Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Avp3: Végeztem az aliennel, most predivel nyomom.De majd megöl az ideg.Majdnem szétvertem a billentyűzetet. :) Menekülök az Alien királynőtől, ugrálni kéne fel, hatezer alien rám, a tüzet kéne eloltani de fogalmam sincs hol, mert még arra sincs időm ,hogy körülnézzek anyi alien van.Na majd holnap.Különben az alien marha könnyü volt.Jobb gombbal nyakonvágtam a marine-t majd e-vel grabbeltem.A végső predit is elsőre legyőztem és csak a farokkal harcoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YESSSSSSSSSSSS.Megoldottam.Újratelepítettem az avp 3-mat és most már nincs textúrahiba, végre lementem a piramishoz és megtaláltam Oldie gépágyúját.Beállítottam a hídon aztán adtam nekik, bár irdatlan mennyiségü alien jött.sniperrel leszedtem mindet.Utána vettem észre hogy volt ott egy smartgun is. :lol: Marhára örülök ilyenkor magamnak hogy nem tol ki velem a játék.

A survivort kipróbálrtátok?Marha jó az is.Alienek ellen kell magad tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effec 2 kivégezve. Mától nálam ez a videó játékok Star Warsa, meg úgy alapvetően a sci-fi etalonja. Igazi interaktív filmes élmény, mely lazán maga mögé utasít olyanokat, mint az Avatar (játékban csúnyán alázza, mint történet és univerzum megeszi). Etalon, minden téren! Hol van már a harmadik rész? Ha tegnap érkezne, akkor is késő lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg már ideje lenne az első rész elkezdenem, de per pillanat az Avatarral hergelem magam.

 

 

Nem untad még meg?Én már uninstalláltam.

 

Crysis 2: Szép és jó ,de milyen katonákat kell itt ölni?New Yorkban?Erre kiváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effec 2 kivégezve. Mától nálam ez a videó játékok Star Warsa, meg úgy alapvetően a sci-fi etalonja. Igazi interaktív filmes élmény, mely lazán maga mögé utasít olyanokat, mint az Avatar (játékban csúnyán alázza, mint történet és univerzum megeszi). Etalon, minden téren! Hol van már a harmadik rész? Ha tegnap érkezne, akkor is késő lenne.

 

Ami késik nem múlik. :lol: Addig is jönnek folyamatosan a DLC-k, legalábbis a harmadik rész eljöveteléig biztosan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem az AVP3-mat(persze elég lassan, de kb 3 naponta nyomtam 1,5 órát ,meg szivatott is).Összeségében nem volt rossz, de hogy ugyanazon pályákat kellett végigvinni mindhárom fajjal kicsit uncsivá tette.Elolvastam Dzséjt írását és egytértek vele, bár nem mindenben.Ami negatívum még van, hogy baromi könnyü volt, én normál fokozaton nyomtam, de még a fő ellenfelek sem jelentettek kihívást.Pl Weyland röhej volt.Egy fél sorozat a smartgunból azt meg is halt.A Pred meg csak állt a tetőn én meg sniperrel pár lövésel kinyírtam.A nagy Alient meg shotival.Ugyanezeket említhetném a többi fajhnál is.Egyszerüen nem izzasztott meg.Belelőni rohan fordul belelő oszt kész.Kicsit azért nehezebre vehették volna az ellenfeleket.A preddel pl a legtöbb xenot csak a bal egérgomb használatával nyírtam ki, alig használtam a disc-et.A grafika kitünő volt meg sem nyikkant, de egy Unreal 3 motortól ezt el is várom.

A storyt nagyjából értettem, de ha valaki le tudná írni megköszönném.Azt jól sejtem, hogy pred késöbb ért a piramisba mint a marine?Mert ugye amikor elment akkor fel is robbantotta.De ha így van akkor miért nem volt a hídon amikor bement az automata fegyver?

Egy biztos, nagyon kéne már az a colonial marines.Egy igazi csak marine vs xeno harc ahol az aliens-beli kolóniát járhatjuk be.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy a főellenfelek nem nagy durranások. Marine-nal kifejezetten béna húzásnak tartom, hogy Karl Bishop a végső ellenfél, de közben már a második pályán ki kellett nyírni a királynőt. Mintha Sidioust megölték volna az ep2-ben, aztán onnantól már csak Jabba lenne az ellenfél...

Az időrend körülbelül így van:

- Bishopék kinyitják a piramist, ezzel rálelnek egy királynőre. Egyúttal jeleznek a ragadozóknak.

- Megszületik a 6-os számú példány.

- Darkot beavatják a ragadozók, majd elindulnak a jel forrásának felkutatására.

- A 6-os megszökik és kiszabadítja a társait, majd jól elintézi a védelmi vonalakat.

- A lények kitörése miatt a helyszínre érkezik két hajó, hogy evakuálják a személyzetet és felszámolják a lényeket (plusz kimentsék a kutatási anyagokat).

- Befutnak a ragadozók is és megsemmisítik a USS Marlow-t, melyen Rookie is szolgált. Az egysége kényszerleszállást hajt végre, Rookie ezalatt megsérül és elszeparálódik a többiektől.

- A ragadozók első hulláma landol, de őket elintézik az aliene és a katonák. Megszületik a predalien.

- Landol Dark is, mivel vészjelzés érkezett az első ragadozó csapattól.

- Rookie elpusztítja a királynőt.

- A 6-os számú példányt elfogják Bishopék és a második katonai hajóra viszik, ahol elszabadul és királynővé alakul.

- Rookie kimenti Tequilát a fészekből, majd elindul a piramisba, hogy megszerezze Weyland adattömbjét.

- Dark is a piramisba tart.

- Rookie és Dark majdnem egyszerre érik el a piramist. Dark leadja a jelet, majd lezuhan az alsó szintekre. Ekkor ér oda Weyland majd Rookie és küzdenek meg, így Dark alattuk a predaliennel harcol. A két csapat ténykedése nyomán a piramis kezd szétesni.

- Rookie jut ki először, őt követi Dark is.

- Mindketten elindulnak a xenomorphok bolygója felé.

Folytatása következik DLC, kiegészítő vagy következő rész formájában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a bad company 2 valami überbrutál jó.

A Single vagy a Multi?

Én a multit tolom, mióta megvan (eredeti), de valahogy az az érzésem, hogy nem ELÉGGÉ jó... Nem rossz, sőt jó, csak nem ELÉGGÉ. Kicsit kevés benne a kill egy lövöldözős játékhoz képest, a túl nagy pályák miatt... Az én fegyveremmel mindig bele kell ereszteni egy tárat az ellenbe, hogy dögöljön. (Még HC-n is egy tizest a 30-ból...)

 

Ha valaki multizik, mondjom már ID-t, annyira szeretnék egy jót teamplayelni...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap jön ki egy új patch a Bad Companyhoz. Jó lenne ha a ronda bugokat is javítaná.

 

 

Metro 2033. Belenéztem. Jó. De lehetne jobb is. Grafika szép, simán fut egy kétmagos procin is, de a szörnyek kissé gázak lettek. De mielőtt túl belemélyednék, előtte Mass Effect :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap jön ki egy új patch a Bad Companyhoz. Jó lenne ha a ronda bugokat is javítaná.

És akkor hová lesz a bogarászás öröme? :roll:

 

A Mass Effecthez jó szórakozást. Ajánlom, hogy tetsszen! :D (Bár miért ne tetszene, van benne szex, akció, sztori, sci-fi, minden, ami egy vénembernek kell. :D )

 

 

Ez a Metro ez mi? BKV a jövőben? Nem rémlik, hogy hallottam volna róla. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Single vagy a Multi?

Én a multit tolom, mióta megvan (eredeti), de valahogy az az érzésem, hogy nem ELÉGGÉ jó... Nem rossz, sőt jó, csak nem ELÉGGÉ. Kicsit kevés benne a kill egy lövöldözős játékhoz képest, a túl nagy pályák miatt... Az én fegyveremmel mindig bele kell ereszteni egy tárat az ellenbe, hogy dögöljön. (Még HC-n is egy tizest a 30-ból...)

 

Ha valaki multizik, mondjom már ID-t, annyira szeretnék egy jót teamplayelni...

Szigorúan single.Rühellem a multit.Tulajdonképpen a grafikán kívűl(mert azért az mw2 sokkal szebb) egyenrangú az mw2-vel.Nagyon jó akciók ,rombolható környezet és már le is vett a lábamról.

 

 

Dzséjt: Köszi a leírást az avp3-ról.Már csak egy kérdés.Ha az utolsó küldinél a marine-nél az volt kiírva, hogy "Find Weyland" akkor hogy a bánatba öltem én meg Karl Bishop-ot?Weyland és Bishop ugyanaz a személy?Vagy a Weyland cég tulajdonosa Bishop?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Köszi a leírást az avp3-ról.Már csak egy kérdés.Ha az utolsó küldinél a marine-nél az volt kiírva, hogy "Find Weyland" akkor hogy a bánatba öltem én meg Karl Bishop-ot?Weyland és Bishop ugyanaz a személy?Vagy a Weyland cég tulajdonosa Bishop?

Weyland és Bishop ugyanaz, a Weyland-Yutani feje. Emlékszel az Alien vs Predator filmre? Abban szerepelt Charles Bishop Weyland, Karl a leszármazottja.

De amúgy egy érdekes kérdésbe nyúltál bele. Mert kezdetben volt ugye csak Bishop, az 341-B android. Aztán az Alien3-ban megjelent még egy Bishop, akinek a mibenlétét nem lehetett sokáig tudni, bár a könyv Michael Bishopként nevezte meg (ez lett canon végül). Michael Bishop azt mondta, hogy a kezdetek óta benne van a lények felkutatásának ügyében, ez feltételezi, hogy ő a Weyland-Yutani egyik fejese, és ő küldte el anno Burke-t az Acheron-túrára .)

Na most, eztán jött az Alien vs Predator film, amiben felbukkant Charles Bishop Weyland, Michael Bishop őse. Weyland is foglalkozott robotikával, így nyugodtan lehetett a leszármazottja, Michael a Bishop android feltalálója, ahogy azt állította az A3-ban. Viszont már ekkor felmerült, hogy talán Michael teljes neve Michael Bishop Weyland.

Ezt végül még jobban megcsavarta ez a játék (bár ez nem számít canonnak, szóval annyira mégsem csavaros). Karl Bishop Weyland Charlse B. Weyland leszármazottja. Na de kije Michaelnek? Ikertestvére? Vagy, mivel a játék végén kiderült, hogy Karl voltaképpen android, a játék legvégén Michaelt láttuk? Esetleg - mivel az A3 filmben nem hangzik el a neve - a Végső megoldásban Karl Bishop Weyland szerepelt?

Annyi biztos, hogy a játék nagy részében szereplő Karl Bishop Weyland egy ugyanolyan 341-B android, mint az LV-426-ot megjárt testvére. De, hogy az igazi Karl Bishop Weyland kicsoda, vagy micsoda, android-e vagy ember, és van-e köze Michael Bishophoz, az máig kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.