Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Így van lokatelli, maximálisan egyetértek. Ennyire durva és sportszerűtlen holland csapatot én még nem láttam. Angol - Portugál meccsen egyértelmű kinek szurkolok. Mondjuk alapból nem szeretem az angolokat, de ezek után meg főleg portugál párti leszek.

Dettó.

Nem is emlékszem,hogy valaha volt olyan csapat (lehet,hogy volt) aki nem adta vissza a labdát.Eddig se szerettem a hollandokat,eztán meg pláne :D

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itália is kiszenvedte, hú de nehezen.

Néhány játékosnak erőssen megkérdőjelezhető a helye, Perrotta!!!

Tottinak majd beletört a bokája a 11-esbe de bement.

Jogtalan kiállítás után ez a féljogos 11 minimum járt.

Hősies küzdelem volt, ausztrálok nem tudtak mit kezdeni az előnnyel(szerencsére :peace: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen gyenge olasz csapatot már régen láttam, de azért jobb, hogy ők mentek tovább, és nem az ötlettelen ausztrálok. Csak néztem, hogy emberelőmyben is milyen lassan és körülményesen adogattak...még akkor is be voltak tojva. Egy bátor játékkal, biztos legyőzhették volna ezt az olasz csapatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen gyenge olasz csapatot már régen láttam, de azért jobb, hogy ők mentek tovább, és nem az ötlettelen ausztrálok. Csak néztem, hogy emberelőmyben is milyen lassan és körülményesen adogattak...még akkor is be voltak tojva. Egy bátor játékkal, biztos legyőzhették volna ezt az olasz csapatot.

Én már láttam ennél gyengébbet 2 éve az eb-n 10 éve az angliai eb-n, és sorolhatnám.

 

Hátrányban nem tudnak jatszani ez tény (de ki tud?) és kihagytak egy rakás helyzetet, várom már a németek elleni elődöntőt :pfff:

 

Győzzön a jobb. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám, hogy az utolsó percben bejön egy büntető, ez ultramák :peace:

Az!

De ennyi már szinte járt az olaszoknak, ma jogtalan kiállítás. Négy éve 4 megnemadott szabályos gól.

Borzalmas ezeket átélni, ha az ember nekik szurkol, ilyenkor valamit visszaad a sors.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ütős volt ez a hétvége.

Sajnos a holland-portugál meccsről nem lehet jót mondani. A portugálok egy picivel fejben jobbak voltak, jobban megérdemelték győzelmet.

De azért azt túlzásnak tartom, hogy csak a hollandokat vonják felelősségre a meccs durvaságai miatt. Ezen a meccsen mindkét csapat adta egymás alá a lovat, és sportszerűtlenek voltak.

Három személynek keresnivalója sem volt a pályán: Boulahrouz, Figo és a bíró, Ivanov. Ekkora feszültségű meccsen nem lehet így széttördelni a a játékot, ennyi sárgával. Állítólag negyed órát volt összesen játékon kívül a laszti, csak a második félidőben!

Különben megfigyelhető, hogy kezd esni a bírói színvonal - megint. A négy évvel ezelőttiről azt hittem nem lehet megismételni, de úgy túnik közel vagyunk hozzá.

 

A tegnapi meccseket nem láttam, de harmatgyengének tünnek a visszajelzésekből.

De majd ma!

 

A mai tippek:

Brazília-Ghána 1-2 :peace::pfff:

Spanyolország-Franciaország 1-0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem a spanyoloknak? Úgy is szereted az egyiket. :)

Hát ha éppen nem ők az egyik aktuális játszó fél, akkor is kell valakinek szurkolni, nem? :pfff: Egyébként lökött vagy :peace:

 

Brazília-Ghána:3:1

Spanyolország-Franciaország:2:0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az!

De ennyi már szinte járt az olaszoknak, ma jogtalan kiállítás. Négy éve 4 megnemadott szabályos gól.

Borzalmas ezeket átélni, ha az ember nekik szurkol, ilyenkor valamit visszaad a sors.

Igen, ennyi járt nekik, én is örültem neki :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi meccseket nem láttam, de harmatgyengének tünnek a visszajelzésekből.

De majd ma!

Az olasz meccset nem láttam harmatgyengének. Szerintem nem volt rossz. Ma tényleg jó meccsekre számíthatunk, legalább is reménykedem benne. Ma mindkettőt nézem, de főleg a másodikat :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma összetaliztunk az íróasztalomnál néhány kollégával és azonnal sikerült összeveszni a focin :pfff: Konkrétan a tegnapi olasz meccsen. Férfiember kollégánk szerint undorító volt a tegnapi 11-es megítélése, mi meg mondtuk rá, hogy miért nem, aztán azon is sikerült vele összeveszni, hogy mi lenne jó az angol-portugál meccsen. Utána elzavartuk :peace: Hogy így képesek legyenek az emberek kikattanni a foci miatt, ez elképesztő. Ráadásul a fickó szegény kolléganőm lányának pasija, mi lehet náluk otthon mérkőzés alatt!!

Na szóval, ez egy kis élménybeszámoló akart lenni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan gyenge volt a tegnap esti meccs, hogy majd elaludtam és mikor a 11-esek felkeltettek nem villanyoztak fel annyira, hogy beírjam az állást, most pótolom:

 

Az állás:

 

1. - 57 pont

 

Bomarr

 

2. - 49 pont

 

Ody

 

3. - 47 pont

 

lokatelli

 

4. ? 46 pont

 

Donát

 

5. - 38 pont

 

MissKarrde

 

6. - 34 pont

 

Lada

 

7. - 28 pont

 

Kudarmubat

 

8. - 2 pont

 

Oldfighter

 

A játéknap legjobbja: Ody 4 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.