Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

El van nézve :D:peace:

 

Szerk.: Mi az istenért csomagolják még mindig be a játékokat? A halálom, mikor van egy hat gigás játék, azt még csomagoljam ki újabb hat gigára, majd telepítsem jó esetben újabb hat gigára. Így lesz egy hat gigás letöltésből 18 gigát elfoglaló program. :angry: Ja, és persze seedeljem vissza, bár ez utóbbival szerencsére nincs gondom. :D

 

 

Ezt én is rühellem. Elég lenne az iso-t felrakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

E szempontból a kedvencem a TFU Ultimate Sith Edition , több mint 14 GB rarokba csomagolva :roll:

És még nem is futott :angry:

Jaja, az überelhetetlen...

 

Ezt én is rühellem. Elég lenne az iso-t felrakni.

Bőven elég lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell embereket írtani? Hát nem egy faj vagyunk? Még mindig nincs magyarázat. Annyit kihámoztam hogy az a cég akar kinyírni aki a nanosuit-ot létrehozta. De miért? Együttesen kéne Írtani az ufokat.

 

 

Íme a válasz...

 

Két nagyon egyszerű indokból: - 1. Próféta is vírushordozó, ha kiszabadul a környékről, akkor a vírust is kiszabadította. Igaz nem fog meghalni, míg a nanoruhát hordja, de attól még terjesztheti a vírust, főleg, ha leveszi a sisakot. --> Azt hiszik rólunk, hogy Próféta vagyunk, és meg akarják akadályozni, hogy kikerüljünk.

- 2. Kell nekik a ruha, hogy a saját céljaikra használhassák.

 

 

Amúgy te merrefelé jársz a játékban Frankie?

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crysis 2 letudva. Egész érdekes kis történetet hoztak ki belőle. :) Várom a kövi részt. :D

 

Ilyen rövid? Az első ezek szerint hosszabb volt. Nagyon nagyon jó játék különben. Alig bírtam most abbahagyni. A harcok tök jók. Az egyetlen negatívum a checkpointos mentés. emg a szétlött New York sem semmi. Gondolom a valóságban is ezen utcák vannak.

 

 

Most megyek a templomhoz, a pénzügyi negyednél vagyok, a templomnál találkozok a szemüveges csókával. Innen mennyi van még a végéig? A letéphető Humwee gépfegyver nagyon jó. Lehet vele írtani.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen rövid? Az első ezek szerint hosszabb volt. Nagyon nagyon jó játék különben. Alig bírtam most abbahagyni. A harcok tök jók. Az egyetlen negatívum a checkpointos mentés. emg a szétlött New York sem semmi. Gondolom a valóságban is ezen utcák vannak.

 

 

Most megyek a templomhoz, a pénzügyi negyednél vagyok, a templomnál találkozok a szemüveges csókával. Innen mennyi van még a végéig? A letéphető Humwee gépfegyver nagyon jó. Lehet vele írtani.

 

 

 

Most körülbelül a felénél jársz. Ezután kezdenek csak felpörögni a dolgok. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elkezdtem a Crysis 2-t, miután sikerült némi helyet felszabadítanom. Háááát... első körben nem igazán fogott meg. A grafika csodás, az első képek láttán koppant az állam a földön. Már-már fotóreális. És bár a felbontást kicsit vissza kellett vennem (1280x1024-ről 1024x768-ra), még így is szebb az első résznél. Márpedig, ez nagyon nagy szó. Ennek ellenére álomszépen fut, pedig azt hittem, el sem indul (ezt a félelmem ráadásul tovább erősítette, hogy indításkor megkaptam azt az üzenetet, hogy a videókártyám nem támogatott... szerencsére ennek ellenére fut). Az opciózási lehetőségek kiiktatása viszont csúcs...

A zene is hihetetlen (nem csoda, Hans Zimmer), és az elején az átvezető is nagyon ott van.

De... miért kellett konzolátiratot csinálni? A hajamat tépem a nanosuit beállításaitól, az első részben ez remek volt, gördülékeny, itt meg olykor hasznavehetetlen (mikor minden ok nélkül nem enged rá mondjuk az álcázásra, pedig van energia... egyszerűen a nyíl nem megy oda). Persze vannak gyors billentyűk, de azért a Crysis és a Warhead után belém rögzült a nanoruha irányítása. Idegesítenek az állandó kiírások is, hogy mikor mit nyomjak meg (komolyan olyan ostobák a konzolosok, hogy ezekre maguktól nem jönnek rá?), azok a taktikai pontok is baromságok. Miért nem rajzolnak egy vonalat, amit lekövethetünk A-tól B-ig? Egyszerűen elmondják, mit csináljak, ennek mi értelme? Hadd játsszak már én... :roll:

Ami még nem tetszik, bár ez még vígan változhat a játék végéig, hogy nem igazán érzem, hogy ez a Crysis folytatása. Van egy romba dőlt New Yorkunk, ellenséges katonák, meg egy doki, akit meg kell menteni. Ja, meg egy járvány. Idegen hajót egyszer-kétszer láttam, de... a Crysis vége után én azt hittem, a folytatásban legalábbis háború lesz az emberek és az idegenek között. Itt meg még hideg sincs... De ez tényleg változhat még a sztori előrehaladtával, szóval egyelőre nem rovom fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Mintha én írtam volna. Nagyon egy húron pendülünk ebben. Az elsőnek volt egy storyja ami teljesen világos volt. Volt értelme harcolni. itt meg egyből a közepébe. Azt sem tudtam egy ideig miért kell a cég katonáit megölni, ők miért akarnak engem kinyírni? Már tudom ,de még így is homályos egy-két dolog. Egyáltalán az ufok miért 2 év és 9 hónappal az első rész eseményei után fertőzték meg New Yorkot? Ha invázió van akkor azonnal menni kellett volna a nagyvárosok felé. Mit csináltak ilyen sokáig? A lényeg amire kérnélek, hogy ha végeztél írd már le nekem a tartalmát az angolból alig tudtam kihámozni valamit. A szokásos, nagy vonalakban értem, de részleteiben nem világos.

Különben a nanosuit gombjait úyg hagyták. Az elsőben is a középső egérgomb volt. Aztán a nyillal ráállni. nekem simán megy az egér, de rájöttem hogy sokkal gyorsabb ha a gyorsbillentyűket használom. Pl a Q-ra állítottam a legfontosabbat a pajzsot. Fedezék mögül bekapcsolom, kibújok ,majd kinyírok annyi ellenfelet amennyit lehet majd mikor már megy lefele az energia akkor visszamegyek. A taktikai pontok baromira nem érdekelnek a saját fejem után megyek.

A checkpoint meg zavaró nagyon. Tényleg konzolból csinálhatták, azon vannak ilyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elkezdtem a Crysis 2-t, miután sikerült némi helyet felszabadítanom. Háááát... első körben nem igazán fogott meg. A grafika csodás, az első képek láttán koppant az állam a földön. Már-már fotóreális. És bár a felbontást kicsit vissza kellett vennem (1280x1024-ről 1024x768-ra), még így is szebb az első résznél. Márpedig, ez nagyon nagy szó. Ennek ellenére álomszépen fut, pedig azt hittem, el sem indul (ezt a félelmem ráadásul tovább erősítette, hogy indításkor megkaptam azt az üzenetet, hogy a videókártyám nem támogatott... szerencsére ennek ellenére fut). Az opciózási lehetőségek kiiktatása viszont csúcs...

A zene is hihetetlen (nem csoda, Hans Zimmer), és az elején az átvezető is nagyon ott van.

De... miért kellett konzolátiratot csinálni? A hajamat tépem a nanosuit beállításaitól, az első részben ez remek volt, gördülékeny, itt meg olykor hasznavehetetlen (mikor minden ok nélkül nem enged rá mondjuk az álcázásra, pedig van energia... egyszerűen a nyíl nem megy oda). Persze vannak gyors billentyűk, de azért a Crysis és a Warhead után belém rögzült a nanoruha irányítása. Idegesítenek az állandó kiírások is, hogy mikor mit nyomjak meg (komolyan olyan ostobák a konzolosok, hogy ezekre maguktól nem jönnek rá?), azok a taktikai pontok is baromságok. Miért nem rajzolnak egy vonalat, amit lekövethetünk A-tól B-ig? Egyszerűen elmondják, mit csináljak, ennek mi értelme? Hadd játsszak már én... :roll:

Ami még nem tetszik, bár ez még vígan változhat a játék végéig, hogy nem igazán érzem, hogy ez a Crysis folytatása. Van egy romba dőlt New Yorkunk, ellenséges katonák, meg egy doki, akit meg kell menteni. Ja, meg egy járvány. Idegen hajót egyszer-kétszer láttam, de... a Crysis vége után én azt hittem, a folytatásban legalábbis háború lesz az emberek és az idegenek között. Itt meg még hideg sincs... De ez tényleg változhat még a sztori előrehaladtával, szóval egyelőre nem rovom fel.

 

Szerintem simán változni fog a véleményed a játékkal kapcsolatban később. Egy picit lassan indulnak be a dolgok, de aztán ha beindulnak... :) Kíváncsi vagyok, hogy a végére mit mondtok majd. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A checkpoint szerencsére még nem irritált - majd fog, mikor már több ízben nyalok betont...

A taktikai pontokat én sem veszem figyelembe, csak a sok fölösleges szöveg zavar, ami mindig megjelenik. Igazán kikapcsolható lehetne.

A tárcsás rendszer maradt a nanoruhánál, de engem például idegesít, hogy a páncélt mindig újra be kell kapcsolni. Az elsőben alapból működött végig, ha pedig valamelyik másiknak kifogyott az energiája, akkor is arra állt rá. A másik meg, ami lehet, hogy egy bug nálam, hogy nem mindig enged ráállni a páncélra vagy az álcázásra. Egyszerűen olyan, mintha nem lennének feltöltődve, ezért átugorja őket. Pedig fullos az energia. Ilyenkor csak billentyűvel lehet bekapcsolni. De azt hiszem, én is átrakom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem én is a Crysis 2-be. :) Szépen letöltöttem a grafikai programot hozzá, fullra vettem, gyönyörű ugyan, de nem kimondottan ál-leesős :) Engem a vibráló szövegek zavarnak amik olykor bevillanak, de piszkosul. Amúgy nem rossz, szokni kell eme játékmódot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked aztán lehetnek igényeid, ha ez neked nem álleejtő. :roll:

 

Eddig ez a legszebb. Mérföldekkel veri az első grafikáját is. Az álleejtő azonban az, hogy simán megy full-on egy 3 és fél éves gépen 1280x1024-ben. Még a legnagyobb harcok közben sem akad meg, úgy hogy megy a torrent közben. Le a kalappal a készítők elött. Tanultak az első hibájából. benne járok a sürűjében ám egyre kevésbé világos a story, próbálom kitalálni ki kicsoda és mi a célja. :D

 

Dzséjt: Emlékszel még mi történt Profétával az első részben? Ez nem spoiler, leírhatnád. Sajnos rég játszottam vele. Ha jól emlékszem elrabolták az UFO-k, vagy az Bohóc volt? Kezd kapcsolódni az első részhez azért kérdem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Emlékszel még mi történt Profétával az első részben? Ez nem spoiler, leírhatnád. Sajnos rég játszottam vele. Ha jól emlékszem elrabolták az UFO-k, vagy az Bohóc volt? Kezd kapcsolódni az első részhez azért kérdem.

 

Bohócot valóban elkapták a zűrlények, de meg is ölték azzal a lendülettel. Prófétát első körben elkapták, majd mikor befagyott a paradicsom, akkor jelent meg sérült nanoruhával és egy idegen jégköpködő kéziágyúval. Akkor egy darabig együtt lógtunk, míg a konvojjal eljutottunk a kivonási pontig. Prófáta akkor elrepült Rosenthal dokival a USS Constitutionra. Mire mi odaértünk, rajta már éppen ügyködött a dokinéni (felturbózta a nanoruháját), aztán Próféta fogta a jégköpködő kéziágyút, és ellopva egy VTOL-t visszament a szigetre. Utána már csak akkor hallottunk róla, miután elsüllyesztettük azt a nagy dögöt - vele a Constitutiont. Akkor szólt Pszichó, hogy Próféta bejelentkezett és "jól érzi magát" a szigeten.

A Warheadben nem volt róla szó, csak annyit hallani a rádión keresztül, hogy megkerült ő is és Nomád is.

 

 

A Crysis 2-höz.

 

Most futottam bele Tara Stricklandbe :lol: Strickland őrnagy volt a legjobb arc az első részben: "Én tengerészgyalogos vagyok, fiam! Vízen járok, hogy ha kell." Tara az ő lánya :)

 

Amúgy, most már idegesít a checkpoint... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi: Baromira nem emlékszem már név szerint az elsőre csak Nomádra és Pszichóra. A másodikat is jó hogy leírtad az is egy kapocs bár most bekavart. Különben kezd tisztulni az ég miért Próféta az aki. Majd ha odaérsz meglátod. Már kezd körvonalazódni, hogy kapcsolódik az első a másodikhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.