Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mélyen elitélem azokat, akik ezt a játékot letöltik... :D :D

 

Tegye fel a kezét egy kis jutalomért az, aki megveszi eredetiben rajtam kívűl. :D

 

 

 

 

 

Majd, holnap feltöltöm az első online körömet, amit a beépített videóvágó programmal összeszerkesztek, aztán meg csak néztek....

 

LIFE SUCKS! :yeah:

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mélyen elitélem azokat, akik ezt a játékot letöltik... :D :D

Mélyen elítélem azokat, akik a Call of Duty-t előbbre helyezik a listájukon a Mass Effectnél :D:P:yeah:

Viccet félre téve, a fene sem fog kiadni 14 ezer forintot egy olyan játékért, amit négy óra alatt kijátszok, mikor fele ennyiért vettem több olyan játékot is, amit harminc óra alatt játszottam ki és azokhoz sok-sok szép extra is járt. Majd ha ezer forintba kerül, meggondolom. Addig meg kapja be az Activision és dugja fel jó mélyre a CoD sorozatát! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát de nem ma-holnap, megy le az ára 2k alá...

A türelem ékes erény :yeah:

 

Majd ha lesz számítógépem , vagy konzolom, végre én is játszhatok az elmúlt 5 év játékaival.

Addig én gátlástalanul kihagyom ezeket :D :D :P

Azt hiszem, ön nyert, kedves uram :D

 

Márpedig gátlástalanul letöltöm. Majd ha annyi játékideje lesz mint a Crysisnak akkor megfontolom de akkor sem tizenvalahány ezerért. Lezs az 2000 ft is.

Hehe, pár hete vettem meg a Crysist és a Warheadet 4000-ért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd, holnap feltöltöm az első online körömet, amit a beépített videóvágó programmal összeszerkesztek, aztán meg csak néztek....
Ezt már épp kérdezni akartam, hogy egy ilyen játékmenet hogy kerül youtube-ra :yeah: Hogy lehet egy pályát lementeni, hogy abból egy folytonos anyag legyen? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R.I.P. CoD6... Köszönöm szépen azt a sok eggyütt eltöltött kellemes órát. :D Remélem jó helyed lesz a Nagyon kijátszott játékok között. :D Kb. 400 óra multi egy év alatt... Hiányozni fogsz... :yeah::P :P

 

 

De nem annyira... :P

 

 

HBD CoD7!

 

 

És ugyanazon éjfélkor felsír egy másik reménység:

- Activision, Activision, nézze a kis gyermeket! Nézze, kisfiú! Látja? Hogy akarja hívni?

- Legyen az elődjei után CallofDuty ő is, de legyen a keresztneve BlackOps.

- A felesége, Treyarch asszony már jól van, ő is nagyon fog örülni a kisgyermeknek. Sokra viszi még ez a kisgyermek. Milliók fognak rajongani érte, egyszer, majd meglátja.

 

 

:D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebbe a TFU 2-be sok kihívás nincs. Azt miondom eddig mindenkit simán kinyírtam. A léepgeteő a legjobb. Visszaküldöm neki a rakétát, a rohamosztagosok egy vicckategória, gyakorlatilag a villámmal és karddal minden kinyírható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebbe a TFU 2-be sok kihívás nincs. Azt miondom eddig mindenkit simán kinyírtam. A léepgeteő a legjobb. Visszaküldöm neki a rakétát, a rohamosztagosok egy vicckategória, gyakorlatilag a villámmal és karddal minden kinyírható.

A TCW-ben az a bajod, hogy könnyű a Jediket kijátszani, a TFU-ban az, hogy senki sem kihívás neki. :D

Mondjuk szvsz az reális, hogy egy rohamosztagos nem jelent különösebb kihívást, hacsak nem hátulról támad. Mondjuk én csak mediumon és hardon játszottam végig. Hardon azért már kihívást jelent a nagyobb tömegben támadó rohamosztag is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tcw-ben is csak azt mondtam, hogy élőlények ellen bírják(ja és már rég nem mondom, elfogadtam érveiteket) a harcot. Na de egy lépegető azért csak kihívás kellen hogy legyen főleg rakétával még egy Jedinek is. Bár a csávó fél Sith.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, téged most szerintem egy kamionnyi szuperbombázóval se lehetne kirobbantani a géped mögül. Jól gondolom? :rock:

Hát azzal nem, de a bátyjám kidob innen két óra múlva, az biztos.

 

 

Az egészben az a legrosszabb, hogy beteg vagyok, nem voltam suliban, és itthon ültem egész délelőtt, azzal a tudattal, hogy már kijött a játék, de én csak délután játszhatok vele... :love:

 

Mit csináltam?

Gameplay videókat néztem... (A youtubon fenn lévők 80%ának én voltam az első nézője. :D )

 

 

Singlet, vagy multit játszak előbb???

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor még azt meg se építették? :rock::love:
Hm... látom megint sokat ittál Oldie. :D

Másképpen fogalmazva, a Millenáris B csarnokában lesz megrendezve :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.