Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A sors inkább adta volna vissza Massának, amit elvett tőle, nem az ő hibájából :D

 

Ő is visszakapta. Nem arra gondolok, amit a csapat miatt veszített, hanem amit a büntetések elvettek. Volt amikor olyan hiba miatt büntetnek, aminek a következménye pozícióvesztés lett plusz még büntettek is. Végül mindig egyensúlyba kerül az erő...

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Aki a legtöbb futamot nyeri, F1-világbajnok

 

Hivatalos: a szezon végeztével az a bajnok, aki a legtöbb futamgyőzelmet, nem pontot szerezte. A jelenlegi 10-8-6-5-4-3-2-1-es számítás megmarad, de a több futamsiker felülírja.

 

http://sportgeza.hu/forma1/2009/03/17/aki_...f1-vilagbajnok/

 

Előny: Izgalmasabb futamok, kőkemény harc az első helyért. A 2. és 3. helyezett nem elégedhet meg a dobogós helyezéssel. Nem állnak be vonatozni az első mögé. Szuper :D :D

 

Hátrány: Miért nem tavaly vezették be, akkor Massa lett volna a VB :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a módosításnak én is örülök! Izgalmasabb lesz a verseny!

 

És Palik Laci még őrültebben közvetíthet :D

A verseny végére el fog menni a hangja :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, pont én is írni akartam erről :D

Nekem is az jutott először eszembe erről a változtatásról, hogy most már az élmenők nem fognak megelégedni mondjuk a második hellyel, mert pontban az is elég, hanem valódi verseny lesz, az eddigi taktikázgatásnak annyi, változtatni kell :D

Indexen olvastam, hogy a McLaren nem igazán megy jól a teszteken, mert elszúrták kissé a karosszériát :D A Hondát pedig megvette Ross Brawn, és Merci motorjuk van, szóval izgalmas évnek nézünk elébe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor egy kis más hír, úgyis rég írtam műkoriról :P Most megy éppen az idei vb Los Angelesből. Sajnos emiatt csak egy részét látom, azt is felvételről. Ez már kvalifikációs vb-nek számít, mert egy év múlva téli olimpia lesz :)

Sajnos a magyar csapat más felállásban képviselteti magát, mivel Sebestyén Julinak kiújult egy lábgondja, így nem tud részt venni, és a jégtáncos Hoffman Nóra pár hete edzés közben bevágta a fejét, koponyatörést szenvedett, így kénytelen volt lemondani a részvételt az új párjával együtt (az az igazság, hogy még nem jegyeztem meg a fickó nevét, aki egyébként orosz; ha jól rémlik, egy éve váltotta le Elek Attilát Nóra mellől).

Párosoknál a németek vitték az aranyat, mint ahogy az EB-n is, és teszik ezt már évek óta.

Ami viszont érdekesebb, hogy a férfiaknál nem kis csalódásomra, jó páran nem indultak, akiket pedig szeretek nézni, pl. a tavalyi világbajnok sem (ő abbahagyta, ha jól hallottam), J. Weir, aki csak ötödik lett az amerikai bajnokságban, így nem őt indították (ami sajnálatos, főleg, hogy tavaly ő lett az ezüstérmes a vb-n, és még helyi is), no és persze az egyik kedvencem sem indult, a svájci S. Lambiel (egy fél mondat erejéig hallottam, hogy ő is abbahagyta, de ezt nem igazán hiszem el) :P

Mindenesetre így a tavaly sérülés miatt nem indult másik kedvencem, Evan Lysacek lett a világbajnok :P Eddig is többször volt dobogós, de most már ővé lett a legfelső :P

Még hátravannak a lányok meg a táncosok, utóbbiaknál az utolsó menet előtt az egyik orosz páros vezet :P Drukkolok nekik, mint mindig mostanában :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta a mindenit..... érdekes időmérő volt :) Azért sajnáltam, hogy nem Rosberg indul az első kockából, szerettem volna kedvenc csapatom az élen látni, de talán ez még előfordulhat a szezon során. Legalább is bízom benne. És nem minden a másfajta diffúzor, mert akkor nem Vettel lett volna a harmadik, sokat számít a versenyző meg az autó többi része is :) Igazán kíváncsi vagyok, hogy fog menni a Brawn az év többi részében is. Mondjuk azt olvastam, hogy már akkor nekiálltak a 2009-es autó fejlesztésének, mikor látszott, hogy a 2008-as semmit nem ér.

Rendesen átszabták az autókat, nem is emlékszem, mikor volt ennyi változás autók terén. Aki nem látta, legalább képen nézze meg őket. Meg arra sem emlékszem már, mikor láttam slick gumis F1-es futamot :)

Egyszóval izgalmas évnek nézünk elébe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is felkeltem (sőt mi több: az időmérő után vissza is aludtam, szóval most ébredtem...), és tetszett, bár elég idegen Brawn nevű autókat látni az élen. Czolner meg hozta a formáját, az egekig magasztalta Rubenst, aki nyilván nem felejtett el eddig sem versenyezni, csak végre normális kocsi van alatta (ezzel szerintem Villeneuve, Wurz, Sutil, de talán még Sato is gyorsan menne).

 

Button pole-jának meg örülök, és bízom benne, hogy a McLaren és a Ferrari összekapja (összefejleszti...) magát annyira, hogy kihívói lehessenek a Brownnak. Addig is: hajrá Vettel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.