Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Továbbra is le vagyok állva... Eszembe jutott egy-két tetszetős jelenetsor, de az mind sokkal később fog történni...

Hamarosan talán bekerül az orkival írt sztorink oszt lesz lendület. Sokszor van úgy, hogy más írása hozza meg az ihletet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgi, tegnap este el is felejtettem említeni, hogy majd a kincses kalandtúrához bevonnám Aurra Singet is. Nem velük fog tartani, hanem csak köze lesz ugyanahhoz a kincshez. Más sajna nem jutott fejembe róla, hogy merre lehetne őt vinni és végeredményben ha majd összefut a régenlátott karikkal még érdekes bosszúsztorik alakulhatnak ki :clap: Ugyebár az ő segedelmével talált rá a Birodalom Maclaine kapitányra :lol: A Firehawk legénysége meg ezt szívesen "megköszönné" neki. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztorimban én is akarok szerepeltetni valami lázadozó szervezetet, csak még nem jöttem rá, hogy mi legyen az. Az előzetes firkálmányaimban valami űrkalóz szervezet szerepel, de utólag Rahm Kota lázadó csoporosulását választottam! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármilyet alapíthatsz. :) Elég tágas a galaxis. :o

Hát, időközben gondolkodtam rajta, és ezt az utóbbi választásomat mégiscsak visszavontam, és inkább alapítok egy sajátot. :o Rájöttem, hogy Rahm Kota jelenléte alapvetően átírná a cselekmények menetét, azt pedig nem szeretném. :o

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól látom ez akkor abból a számítógépes játékból van ami alapjaiban változtatta meg a Lázadók Szövetségének létrejöttét. No meg mást is. :S

Pontosan. Épp ezért próbálok olyasmit írni, ami mindenképpen hiteles marad, bármit is találnak ki. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.