Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ami engem illet, már nekikezdtem, határidőre meglesz. Bár akad néhány kategória, amikkel gondban vagyok. Nem egyszerű ennyire részletekbe menően, gondolatban visszalapozni a 7 regényt. Főleg a jármű és idegen lény kategóriákra gondolok, mindkettőből akadt jócskán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy egy Escape from Dagu című könyv helyett jelent meg annak idején, amit William C. Dietz írt volna.

Arról a könyvtervezetről én is olvastam, Shaak Ti lett volna a főszereplő. Az enciklopédia meg valóban 6000 felett kezdődne minimum, és szerintem nincs is rá nagyon igény. Az ára miatt én nem tudnám megvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 7. szám (Birodalmi űrkomp) óta felfüggesztettem a gyűjtését. Sajnos, nincs havi 6 ezrem úgy, hogy a regényeket is meg tudjam venni.

Legutóbb a Második Halálcsillagot adták ki, július 10-én az Y-szárnyú jön. Furcsa, hogy a honlapon nem írják tovább a megjelenéseket, mivel általában ilyenkor a következő három számról már tudni lehet, jelenleg viszont csak az Y-szárnyút tüntették fel. Nem csodálnám, ha bukta lenne a vége, persze nem kívánom ezt, mert a naboo-i vadász még engem is mindenképp érdekelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom, hogy kitől kaptam olyan listát, amit fel lehet használni a jelölésekhez (akitől nem ilyet kaptam, annak írtam külön mailt):

 

Darth Revan9

zilllosarkany

bimi12

danityu

Darth Sky

MaraJadeEH (bár sztem ő itt nincs regisztrálva)

 

Aki eddig nem küldött listát, szombat estig még megteheti! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen alakultak a Szukits júniusi eladásai (előrendelései). A Luke Skywalker és a Mindor árnyai első helyen landolt, viszont a Yoda: Sötét találkozó kikerült a TOP5-ből. Tehát erre az Endor utáni könyvre sokkal nagyobb igény mutatkozott, mint a CW regényre. Gondolom ebből a prequel utálók azt a következtetést vonják majd le, csak Endor utáni könyvekre van szükség.

Ezek után az eladási adatok után megnövekedtek az NJO megjelenési esélyei és csökkentek a CW és egyéb korokban játszódó könyvek megjelenéseinek esélyei. Azért a TOR szerintem marad, mert annak is hasonlóan remek eladási mutatói voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt a hisztériát a prequel kapcsán... egyébként messzemenő következtetést szerintem egyelőre nem lehet levonni, hogy a rajongók milyen könyveket szeretnének olvasni. Jó lenne, ha a Szukits néha számokban is megjelenítené az eladási toplistáit, bár ezt valószínűleg nem fogják megtenni. Én az NJO kiadását mindenképp támogatnám, ha épp nem a többi könyvtől venné el a helyet (2014-ig bőven lesznek újdonságok, amiért csorogni fog a nyálunk...).

 

Viszont így tényleg igaz, hogy az NJO mellőzésével búcsút mondhatunk az összes sorozatnak, ami utána következik. A Star Wars kronológiájában kb. 25 évről van szó, ami a legtöbb magyar rajongó számára ismeretlen. Ha egy szavazásnál az Endor utáni irányzat győzedelmeskedik, akkor a Szukits kénytelen lesz kiadni azt a három sorozatot (az NJO-val együtt). Ez azonban többéves projekt lenne, és ki tudja, lehet, hogy a rajongók addig elpártolnak az egésztől. Ezért is veszélyes ilyen hosszú sorozatot kiadni, ha nem garantált a siker. Az ember bemegy a boltba, látja SW könyv, meló vagy suli miatt nincs alkalma mindig követni azt, hogy éppen mi kerül terítékre, s amikor meglátja, hogy a sorozat 10. kötete, akkor elkedvtelenedik. Ilyen, többrészes sorozatoknál a lemorzsolódás óhatatlan.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen alakultak a Szukits júniusi eladásai (előrendelései). A Luke Skywalker és a Mindor árnyai első helyen landolt, viszont a Yoda: Sötét találkozó kikerült a TOP5-ből. Tehát erre az Endor utáni könyvre sokkal nagyobb igény mutatkozott, mint a CW regényre. Gondolom ebből a prequel utálók azt a következtetést vonják majd le, csak Endor utáni könyvekre van szükség.

Ezek után az eladási adatok után megnövekedtek az NJO megjelenési esélyei és csökkentek a CW és egyéb korokban játszódó könyvek megjelenéseinek esélyei. Azért a TOR szerintem marad, mert annak is hasonlóan remek eladási mutatói voltak.

Ez tényleg furcsa :o Aki már Endor utáni regényre éhezett a "sok sz@r" prequel után, az most megkapta a maga Luke regényét :P Egye gundark, azért majd én is megrendelem.

És ide írom inkább:

Eszter, akkor a Fair Trade az enyém? A leveleimhez nem tudok hozzáférni :S

Én a két omegára lennék kíváncsi. Hamarosan aktuálisak lesznek ;) A Hunting The Gorach is érdekelne, főleg hogy augusztusban elolvasom a Scourget. De jó, hogy mindkét Maul novellát elvállalták :) Ezeken kívül egy Rob Chestney és egy Bill Slavicsek is jól jönne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az miért nincs kinnt? Arra is kíváncsi volnék, mondjuk egy baneofthesith helyett. Am ha a Baneofthesith különbözik a Banetrilógiától, akk miert hivatalos?

Az volt előbb és Drew Karpyshyn nagyon kevés módosítással beleszőtte A Kettő Szabályába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki olvasta a Scourget? Milyen volt?

Valaki olvasta a Red Harvestet? Milyen volt?

Valaki olvasta a No Prisonerst? Milyen volt?

 

Ezt a három könyvet tervezem elolvasni. A Scourge iránt elég nagy az elvárásom, remélem tetszeni is fog :)

 

A következő pakk szerintem az Annihilation és a két CWGambit lesz :D

Ezenkívül még szeretném majd elolvasni a Scoundrelst, a Coruscant Nightst is :P Persze ezek mèg csak távlati tervek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.