Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Holnap jön az MW2! Én tuti megveszem! Szerintem a Március 2.-áig ki fog tartani a multija (najó, sokkal tovább is, már 2 éves a CoD4, mégis azzal játszom...) Akkor meg jön a BFBC2 ami szerintem mindent üt majd!(főleg azért mert imádom a BF sorozatot)

 

Az MW2 Launch Trailer akkora jó, hogy minden nap megnézem 15x :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és végre kiadták a CoD4-et Wii-re, 800kb/s jön lefelé :D Remélem ki tudom játszani holnapig, mert benne akarok lenni a történetben, mikor elkezdem a CoD6-ot.

 

(Érdekes, Wii-re kiadták a CoD 3-at amit PC-re nem is, és a CoD5-öt is már egy éve, erre a CoD4-et meg csak most...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami új cucc lehet, nem láttam a napokban belinkelve és elvileg tegnap jelent meg. Jake meg kolmilan hadd örüljön :D

http://www.gametrailers.com/player/58683.html

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, frenkie, láttátok már, mit lehet kapni a bótokban? :D Hatodszorra is Hív a Kötelesség, és már másodszor kerül terítékre a Modern Hadviselés :D

9900-ért vettem a CD Galaxisban.

Egyszerűen fantasztikus játék! 100%, hogy az év játéka lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9900-ért vettem a CD Galaxisban.

Egyszerűen fantasztikus játék! 100%, hogy az év játéka lesz!

Én meg majdnem ugyanennyiért a Bithumen üzletházban :D Már készül a hely, hogy legyen hova telepíteni a Dragon Age mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza, oszt láttom, hogy fent van :D

Holnap kaszabolás lesz ezerrel :D

 

Holnap??????????Be vagy rúgva? :D. Én lecsokizom mi lesz holnap(egyedül leszek a melóhelyen 12 órában és reggel 6-kor kelek), de ezt ma KELL kipróbálnom.25 perc és lent van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap??????????Be vagy rúgva? :D. Én lecsokizom mi lesz holnap(egyedül leszek a melóhelyen 12 órában és reggel 6-kor kelek), de ezt ma KELL kipróbálnom.25 perc és lent van.

Szívemből szólottál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek.Ez valami überbrutál jó.Simán veri az elsőt(pedig az sem volt kutya).Olyan hangulata van, hogy valami eszméletlen.Már ahogy kezdődik.Az afganisztáni amcsi tábor él-és mozog.Kosárlabdáznak a katonák, dumálnak.A harc meg annyira jó, hogy néha azt sem tudtam, hol vagyok.A humwee-n van egy hatcsövü, na azzal mint Rambo a tetőt kell szórni.Vagy a videóban látott sziklafal mászás csákánnyal a jégen is nagyon hangulatos.Egszóval nálam 3 pálya után is az év játéka.Csak a józan eszem ment meg a továbbjátszástól, na de ha holnap hazaérek lesz nemulass.

 

Ja és most nem Marine vagy hanem Ranger.Olyan fegyverek vannak benne amiről nem is hallottam.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most léptem ki, eredetileg csak éjfélig akartam játszani. Hát gyerekek, az Infinity Ward megint nem cicózott. Van egy pálya, ami már előzetesben is kicsapta a nép egy részénél a biztosítékot, de szerintem a játék megjelenése után végképp kifogja. Csak pislogtam. Az atombombás jelenet sem semmi, na de ez. A havasi pálya is nagyon jó volt, csak kár, hogy rövid. Amúgy mikor elkezd az ember menekülni, és lecsúszunk a dombon, majd visszafordulva lőjük a menekülőket és közben befutnak a motorosszános lovagok, az tiszta Két tűz között (az előző rész Terminator 2-es utalása után még egy utalás James Cameron egyik mozijára?). Na de utánna, Rio de Janeiro... pfff... lehet csak a fáradtság miatt, de alig tudtam átjutni rajta.

Nagyon jó kis játék lett ez, év FPS-e, ez tutyibiztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy pálya, ami már előzetesben is kicsapta a nép egy részénél a biztosítékot, de szerintem a játék megjelenése után végképp kifogja. Csak pislogtam.

(A Makarovos küldetés szerintem is egy kicsit túl brutális volt, ha arra gondoltál...)

 

Majd tolhatjuk onlány, ha akarjátok! (De csak az tud játszani akinek eredeti)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre nekem is lejött. :D Elintézem ma az egyéb elintéznivalóimat, oszt belevettem magam én is :D A TPS nézet milyen? Kipróbáltátok?

Azt még nem...

Spec Ops-ban csak LAN-on lehet, vagy online is?

 

Hehe, Avatarnak hívják a csávót :D

158150c4ecccf317f44746f2c57223ef1259dbb7.jpg

 

(Ezt én csináltam, nem csak úgy találtam a neten)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó játék, kár, hogy ilyen gyorsan kijátszottam, meg nem teljesen értettem a történetet... (Ha valaki értette részletesen ((Mert a lényegét én is értettem)) az leírhatná...)

 

A két havas küldetés volt a kedvencem, de inkább a második, ahol szép csendesen kellett menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a végére értem, a statisztika szerint 5 óra 31 perc 18 másodperc alatt vittem végig. Nagyon jó, a története kenterbe veri az első részt, pedig az is nagyszerű volt. Simán lehetne akár film is.

És találtam még egy filmes utalást: a történet egy pontján felbukkan a USS Dallas. Ez a tengeralattjáró szerepel a hasonlóan történetekkel bíró Tom Clany regények némelyikében, köztük a Vadászat a Vörös Októberre című műben, amit ugye megfilmesítettek.

Kedvenc momentumaim:

Spoiler:

Röpcsi hullás az égből.

ISS Felrobbanása, nagyon durva.

Első havasi pályán a menekülés.

Végső leszámolás a csónakázástól.

Év FPS-e.

 

Jinx, ha nem előznek meg, elmesélem majd részletesebben később (ha valaki meg nem előz), csak most kitoloncoltak mindkét gép elől, így nincs időm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdésem lenne.Ti hogy játszotok?Hogy a francba tudjátok 5 és fél óra alatt végignyomni?Ez csak úgy lehe ,ha rohantok végig.Nekem legalább egy ilyen játék másfél hónap, úgy hogy 3 naponta olyan két órát nyomom.Mondjuk én mindent megnézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de ha valaki 5,5 óra alatt átvisz egy játékot, annak a játéknak biztos nem egy 100 órás játékideje van...

Ilyen játékra még netsebességet fordítani is pazarlás, nem hogy megvenni boltban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.