Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Vajon a köv. számban már a Tatooine-t kezdik, vagy már A Birodalom árnyai jön?

Hát, a Tatooine azt hiszem, hogy négy részes, szóval szerintem abba már nem kezdenek bele. De azért kár, hogy nem folytatják... Innentől már csak három történetszál maradt, a Tatooine, a Monster és az Extremes, na meg persze a War. A Shadows Of The Empire pedig hat részes, szóval még kell, hogy legyen a KotOR mellett még egy történet, ami nem a Legacy, mert szerintem a Tatooine-ba már nem kezdenek bele. (Vagy már rögtön el is kezdik a SotE-t) Szerintem zseniális húzás lenne egy dupla-KotOR szám, ugyanis a Vindicationból már csak két rész van, és azok überf*szák. Elég spoileresek, szóval a spoiler fül mögött a következő két KorOR borítója. :roll:

 

Spoiler:

kotor34full.jpg

 

swkotor35.jpg

 

Ez a második kép amúgy hülyeség, ilyesmi nem történik benne Lucien és Gryph között.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hozzám még az októberi szám se érkezett meg. Már levelet is írtam a semic-nek, aztán kijött valami ellenőr tag, hogy megnézze kihozták-e már. Kiderült, hogy azért nem hozták még ki, mert nincs zárható postaládánk, így nem tudják itt hagyni. De nem az lenne a normális menete a dolognak, hogy előbb becsöngetnek és ha senki nem nyit ajtót, marad a postaláda. Azóta abban állapodtunk meg, hogy a szomszédba hozzák (ahol rokonok laknak), mert ott van zárható postaláda. Azóta se hozták. Kezd elegem lenni az előfizetésből, pedig ez az első évem. Nem elég, hogy a kiadó hónapokat késik a kiadással, még ráadásként meg is váratják az embert. Nevetséges... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzám még az októberi szám se érkezett meg. Már levelet is írtam a semic-nek, aztán kijött valami ellenőr tag, hogy megnézze kihozták-e már. Kiderült, hogy azért nem hozták még ki, mert nincs zárható postaládánk, így nem tudják itt hagyni. De nem az lenne a normális menete a dolognak, hogy előbb becsöngetnek és ha senki nem nyit ajtót, marad a postaláda. Azóta abban állapodtunk meg, hogy a szomszédba hozzák (ahol rokonok laknak), mert ott van zárható postaláda. Azóta se hozták. Kezd elegem lenni az előfizetésből, pedig ez az első évem. Nem elég, hogy a kiadó hónapokat késik a kiadással, még ráadásként meg is váratják az embert. Nevetséges... :evil:

Megértelek. Elég bosszantó.

Jövőre ezek után elő fogsz fizetni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértelek. Elég bosszantó.

Jövőre ezek után elő fogsz fizetni?

Az a helyzet, hogy nekem még ezek ellenére is sokkal jobban megéri az előfizetés. Egy újságos sincs a közelünkben (az az egy, ami volt, bezárt), így jó, hogy nem nekem kell mászkálnom a szélviharban vagy nyáron, a forróságban a városban, arról nem is beszélve, hogy lényegesen olcsóbb. Inkább 1-2 e-mail, mint órák hosszan buszozni, metrózni, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jövő héten kedden jön a 81. szám, benne (jól sejtettük) a Knights of the Old Republic 34-35.

Jövőre A Birodalom árnyai mellett Knights of the Old Republic 36-41 lesz.

 

http://www.kepregeny.net/star-wars-2011/

 

Lehet szavazni a borítókra is.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem örülök neki, hogy a Shadows of the Empire jön jövőre, jobb, lenne Kotor duplán.

A Birodalom árnyai fent van a hálózsákon is, úgyhogy nem lesz nagy újdonság. Én is jobban örülnék a dupla Kotor-nak, vagy a jól megszokott Kotor - Legacy párosnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Birodalom árnyai fent van a hálózsákon is, úgyhogy nem lesz nagy újdonság. Én is jobban örülnék a dupla Kotor-nak, vagy a jól megszokott Kotor - Legacy párosnak.

Na pont ez az.

Esetleg The Old Republic-nak, vagy Knight Errantnak kéne jönnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazságtétel, 3-4. rész. Méltó lezárása ennek a sztorivonalnak.

 

Haazen Kresh kesztyűje nagyon eredeti, tetszetős volt. Zayne és Lucien jól rászedték a végén. Úgy tűnik Haazennek végleg vége. Lucien viszont új életet kezdett száműzöttként. Vajon mit kezdenek majd vele? Zayne-nek pedig sikerült tisztáznia magát. Ennek ellenére visszautasította a lovagi címet. Kíváncsi vagyok mit kezd majd magával ezentúl.

 

 

Örülök, hogy ezt a sorozatot folytatják legalább, remélem az utolsó részig kiadják most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legacy-val mi lesz a továbbiakban? Elég semmilyen vége lett a legutóbbi számnak, bár én már eleve elvesztettem a fonalat a sok kihagyásnak és ugrálásnak köszönhetően. A KOTOR-nak viszont egész lezárt vége lett, mégis azt folytatják... sőt, elvileg leadják az összes részt a sorozat végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legacy-val mi lesz a továbbiakban? Elég semmilyen vége lett a legutóbbi számnak, bár én már eleve elvesztettem a fonalat a sok kihagyásnak és ugrálásnak köszönhetően. A KOTOR-nak viszont egész lezárt vége lett, mégis azt folytatják... sőt, elvileg leadják az összes részt a sorozat végéig.

Hát, most egy elég nagy lélegzetvételű történet ért véget ugyebár. (Zayne menekülése.) Most egy kicsit másik irányba fogunk evezni. :)

Én angolul követem nyomon a Legacy: Wart... Nem kicsit durva. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.