Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Persze, hogy szabad. :D De azért túlsúlyba ne kerüljenek. A fő eseményszálak ugye a valós időben zajlanak.

Nemsokára nyilvánvalóvá válik, hogy az egyik fogoly egy Jedi. Persze megpróbálja eltitkolni a társai elől, mert úgy gondolja, hogy ők feldobnák őt a Birodalomnak, hogy megússzák. Aztán amikor meg kiderül, akkor meg elmeséli hogy mi történt vele. A Sirpar-i csata történetét, és hogy hogyan élte meg a 66-os parancsot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A piszok tüskék majdnem mindenhová álltak. Ráadásul a bal alkaromon olyan karmolások vannak, mintha egy kardfogú tigrissel verekedtem volna.

Mielött elfelejtem írtam neked emailt. Új stilust alkalmazok a három szavas egyszerű mondatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit írsz amennyi jól esik :lol: Én most per pillanat stagnálok. Lehetne frissebb az idő, mert tök nincs kedvem semmihez sem. :S Naponta ha pár sor megy.

Még mindig jobb annál, mint amit én csináltam. Majdnem egy hónapig egy betűnyit sem foglalkoztam a történetvezetéssel... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek kész történetek akarnak lenni.

Komoly? Nekem félkésznek tűnnek.

No holnap akkor írok hozzá, hogy illeszkedjen valahogy a sztoriba, de szerintem ketté veszem majd Sobor és Mattu sztoriját, ha nem gond. Ha igen, majd utánna átszerkeszted. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha visszaemlékszek valamire akkor nem emlékszek mindenre, az idő megfakitja, bizonyos részletek élénkebbek, mások elvesznek. ;)

Kicsit eltévedtem, anno mondtad, hogy valami megbeszélés félté kéne rittyenteni Calrissian és a turániak közé vagy a turániak egymást közt beszélik meg a merre továbbot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, kéne valami összeröfenés ahol megbeszélnek ezt-azt :) Igyekszek valamit összedobni, de mint alább írtam, ebben a fölledt-párás időben alig van kedv bármire is ;) Vagyis kedv van, csak kitartás nincs sok hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves báty! Jogtalanul sürgetlek tudom, de holnap elhúzok két hétre a Mecsekbe nomádkodni és kutatni. Ha sikerült irni valamit akkor délelöttig küldd át és be teszem, ha nem, akkor meg két hét múlva leszek újra net közelben. Illetve, elméletileg a sétáló utcában wi-fi-s net de nem akarom még Bercit is cipelni a tonnányi cuccom mellé, vagy keresek egy net kv házat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra tuti nem lesz meg, de szerintem tedd be amit tegnap elküldtem neked, ezt meg majd berakom én ha bízol bennem. Amúgy két mondaton kivűl nem változtattam a Soborról írt írásodban.

Ha nem tetszik majd, később még ki lehet pótolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.