericho városába, és épp mikor készül újra elhagyni a távolban atomfelhőt látnak, ami persze aztán a történet folyamán kiderül hogy nem csak egy helyen robbantottak. A kis közösségnek meg kell küzdenie ennek a következményeivel és fényt kell deríteni hogy mi is történt igazából.

És hála az utolsó résznek, nézem tovább. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, valóban komolyabb, sötétebb, de ezzel, ahogy korábban mondtuk, elvesztett néhány dolgot. A humort például, meg a végén Malék is már világmegválltással voltak elfoglalva, pedig szvsz a sorozat lényege éppen az, hogy ezek tök egyszerű emberek, semmi magasztos cél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem olyan mintha tök véletlen belekeveredtek volna de mégis küzdenek valamiért ami több annál amit a Peremvidékeken tapasztalnak. Elvégre korábban Mal és Zoé "küzdöttek" a jobb világért a háborúban.

Nah, de mindegy. Nem is ez a lényege a teljes sztorinak hanem mindaz ami ezt megtölti. Érdekes helyszínek, változatos karakterek, humor, egy kis lövöldözés. Egyszóval egy könyed, szórakoztató sztorinak kéne felfogni :cry: Rég volt már ilyenre példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.