Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azért 6 bekapott gólon csak ne lépjen túl a fradi egy újpest elleni rangadó után. Nem is emlékszem olyanra, hogy ennyire nagy különbség lett volna eredményben a két csapat között azóta, hogy figyelemmel követem az Nb1-et. Oké, hogy csak egy meccs a sok közül, de ez presztízs meccs mindkét félnek. A fradinak nagyon komolyan el kell gondolkodnia, mert 6 gólt kapni akármelyik csapattól óriási blama, pláne az újpesttől...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért 6 bekapott gólon csak ne lépjen túl a fradi egy újpest elleni rangadó után. Nem is emlékszem olyanra, hogy ennyire nagy különbség lett volna eredményben a két csapat között azóta, hogy figyelemmel követem az Nb1-et. Oké, hogy csak egy meccs a sok közül, de ez presztízs meccs mindkét félnek. A fradinak nagyon komolyan el kell gondolkodnia, mert 6 gólt kapni akármelyik csapattól óriási blama, pláne az újpesttől...
Ez így van. Sajnos azonban a bírók idén már sokadszor nyúlnak bele a meccseinkbe. Persze ettől még nem kellett volna összeesni mint a parasztgatya, de ebben Prukner is hibás, mert nem állt be védekezni. Amúgy lehet túlmisztifikálni ezt a dolgot, de nem érdemes. Én nem vagyok azon elvakult fradisták táborába való, akik hetekig készülnek az úttest ellen. Számomra ez egy fontos meccs, de azért én mindig globálisan nézem a bajnokságot. Elég ha a tabellára nézel. Az úttest előtt állunk még így is. És jövőhéten asszem rájuk verünk még pár pontot, hisz ők mennek Debrecenbe mi meg fogadjuk a Siófokot. A csatát megnyerték, a háborút viszont mi fogjuk! az meg a másik dolog, hogy a fradista akkor is az amikor kikap a csapata, és nem csak akkor amikor nyer.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz futam. :D Akit dicsérnék az Vettel. :) Egyrészről a pimasz eleganciájáért (khm...khm....van egy kis motorhibám...khm...khm :D ), másrészről meg, hogy a Bridgestone reklámembere is lehetne :)

Azonban valahol nem értem, főleg Webbert. Látszott, hogy tud ő gyorsabb is lenni, kár volt integetnie Hulkenbergnek aki szerintem csak ügyesen védte a pozícióját. Aki világbajnok akar lenni az ne óvatoskodjon, hanem növesszen tököket. Vettelnek már szerintem fürtjei vannak :D

 

Mindazonáltal grat a dobogósoknak.....mázlijuk vó't. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól nyomta Alonso, és Vettel 4. helye is fantasztikus eredmény, ahhoz képest, hogy mennyit küszködött.

Remélem e kettő közül lesz valaki a világbajnok.

Kockafejű Webber és Hemilton Lajos neeee.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a pali nagyon jól látja a magyar fociról a képet:

A magyar labdarúgás legnagyobb problémája a játékhoz, a munkához való rossz hozzáállásban keresendő. Többször láttam tizenhat-tizenhét éves magyar gyerekeket például angolokkal játszani, és mindig azt tapasztaltam, hogy a mieink semmivel sem ügyetlenebbek. Csak éppen hiányzik belőlük a kitartás, az elkötelezettség, ami ahhoz kell, hogy később igazán magas szintre jussanak. Számomra érthetetlen, amikor tizenéves labdarúgókon hatalmas tetoválásokat, fülbevalót látok. Ez is sokat elárul róluk, a személyiségükről, a mentalitásukról.

NSO

Tényleg a mai 17-21 éves "ifjú tehetségek" nagyobb gondot fordítanak arra, hogy jól mutató menő tetkóik legyenek, mintsem a focival foglalkoznának magas szinten..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a pali nagyon jól látja a magyar fociról a képet:

 

NSO

Tényleg a mai 17-21 éves "ifjú tehetségek" nagyobb gondot fordítanak arra, hogy jól mutató menő tetkóik legyenek, mintsem a focival foglalkoznának magas szinten..

 

 

A magyar focinak 1986 óta vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen értelemben írtad ezt? Kit érdekel a meccs, vagy kit érdekel a vereség?

 

Mert engem sem izgat, hogy kikaptunk, de attól még nyomon követem őket, és szurkolok nekik!

Is-is. Nekem úgy tűnik kezd leereszteni a loki. Mert az ok, hogy bejutnak csoportkörökbe, de ott csak pofozógép szerep jut nekik. Szerintem kellene oda egy jobb edző.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a kerettel szerintem ne várjunk csodákat. A lényeg, hogy ott vannak, ez kell, hogy legyen a célkitűzés, és nem a csodatétel. Sajnos a csoportunk elég gáz, mivel mind a három csapat minimum Basel szintű gárda. De hát ez van, ebből kell gazdálkodni. Hát ha összejön egy-két pont...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a kerettel szerintem ne várjunk csodákat. A lényeg, hogy ott vannak, ez kell, hogy legyen a célkitűzés, és nem a csodatétel. Sajnos a csoportunk elég gáz, mivel mind a három csapat minimum Basel szintű gárda. De hát ez van, ebből kell gazdálkodni. Hát ha összejön egy-két pont...
Én azt szeretném megérni, amikor egy magyar csapat erről a szintről tovább lép. Nézd meg az Ukránokat pl. Elvileg sokkal szegényebbek mint mi és mégis milyen jó csapataik vannak. Ide tartozik még, hogy tegnap Koman és Dzsudzsák is kezdők voltak. Előbbi gólpasszt adott, utóbbi gólt lőtt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már előtte is kampeca volt. :)

 

 

Hát azért a Nyilasi-féle válogatott kijutott legalább a vb-re(a '82-esre) , haverommal szinte minden meccset néztünk a Spanyol vb-ről. Sőt nagyapámmal voltam Fradi-Vasason ahol telt ház volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állam az adófizetők pénzéből fantasztikus LOKI stadiont fog építeni Debrecenben, A Fidesz most jelentette be

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/...eseben-2045909/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Foci: Szalai Ádám győztes gólt szerzett a Bayern München ellen!!! :) Bravó, Ádám!!!

 

 

F1: Jó kis időmérő volt, és szerencsére pont azok kerültek előre, akik a pontversenyben hátrébb vannak, így jó esély van továbbra is az izgalmakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.