Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Ebbe a topikba is már jó régen néztem be...

Egyszerűen totál le vagyok állva. Semmi ihlet már hónapok óta. Eddig csak pár fogalmazási, és nyelvtani hibát javítottam ki a már megírt prológusomban. Tudjátok, a történet a fejemben van már, körülbelül 5 vastag kötetre előre tudom, hogy mi fog történni, csak egyszerűen nem tudom megfogalmazni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe a topikba is már jó régen néztem be...

Egyszerűen totál le vagyok állva. Semmi ihlet már hónapok óta. Eddig csak pár fogalmazási, és nyelvtani hibát javítottam ki a már megírt prológusomban. Tudjátok, a történet a fejemben van már, körülbelül 5 vastag kötetre előre tudom, hogy mi fog történni, csak egyszerűen nem tudom megfogalmazni...

Az se segít ha olvasol? Sokszor akkor jön az ihlet. Lekapsz egy regényt a polcról, vagy a társak írásait olvasgatod..... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie battyott jó lett! :D

Ne veszekedjetek légy kakinyi dolgokon Kardee-val. Elemezni meg irodalom órán szokás, mondjuk verset vagy drámát. :)

Az én helyesírásom is a bányász béka feneke alatt van, de azért törekszem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszik :D

Bevallom tegnap már nem volt kedvem a folytatást írni, de ma nekikezdek, ígérem. :)

 

Oldalbordámmal meg csak szóváltásunk volt, ettől még a veszekedés marha távol áll. :D Olykor egy férfinek helyre kell rakni a nőt. :P Hagyj edződjön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te bátyó szerintem azt a rész berakhatjuk, amíg Calrissianék megérkeznek, nem?

Nem, mert kitaláltam hozzá olyat ami indokolja, hogy utána kerüljön be :) Szépen végiggondoltam már tegnap mindent. Majd meglátod. :D

 

Minden esetre még ne felejts el visszaküldeni a tegnapit, mert eszembe jutott egy-két mondattani kifejezés amit ki szeretnék cserélni. Sztorimenetbe már nem tervezek semmit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyapám mesélte, hogy volt betyár az ükpapái közt, azt hittem, hogy ugrat. De itt a bizonyíték:

Sisa Pista a fogságból 1873. május 1-jén megszökött, mert a részeg őr a börtönajtót nyitva felejtette. Ekkor kezdődött igazi betyárkodása. Társakat keresett, és velük követte el rablásait, lopásait. A rimóci Szabó Hagymás János, az erdőkövesdi Kiss Csóka József, a nagylóci Tőzsér István, a felsőtoldi Dudás István húgyos, és a nagybárkányi Oravecz Dregan János pásztorok voltak társai, akikkel együtt kocsmárosokat, molnárokat, és egyéb vagyonos személyeket raboltak ki és loptak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ezért kapni fogsz húgi. :D

 

Minimum tíz oldalt....ha elkészülök vele. :S

 

Szerk: Húgi, van neve Sobor karvalyának?

Amúgy lehet, hogy mára mégse lesz kész. Olyan három oldal van eddig de piszkosul összecsapott. Ma nem vagyok úgy tűnik formába. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imigyen billentyűzetet kétségek közt verve izenek önnek, tisztelt odlfájter úr, hogy nemes szándékában áll e valamit küldeni méltatlan személyemnek vagy élénk képzelete és cikornyás ihlete még mindig válságban ven-e?

 

Tiszteletlenül orki

s.k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ama mód örömben szolgálhatok türelmetlenségben leledző szittyamaflánynak, hogy az iromány sikeres mederben terelgettetik és midőn hamarosan elkészülék vele. Addig kéretik nyugodalmas helyzetben hátsó fertályán maradozni, esetleg kilépve a szabad ég alá, hangyát szedegetni.

 

Üdvöz légy, jóbátyád által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laza 12 oldal eddig. Azt hiszem, hogy ketté fogom venni húgi. Per pillanat az írás se megy annyira. Ha áldásod adod arra amit átküldtem neked akkor abból én változtatás nélkül berakok valamennyit. Ha írni szeretnél bele, akkor úgyis szólsz. Többit meg holnap vagy holnap után, de ebbe már a Dervexes beszélgetés is benne lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én vagyok láma, de most küldtél mailt vagy sem? Mert ha nem, akkor, amit régebben küldtél, nyugodtan meheta történetbe, nincs hozzáfűzni valóm. Jó az magától is.

Nem, most nem küldtem. A múltkorira gondoltam :) Abból akkor berakok pár oldalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.