Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A trilógia szó jobban hangzik, mint a tetralógia :)

Igen, de akárhogy nézzük a The Last Jedi-hez szükség van a Jedi Twilight, a Street of Shadows és a Patterns of Force ismeretére.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne rossz, de valószínűleg erről egy szavazás dönt majd.

Az nem jó hír. legutóbb a Coruscant Nights az utolsó helyen végzett, emlékeim szerint. Egyelőre nem sok elképzelésem van, mit adnának ki helyette. Én előbb olvasnám ezt a sorozatot, mint mondjuk az NJO-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem jó hír. legutóbb a Coruscant Nights az utolsó helyen végzett, emlékeim szerint. Egyelőre nem sok elképzelésem van, mit adnának ki helyette. Én előbb olvasnám ezt a sorozatot, mint mondjuk az NJO-t.

Én is, de az előző szavazás eredményei alapján, valószínűleg az Njo be fog kerülni a TOP3-ba, talán a 2. vagy az 1. helyezett lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, de az előző szavazás eredményei alapján, valószínűleg az Njo be fog kerülni a TOP3-ba, talán a 2. vagy az 1. helyezett lesz.

Az szerintem attól függ, hogy milyen felhozatalban kell versenyeznie. A dobogós helyezés azonban, sajnos, tényleg borítékolható. De hát ha ez kell a népnek, akkor a Szukitsnak nincs választása. Csak nehogy kifulladjon a 8. kötet környékén. Ilyen hosszú sorozatoknál mindig nagy a lemorzsolódás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is úgy érzem, hogy az NJO egyre népszerűbb. Pedig szerintem sokkal helyesebb út a "Párkötetes Sorozatok Útja (PSÚ)". A CN az első, amit el akarok olvasni angolul.

Pedig a SDCC-n úgy jelentették be, mint CN #4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg hogy jártam. Június végén gondoltam majd megveszem a Végzetes szövetséget és az Árulást. Erre tökre kiment a fejemből most meg nincs már rá pénzem. :D Agyalhatok hogy oldjam meg.

Az Árulásra sajnos nekem sincs pénzem most. :) Ilyenkor mindig valamiről le kell mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Impieral Commando biztosan nem lesz, Karen Traviss már nem ír több Star Wars regényt.

Ebben ne legyél olyan biztos. Traviss biztos nem írja meg. De tavasszal olvastam egy interjút az egyik regényszerkesztővel, és nem tagadta, hogy lesz az Imp Cpm 2. Megpróbálják a legalkalmasabb szerzőnek odaadni. És megvárják mi lesz Mandalore sorosa a TCW-ben, hogy hozzá tudják passzolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondolom. És szerintem még az is lehet, hogy Traviss írja meg. Lehet, hogy azt nyilatkozta, nem ír többet, de nagyon szerette ezt a sorozatot, jobban, mint a Legacy of the Forcet pl. Persze az a valószínűbb, hogy nem ő írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha X-szárnyúak 13 év szünet után folytatódhatott, és a törölt Plagueis regény 5 év után mégis megvalósult, akkor Imp. Com. 2 is jöhet.

Lehet, de attól még Traviss nem jön vissza. Gondolom lepasszolják Christie Goldennek, vagy valakinek, aki népszerű mostanában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.