Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mass Effect 2 - Arrival

 

Hát Shepard bácsi nagyon-nagyon-nagyon közel került a Kaszások befutásához. Ennél közelebb akkor sem volt, mikor Sovereign ráült a Fellegvárra, hogy kinyissa azt. Nagyjából tíz percen múlt, hogy az érkezést törölték. Mondjuk kíváncsi lennék, mi van, ha letelik a visszaszámláló és addig nem csinálunk semmit. Game Over? :D

Jó kis DLC volt, na. A legtöbb bajom talán azzal volt, amivel a többi küldetéses DLC-ben is: a többiek a csapatból meg sem szólaltak. Igaz, itt most jól kiküszöbölték azzal, hogy ott sem voltak. De azért a végén, mikor spuriztak, Jokernek jó lett volna megszólalnia, és szerintem EDI is kaphatott volna szöveget. De ez legyen a legnagyobb baj. Ezt leszámítva másfél-két órányi akció, némi lopakodással - már ha akarunk lopakodni - és tényleg erős ráhajtás a harmadik részre. És hát na... csúnya dolgok lesznek itt. Azt hiszem, Shepard puszta kézzel előbb ütne agyon egy Kaszást, mint amibe kerül majd neki egyesíteni a galaxist.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az UFO-k megkezdték New York terraformálását. Tiszta olyan érzésem volt, mintha a Battle: Los Angeles folytatásába kerültem volna :lol:

 

 

Nekünk kettőnknek kéne ezt a játékot reklámozni. :D Megint ugyanaz jutott eszünkbe. Nem akarom lelőni a poént, de szinte ugyanolyan szituba kerültem mint a Battle: Los Angeles katonái.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Behoztam egy régi lemaradásomat és kitoltam a Halo 1-et.

Hááát... vegyesek az érzéseim mert alapból nem egy szörnyű játék de a sztorit feleslegesen csavargatták és már a 6. pályán vártam hogy legyen már vége (10 pálya van). A másik dolog ami nem tettszett azok a fegyverek, végig a kispisztollyal menetem mert a géppuskával mindenhova ment az ólom csak oda nem ahova én akartam, a többi stukker meg elég ritka volt (najó talán a shoti nem de ha jól vettem észre az csak a játék végén jött be).

Remélem a 2 jobb lesz hogy jó szívvel zárhassam le a sorozatot mivel nincs konzolom a Reachről meg álmodik a nyomor hogy viszi majd a gépem

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Behoztam egy régi lemaradásomat és kitoltam a Halo 1-et.

Hááát... vegyesek az érzéseim mert alapból nem egy szörnyű játék de a sztorit feleslegesen csavargatták és már a 6. pályán vártam hogy legyen már vége (10 pálya van). A másik dolog ami nem tettszett azok a fegyverek, végig a kispisztollyal menetem mert a géppuskával mindenhova ment az ólom csak oda nem ahova én akartam, a többi stukker meg elég ritka volt (najó talán a shoti nem de ha jól vettem észre az csak a játék végén jött be).

Remélem a 2 jobb lesz hogy jó szívvel zárhassam le a sorozatot mivel nincs konzolom a Reachről meg álmodik a nyomor hogy viszi majd a gépem

 

Pedig nagyon jó hangulata van. Én anno 38 fokos lázzal nyomtam végig. :D

 

Oldie: Neked nem az Arrivalt kell nyomni hanem a Crysis 2-őt. :D

 

barnez: Nem semmi hogy a Crysis 2-öt pár óra alatt végigvitted. Baromi hosszú játék. Amikor azt hittem vége van még mentem küldetésre.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No felraktam az Arrival DLC-t, plusz megcsináltam a magyarosítást is, de nem látom sehol a küldetést az üzenetek közt. Gondolom ott lesz/lenne ez is, mint a többi. :S

Hm, ez érdekes. A hagyományos írásos üzenet nem érkezik, hanem ha a CIC-n lépsz oda a konzolhoz, akkor rád szól a kommunikációs tiszt (véletlen sem Joker :roll: ), hogy privát csevegést akar Hackett. Shepard meg mondja, hogy a kabinban veszi át. Ha már eleve a kabinban vagy, akkor ott meg a modellek előtti asztalon lévő két gép közül az egyiken át lehet vele felvenni a kapcsolatot.

Viszont mindenképpen a Horizon küldetés után aktiválódik, bár gondolom olyan karakterrel próbálkoztál, ami az öngyilkos küldetés után van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készült egy másik magyarítás is a Mass Effect 2 - Arrivalhoz. Ezt ugyanaz csinálta, aki a Lair of Shadow Brokert, szóval szerintem ez a jobb.

http://www.4shared.com/file/Duqf-VE3/ME2ErkezesHUN.html

Még nem próbáltam - majd ma a rebellis karakteremmel -, de a LoSB-ből kiindulva, és abból, hogy a másik magyarításban mennyi hiba maradt (na meg b*szott az egységességre), állítom, hogy ez a jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, ez érdekes. A hagyományos írásos üzenet nem érkezik, hanem ha a CIC-n lépsz oda a konzolhoz, akkor rád szól a kommunikációs tiszt (véletlen sem Joker :roll: ), hogy privát csevegést akar Hackett. Shepard meg mondja, hogy a kabinban veszi át. Ha már eleve a kabinban vagy, akkor ott meg a modellek előtti asztalon lévő két gép közül az egyiken át lehet vele felvenni a kapcsolatot.

Viszont mindenképpen a Horizon küldetés után aktiválódik, bár gondolom olyan karakterrel próbálkoztál, ami az öngyilkos küldetés után van.

Jaja, fullra végeztem már a játékkal az első karakteremmel. Most reggel újból felraktam a DLC-t, majd a mai nap folyamán leellenőrzöm, hogy sikerült e.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk kettőnknek kéne ezt a játékot reklámozni. :D Megint ugyanaz jutott eszünkbe. Nem akarom lelőni a poént, de szinte ugyanolyan szituba kerültem mint a Battle: Los Angeles katonái.

 

Ez csak nem az a pályarész volt, ahol tartani kellett a sáncot a deltával, meg a tengerészgyalogsággal? :D Most jártam ott és ez a szakasz nagyon baba volt.

 

 

Remélem a 2 jobb lesz hogy jó szívvel zárhassam le a sorozatot mivel nincs konzolom a Reachről meg álmodik a nyomor hogy viszi majd a gépem

Az elsőt nagy nehezen még végigjátszottam, de a második szerintem még az elsőnél is unalmasabb. Az első pár pálya után végleg föladtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem én is az Arrivalt, ami tényleg nagyon baba lett. Nagyon szép volt a létesítmény, illetve remekül kidolgozott. A sztori egyszerű és kiszámítható volt, de megint EPIC hangulatot árasztott. :) Érzem, durva lesz majd ez a harmadik rész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nagyon jó hangulata van. Én anno 38 fokos lázzal nyomtam végig. :D

 

Oldie: Neked nem az Arrivalt kell nyomni hanem a Crysis 2-őt. :D

 

barnez: Nem semmi hogy a Crysis 2-öt pár óra alatt végigvitted. Baromi hosszú játék. Amikor azt hittem vége van még mentem küldetésre.

 

Amikor lehetett kerültem a harcokat. :) Na megy úgy voltam vele, hogy a ezentúl már alig lesz időm játszani az érettségi miatt, szóval apait, anyait beleadtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holy crap! Bocs, hogy újat postolok, de ezért megéri!

 

Mass Effect 2: Arrival - Mi történik, ha lejár a visszaszámláló? (Természetesen realtime)

 

 

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le a kalappal a Crysis 2 készitői elött. Már most 4-szer annyi játékidő van benne mint az mw2-ben. Szeretem az ilyet hogy jó hosszú, már majdnem vége lenne de jön valami új.

Szó se róla, tegnap négy órán át játszottam vele folyamatosan (ennyi idő, míg az MW1-et kijátszom), és csak nem akart vége lenni, pedig már előző napokban (összesen, egyhuzamban sokat csak tegnap tudtam játszani) is volt benne legalább ennyi, ha nem több. Aztán jött az áramszünetes rész, ott kicsit megakadtam. Kiléptem, gondoltam megnézem, hány pálya van még hátra. Hát meglepett, hogy még négy. Na mondom, azt már legyűröm. Vacsi, nekiálltam, két órát játszottam még és csak másfél pályát tudtam kivinni - bár ebben már közrejátszott az is, hogy hat órányi játékba az ember alaposan belefárad. Szóval a pályák sem éppen rövidek, ügyik voltak a Crytekesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holy crap! Bocs, hogy újat postolok, de ezért megéri!

 

Mass Effect 2: Arrival - Mi történik, ha lejár a visszaszámláló? (Természetesen realtime)

Tudtam, hogy lesz valaki, aki kivárja :lol: A fájlok közt kutakodva megtaláltam ezt a videót, csak nem tudtam, mikor jelentkezik. Most legalább már ezt is tudom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.