Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Jó lett, én Dervexhez irtam pár sort. A húsevő virágait locsolja, mikor P. meglátogatja és az egyik gaz megharapja a köpenyét. A tiédet berakhatod szerintem.

Ne hozd rám a frászt húgi. Dervex a real timeban még ki-be jár a bactatartályba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, "érdekes". Ez az a finom megjegyzés ami illik rá. :yes:

 

De ha nekem kiderül, hogy kertek alatt Palpi Nyugdíjas Otthonokat is látogat, Sith kultúra ápolgatása és bemutatatása miatt, nem tudom mit csinálok a húgiból. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bátyó nézzd meg az üzeneteidet. :lol:

Megkaptam húgi. :D

Hát elég érdekes aspektusból kezeled egy Császári Testőr életét, szép, fényűző világban él, de legyen így, hiszen a filmekből végül is nem derült ki ennek ellenkezője. :D

Viszont lenne egy javaslatom, hogy ezt a beszélgetést majd a Skythdoron történtek után tedd be amikor az a kalóz leleplezi a turániakat és jelentést tesz Palpatinenek. Ezzel a Császár máris friss nyomra küldhetné Dervexet. :D

Asszem én nem is tennék ehhez sokat hozzá, viszont amint kész vagy vele nézd át mert ebben hemzsegtek a helytelenírási hibák :o Majd utána viszont lízingelném Őfelségét. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okés! Elkezdem, majd írni a turániakat is. MIért furcsa, hogy fényűző világban él, szerintem a fizetéséből tellik rá.

Attól függ honnan nézzük. :lol: Yinchorron nem ehhez voltak hozzászoktatva, de mondom, filmekből nem derül ki végül is milyen háttéréletük volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastak és elégé vegyesek az észrevételeim. :-P ;)

 

Az látszik, hogy sok a meló ( tanulás, erdő ésatöbbi) mert van olyan bekezdés ami nagyon összecsapott. De a turánis dolog az már a névjegyed. Remek lett :D

Azonban míg ezek a szálak profi írások addig a többi mintha önmaga paródiája lenne. :S Nem nagyon részletezném, hanem inkább majd kibővítem ezzel-azzal, aztán küldöm vissza. :D

 

A jegyekhez meg nagy gratula. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgi, csináljunk olyat, hogy ez a kalózkaraktered legyen a fő informátora annak az egyénnek aki Singet igyekszik megkörnyékezni? Gondolom Palpitól jelentős hányadot fog majd kérni ez a Fjedor, de mi lenne ha külön utakon még több kincset akarna magának? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, visszatérve a Vélemények ... topikra, Te a sztoriról akarsz véleményt mindig, nem pedig azt, hogy helyesírásilag és stilisztikailag javítsam ki, amit már úgyis beraktál ;) Egyébként nem mindenre jó a szövegszerkesztő helyesírás ellenőrző része :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom nem vágod ;)

 

Három soros hírszerkesztéshez nem hinném, hogy velejéig szükség lenne elemzésre, főleg, hogy a nyolc általánost plusz szakközepet én is elvégeztem :P Szóval ennyi még kitelik tőlem.

 

Ezzel ellentétben több oldalas sztorikhoz jól jönnének a kritikák, hogy azzal inspiráljuk egymást, rávilágítva a mondatszerkesztésre például.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.