Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nemrég felraktam a Timeshift-et, egy 2007-es fps-t.Hát marha hangulatos, ahogy az időt megállítod vagy visszafele pörgeted.Nagyon jó taktikákat lehet vele ötvözni.A grafika elmegy, de nem is ez a lényeg.Érdemes kipróbálni.

Anno végigjátszottam. Tényleg jó volt, csak kicsit marha rövid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez se ember :D Kemény csaj lesz, és már tudni is, ki lesz az egyik (első?), akivel Shepard közelebbi kapcsolatot építhet ki (mondjuk ha kivették az első részből Ashley-t és Liarat, akkor nagy értelme volt abban a részben a kapcsolatépítésnek... Amúgy Wrex utódja, Grunt is le lett már leplezve:

 

Halo: na, évek és számtalan kísérlet után végre végigvittem. Hát, egyelőre hupi lila fingom sincs afelől, hogy mi ez a hisztéria eme játék körül. Nem mondom, nagyon jó kis sci-fi lövölde frankó sztorival, de olyan rohadt unalmas, mint a egy üres szoba. Addig még jó, amíg a felszínen mászkálhatunk, na de mikor lemegyünk a föld alá... A mélypont ott volt, mikor Master Chieffel be kellett hatolnom a Halo Libray-be. Már az előtte lévő Flood Containment Facility-ben történő rohangászás sem volt semmi, de a Libray kiakasztó volt. A 88. tök ugyanolyan sötét terem (mit terem, bazi nagy csarnokkomplexumok) után komolyan fontolóra vettem az uninstalt, de aztán a Halopedian megnéztem, mennyi van még hátra. Azért a készítők elgondolkodhattak volna arról, hogy ha ilyen nagy pályákat tesznek be, némi változatosság nem ártana. Amúgy nem csak pályán, de ellenfelek terén is. A Covenant szakijai jók voltak, velük nem volt gondom. Oké, a gruntok idegesítettek, de hát éppen azért volt öröm kinyírni őket. Na de a flood mumusai... Sajna nekik ész nem jutott, így futószalag-lövészetet tarthattam (álltam, ők meg rohantak elém), ami nagyon gyorsan unalmas lett. A nagy, hájas, robbanékony dögök voltak a legidegesítőbbek, amikből durranás után kijött három kis vacak (amik szintén kis idegesítő jelenségek). A mentési rendszer is sok idegtépő pillanatot szerzett. Különösen a legvégén, mikor a kocsikázást a legvégén buktam el és kezdhettem elölről, majd miután újra behaltam, kiderült, hogy másodjára már mentett félúton... Igen ám, csak sokkal rosszabbul álltam élettanilag, mint az első körben. Inkább lett volna quicksave, akkor az én kedvem döntötte volna el, hogy mikor mentsek, nem a gépé.

Szóval összességében nem rossz, csak helyenként mocskosul unalmas. De legalább a sztori és a világ jó, így kíváncsi lettem a második részre is. Most települ. Remélem ott már kiküszöbölté az első gondjait, jelesül ezt a sok bazinagy, baziunalmas pályát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halo: na, évek és számtalan kísérlet után végre végigvittem.

 

A második rész tökéletesen egészíti ki az elsőt. Én előbb a második résszel játszottam, és csak utána az elsővel. Ezek után annyira megszerettem a sorozatot, hogy mondhatni függő lettem. Nem volt kérdés, hogy végigjátsszam a harmadik részt is. Magyarul mondva, elkapott a Halo-érzés, ami egyedi dolog. A történet-játékmenet-zene tökéletes egyvelege. Én mind a három részt így látom (még az ODST-ét is)!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Haloban a a nagybetűs hangulat ami igazán üt, és a marha jó M.I.Nagyon jó kis harcokat lehet benne vívni.Anno 3 nap alatt vittem végig 38 fok lázzal.

 

Ezek sem komplettek:

http://www.sg.hu/cikkek/69954/balheznak_a_...lfenstein_miatt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami német honban folyik, az már röhej a köbön. Ami a Family Guy-ban még csak paródia volt, lassan valósággá lesz (nevezetesen lassan oda jutunk, hogy elfejtik, hogy mit műveltek az 1940-es években). Amúgy ha jól tudom, az előző Wolf is úgy jelent meg, hogy arra a piacra készítettek egy náci jelképektől mentes verziót.

Gondolom az is megvan, hogy törvényen kívülre akarják helyezni az erőszakos játékok készítését is, ami elég nagy gond a fejlesztőknek (pl.: a Crysist jegyző Cryteknek). Ráadásul ezt EU-s szintre akarta vinni valamelyik gyökér.

Komolyan, ezekhez a németekhez képest Amerika egy szeretetreméltó ország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami német honban folyik, az már röhej a köbön. Ami a Family Guy-ban még csak paródia volt, lassan valósággá lesz (nevezetesen lassan oda jutunk, hogy elfejtik, hogy mit műveltek az 1940-es években). Amúgy ha jól tudom, az előző Wolf is úgy jelent meg, hogy arra a piacra készítettek egy náci jelképektől mentes verziót.

Gondolom az is megvan, hogy törvényen kívülre akarják helyezni az erőszakos játékok készítését is, ami elég nagy gond a fejlesztőknek (pl.: a Crysist jegyző Cryteknek). Ráadásul ezt EU-s szintre akarta vinni valamelyik gyökér.

Komolyan, ezekhez a németekhez képest Amerika egy szeretetreméltó ország.

 

Hát ja.Nem tudom mit kell ezeréves dolgokkal foglalkozni játékokban.Azt gondolják, hogy a fiatalok nácik lesznek ezen játékok hatására?Ha valai náci eszméket vall, tökmindegy mi van a játékokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis Halo 3: ODST live-action trailer werkfilm. Érdekesség, hogy Magyarországon forgatták, túlnyomórész magyarokkal. :D

 

http://www.gametrailers.com/video/making-o...lo-3-odst/57024

 

Érdemes megnézni, nagyon sok érdekesség van benne! És egy ez eddig nem látott jelenet!

 

Forgatási helyszínek:

 

- A temetés Visontán, a Mátrai erőmű egyik kéményében volt.

- A sárban és a szögesdrót alatt kúszás szintén az erőműben, az egyik óriás kémény mellett épített kiképzőpályán volt.

- A harci jelenet már az almásfüzitői régi timföldgyárban volt, ahogyan a videó utolsó jelenete is.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar képek és infók

 

Követni fogja a játék története a filmét?

 

A film és a játékbeli történések két, egészen különböző történetet mutatnak be. A játék sztorija két évvel a film cselekménye előtt játszódik, a Pandora hold egy másik szegletében. Célunk az, hogy még teljesebbé tegyük Cameron univerzumát, nem pedig az, hogy egyszerűen megismételjük azt, ami a filmben is látható lesz. Ehelyett inkább lehetőséget adunk az Avatar rajongóknak arra, hogy még többet tudjanak meg erről a csodálatos világról és a kibontakozó ellentétről az RDA, illetve a Na?vi-k között.

 

Mi a története a játéknak?

 

A főszereplő egy Able Ryder nevű pasas lesz, akinek a szakmája különböző jelek dekódolása, megfejtése. Az RDA szolgálatában az a feladata, hogy rátaláljon a Pandorán találhat szent helyre. Amennyiben ez sikerül, sikerül teljes egészében átvenni az irányítást a hold felett és a Na?vi-któl átvenni az uralmat. Ezzel az RDA akadálytalanul folytathatja tovább a bányásztevékenységet annak érdekében, hogy a Földre juttassák a civilizáció fennmaradásához szükséges nyersanyagkészleteket. Azonban a Na?vi-k rájönnek arra, hogy az emberek miben mesterkednek és igyekeznek előbb rátalálni erre az elveszett helyre. Hamarosan döntés előtt fogsz állni: Segítesz a Na?vi-knak abban, hogy életben maradhassanak, vagy kiszolgálod az RDA igényét és végrehajtod az eredeti küldetést.

 

Kik lesznek a legfontosabb karakterek?

 

Able Ryder, ő lesz a játékos karaktere, róla már volt szó. Kendra Midori, a fő összekötőnk az RDA-val, aki úgy gondolja, hogy sajnos elkerülhetetlen a háború az emberek és a Na?vi-k között. Falco, biztonsági parancsnok az RDA kötelékében. Ő nem lát mást a Na?vi-kban, mint kártevőket, vírusokat. Olyan lényeket, melyeket az RDA-nak elsődleges fontossággal kell kiirtania. Dr. Harper, az RDA Avatar programjának vezetője. A Pandorrán eltöltött évek alatt sikerült megértenie a Na?vi-k életmódját és rájött arra, hogy milyen káros az RDA ténykedése. Tan Jala, Na?vi harcos. Mindazonáltal hisz abban, hogy lehetséges a békekötés és fontosnak tartja, hogy a nézeteltéréseket először megbeszélésekkel kell megpróbálni elsimítani. Beyda?amo éppen ennek ellentéte: Ő csakis az erős és elszánt ellenállást gondolja járható útnak. Irgalmatlanul el akarja tüntetni az RDA-t a Pandora felszínéről. Tsahik Sänume, a Tipani Clan Úrnője. Ő hisz abban, hogy Ryder segítségével megállítható az RDA hadjárata

 

Lesznek a mozifilmben is játszó karakterek a játékban?

 

Grace Augustine (Sigourney Weaver) az, akivel találkozhatsz először a játékban is. Ő az Avatar programban vesz részt. Trudy Chacon (Michele Rodriguez) lesz a pilótád a játék folyamán. Quaritch parancsnok (Steven Lang), aki a legfontosabb küldetések során fog feltűnni.

 

Bármi más, amit tudnunk kell a játékról?

 

A játék a játékostól fogja megkérdezni, hogy mi a helyes cselekedet. A kérdés az, hogy a játékos rájön e magától, hogy mi a valóban helyes cselekedet? Mi nem adunk semmiféle választ és nem erőltetünk a játékosra semmilyen morális mondanivalót vagy választási kényszerűséget. A döntéseid határoznak meg téged, hogy ki is vagy valójában. Hogy miképpen és kinek az oldalán szeretnéd játszani a játékot, az csak rajtad áll.

http://www.gamedroid.hu/news/1-friss-hirek...-kepek-es-infok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy megjelent a Fear 2 dlc-je a reborn szeptember 9.-én, de sehol nincs torrenten.Ez ugye letölthető de nehogy már ne tudták volna leszedni és feltörni.Tudtok róla valamit?

 

Már megtaláltam, bocs.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki más is beszerezte az eggyel lentebb megnevezett játékot súgja már meg nekem, hogy hogy szünteti meg azt, hogy ne húzzon állandóan jobbra az autó :o Sehol nem találtam eddig megfelelő beállítási kapcsolót vagy hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.