Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hogy a Witcher milyen jó játék? Nos, a személyes RPG listám a következő:

1. Mass Effect

2. The Witcher

3. Star Wars: Knights of the Old Republic

Ez a hármas best of, ezeken kívül kb. még hárommal-néggyel játszottam (KotOR II, ami nem tetszett; Fallout 3, ami nagyon bejött, csak még nem játszottam végig, de esélyes, hogy letaszítja a KotOR-t a 3. helyről; meg a Jade Empire, ami "csak" tetszett). És ebből a hármasból is csak az első kettőt voltam hajlandó megvenni, annyira bejöttek. Nem mellesleg, amíg nem volt Mass Effect, addig a Witcher volt a kedvenc RPG-m. :) Egy, azaz inkább három szóban összegezve: k*rva jó játék! Remek sztori, nagyszerű hangulat, frankón kidolgozott világ (pedig én nem különöseben szeretem a fantasy-t, de ez ízig-vérig az, mégis megragadott).

Ráadásul nagyon jó a magyar szinkronja, a CDProjekt pedig kiváló (és példaértékű) kiadást ad a pénzedért (amit én vettem meg, az azon túl, hogy baromi olcsó volt, rendelkezett ugye magyar felirattal és szinkronnal, kaptam hozzá szörnyleírást, játékleírást, végigjátszást, egy pólót, térképet, baromi jó dobozt, így készült DVD-t és zene CD-t, ráadásul mikor elkészült a felújítás, azaz az Enchanced verzió - ami most kapható a boltokban - a kiegészítéseket a grafikai tuninggal együtt ingyen letölthettem; és az új kalandokat is lefordították, igaz, az már csak magyar feliratot kapott, de ezen hülye, aki fennakad, pláne, hogy az Enchanced kiadáshoz járó extrákat is letölthettem, szintén ingyen. Semmi "ha megvetted a régit, vedd meg az újat" hozzáállás, hanem "megvetted a régit? tessék, ingyen megkapod azt, amivel több az új kiadás"... kérem, az egyik legjobban fogyó játék volt abban az évben a Wicher szinte minden országban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvettem a Witchert :D Hát lehúzta a táskámat a pakk :)

5k-ért kaptam a játék DVD-jét, 2 audio CD-t, egy bonusz küldetés lemezt, Making of DVD-t, egy novellát, egy kézikönyvet, egy útmutató kis könyvet és egy térképet :)

A játék kezdetén vagyok de hangulatos :D Bár a szinkronszinészek nem élték túlságosan bele magukat, de jó, hogy magyarul beszél a játék és minden magyar benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, a szinkron idővel javulni fog, ahogy a színészek belerázódnak (pláne, mikor nevesebb színészek is felbukkannak).

Viszont jó neked, hogy már nem kell szívnod a tárgylistával, az az eredeti kiadáson borzasztó volt. Az újra kijavították, és tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb lett. Na meg már neked nem fog hetekbe telni, hogy bejuss egy viskóba, mint anno nekem, ez is jó. Hál' isten, ezeket kijavították az Enchacnedre, de nekem első végigjátszáskor annyira elvette a kedvem a felfedezéstől, hogy amíg meg nem jelent az TWE kiadás és az abba beleszuszakolt dolgok letölhetősége, addig nem is jártam be a játszható területeket normálisan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Witcher: Ma is folytattam a játékot. 3 körül azt veszem észre, hogy erősen bekékült a játék és a fejemből a fal felé kinőtt efy fekete 3szög. Majd töltés közben kivág a desktopra. :P

 

Ezt a Kotor óta nem tapasztaltam. Nem nagy bosszúság, de vicces. Amúgy nagyon jó a játék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, ez a trailer 2 szempontból is CSODÁLATOS! 1. Hazánkban forgatták, hazánk fiai készítették. Talán ez a trailer hatalmas lökést adhat a Halo filmnek, továbbá itt forgathatnák a filmet is. 2. Gyönyörű látványvilág, a hangulat magával ragadó. HATALMAS! :) Egyszerűen nem tudok betelni vele.

Hétfőn jön a bővített változat. Nem tudok várni a megjelenésig! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ez az ODST mit takar pontosan?

Orbital Drop Shock Troopers -> különleges alakulat a Halo világában, azt hiszem a spartan katonák elődei (vagy már ők azok).

Amúgy jó ez az ODST, három Firefly szereplő is szinkronizál benne: Nathan Fillion (Mal), Adam Baldwin (Jayne) és Alan Tudyk (Wash), plusz ott lesz még mindenki kedvenc Cylonja, Tricia "Number 6" Helfer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orbital Drop Shock Troopers -> különleges alakulat a Halo világában, azt hiszem a spartan katonák elődei (vagy már ők azok).

 

Az ODST, ha jól tudom különálló alakulat a Spartanoktól akik, mondhatni génmanipulált katonák, akik nem éreznek félelmet, mármint a Spartanok. Az ODST-tseknek gyengébb a páncélzatuk, de viszont fejlettebb sisakkal rendelkeznek, másfajta HUD-dal ellátva. Mondhatni, ha valaki látott gameplayt, akkor azért olyan furcsa a játékmenet.

Nem sokára jön a játék, remélem valami magyar vonatkozás lesz magában a játékban is. Bátran nevezném ezt a játékot különállónak (nem is igényli majd az alapjátékot, ennek örülök, nem lesz majd kavarodás), mert nem a fővonalat viszi tovább, hanem egy új történetet ismerünk meg, a Halo 3 előtt egy picivel, belelógva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.