Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez így érdekes. Hát akkor fogalmam sincs.

 

 

Na igen, Frenkie, de a Fifát minden évben kiadják, így volt egy Fifa 2010 pc-re (ami full f/s volt), meg volt egy Fifa 2010 Xboxra is (lásd alább), ami gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz, mind az idei Fifa 2011 pc-re. Érted? Számomra ez a fura. Ha tavaly kész volt ez a tök jó verzió Xboxra is már, miért nem adták ki PC-re is Fifa 2010 néven? Miért adtak ki ehelyett egy tök sz/r verziójú Fifa 2010-et tavaly, és idén pedig egy jó Fifa 2011-et. :)

 

 

Nabo: Igen, láttam. Elküldenéd nekem priviben, hogy melyik oszlophoz mit kell írni alap konfigurációra?

 

(nálam, támadásban

 

d - lövés

a - ívelt passz

s - lapos passz

q - játékos futtatása

e - sprint

c - iramvezérlés

y - módosító

shift - cselezés

 

védekezésben

 

a - becsúszó

w - kapus kihozatal

e - sprint

q - játékosváltás

s - 2. játékos segítségkérés

d - rárontás

c - egyszerű szerelés

y - lezárás

shift - kapusra vált (ha van olyan)

 

Megköszönném, mert haverommal úgy szoktunk játszani, hogy ő a billentyűzeten nyomja, én meg gamepaddal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég érdekes tapasztalatok gyűlnek Medal of Honor terén. Nálam pl lagol, vagy ahogy nevezik a zavaró szaggatást. :S Tutira lesz ehhez egy patch a közeljövőbe. Amúgy hangulatos meg minden, de állítólag marha rövid is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég érdekes tapasztalatok gyűlnek Medal of Honor terén. Nálam pl lagol, vagy ahogy nevezik a zavaró szaggatást. :S Tutira lesz ehhez egy patch a közeljövőbe. Amúgy hangulatos meg minden, de állítólag marha rövid is.

 

 

Micsoda???????????????????????????? Megjelent? Nem 15.-én?????? Pedig alig vártam hogy a mocskos tálibpkat írtsam és jkét nappal korában megjelenik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég érdekes tapasztalatok gyűlnek Medal of Honor terén. Nálam pl lagol, vagy ahogy nevezik a zavaró szaggatást. :S Tutira lesz ehhez egy patch a közeljövőbe. Amúgy hangulatos meg minden, de állítólag marha rövid is.

 

 

Honna szedted le? Ncore-on még nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honna szedted le? Ncore-on még nincs.
No az a vicc az egészben, hogy onnan állandóan törlik és mázli kell hogy letöccsed. Ugyanis a népszerű diszkontkiskereskedők még nem állították ki a saját példányukat :) De pl a Carpathiansnál beszerezhető :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No az a vicc az egészben, hogy onnan állandóan törlik és mázli kell hogy letöccsed. Ugyanis a népszerű diszkontkiskereskedők még nem állították ki a saját példányukat :) De pl a Carpathiansnál beszerezhető :)

 

 

Akkor marad a normális release. Se ncore se bithu se prethorian, se majomparádé. Azaz nem jelent meg. :D Carpathians-on nem voltam ezer éve de az valami nagyon ótvar oldal, és szerintem neked azért is szaggat mert egy rosszul feltört került fel. Várj péntekig. Igérem akkor óránként 200 aljas szemét mocsadék tálibot vihetsz a sírba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor marad a normális release. Se ncore se bithu se prethorian, se majomparádé. Azaz nem jelent meg. :) Carpathians-on nem voltam ezer éve de az valami nagyon ótvar oldal, és szerintem neked azért is szaggat mert egy rosszul feltört került fel. Várj péntekig. Igérem akkor óránként 200 aljas szemét mocsadék tálibot vihetsz a sírba.
Most éppenséggel helyrejött a szaggatás probléma :) A sivatagos, nappali pályán nem volt gondom, írtottam az ellenséget. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Azért te írj ám valami . Neked bejön? Hasonlít az MW-re? Gyönyörű grafika jó játékmenet? Én nagyon várom ezt régóta a videók alapján. És ott brutálisan jónak néz ki. Remélem igaz is.
Már írtam. :) Hangulat jó, graf elmarad a mai elvártaktól és állítólag rövid, de ez részemről még nem derült ki, mert össz-vissz három órát játszottam még vele ( nem, nem rohantam végig még egyszer sem :):D ) .
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már írtam. :) Hangulat jó, graf elmarad a mai elvártaktól és állítólag rövid, de ez részemről még nem derült ki, mert össz-vissz három órát játszottam még vele ( nem, nem rohantam végig még egyszer sem :D:) ) .

 

 

Neked meg Dzséjtnek 1 óra alatt bármely játékot végig kell játszanotok. :D A lúzer barom itt én vagyok. :P Nálam beszéltünk erről Dzséjttel, mondta hogy ő a király és nem érti én mit tökölök vele annyit. :P Én már öreg is vagyok, meg hát dolgozom is így lehet hogy csak 1 héten kétszer másfél órám jut rá.

A grafika hogyhogy elmarad a maitól? A trailerekben mérföldeket vert az MW-kre.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked meg Dzséjtnek 1 óra alatt bármely játékot végig kell játszanotok. :) A lúzer barom itt én vagyok. :D Nálam beszéltünk erről Dzséjttel, mondta hogy ő a király és nem érti én mit tökölök vele annyit. :D Én már öreg is vagyok, meg hát dolgozom is így lehet hogy csak 1 héten kétszer másfél órám jut rá.

A grafika hogyhogy elmarad a maitól? A trailerekben mérföldeket vert az MW-kre.

Hát az előzetesekben látottaktól nagyon elmarad sajnos. :) És roppant bugos is. Nekem a MW2 jobban bejött ebből a szempontból.

De az biztos, hogy ha majd kijön a szokásos csapattól az anyag, azt is beszerzem. De nem hinném, hogy túl nagy különbség lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem. Tényleg négy-öt óra alatt végig lehet vinni. A hangulata miatt még párszor szívni fogom a virtuális puskaport :hmm:

 

Meg is lepődtem volna ha nem végzel vele ma. :D Dzséjt szerintem már tegnap este végigjátszotta. ;):D Nekem most települ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is lepődtem volna ha nem végzel vele ma. :D Dzséjt szerintem már tegnap este végigjátszotta. ;):D Nekem most települ.
Amúgy ma jöt röhögtem. :D Valaki felvetette, hogy megvan a tökéletes megoldás az akár napokig is elhúzódó játékhoz.

Kúszva kell végigmenni az összes pályán :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem. Tényleg négy-öt óra alatt végig lehet vinni. A hangulata miatt még párszor szívni fogom a virtuális puskaport :hmm:

Azért belegondoltam, ha PS3-ad lenne csak, milyen kiadásaid lennének havonta, mert ott ugye meg kell venni mindenképp eredetiben a játékokat 15ezer forintos átlagáron ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltöttem a Prison Break - The Conspiracy c. játékot, de játszani természetesen még nem tudtam vele. :) Először egy 4GB-s verziót szedtem le, ebben volt egy mdf és mds fájl, amiket nem tudott kezelni a Daemon Tools, az Alcohol 120%-ban (ami felismerte) pedig fogalmam sincs mit kell vele csinálni. A "megnyitás"-ra nem reagál, egyéb ötletem meg nincs.

Ezután, leszedtem egy 1GB-s reloaded verziót, amiben egy iso fájl volt, amit meg is nyitott a Daemon... installáltam, de indításkor azt írta ki, hogy "helyezzem be az XY lemezt". A crackelés után, már nem írta ki ezt, bejött a fekete képernyő, mintha el akarna indulni a játék, majd kilépett és kiírt egy hibaüzenetet. Elvileg bírnia kell a videókártyának a game-et, mégsem működik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, mi van a verdáddal? Kihozod még a garázsból az idén? :) :)

Visszakaptam a videókártyámat Tájvánból (megjavították) és most végre valahára élvezhetően tudok játszani a BFBC2-vel, amit a megjlenése napján megvettem EREDETIBEN(!). Úgyhogy most kihasználom a lehetőséget és azzal játszom amíg ki nem jön a Black Ops. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.