Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Chelsea 4 - 4 Liverpool...

Maga a végeredmény sokat elárult, ez kellett volna a BL döntőnek legyen, sajnálom, hogy a Pool ilyen jó játékkal esett ki. Most már csak az Arsenalnak szurkolhatok tovább. Hát ilyen a foci, ezért szeretem ezt a sportot! :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chelsea 4 - 4 Liverpool...

Maga a végeredmény sokat elárult, ez kellett volna a BL döntőnek legyen, sajnálom, hogy a Pool ilyen jó játékkal esett ki. Most már csak az Arsenalnak szurkolhatok tovább. Hát ilyen a foci, ezért szeretem ezt a sportot! :D

 

 

Én viszont örültem ! Az angol csapatok közül a poolt és a MU-t nem szeretem már régóta. Az viszont tény hogy a pool is jól játszott és ha így játszik az első meccsen ő megy tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar Ligaválogatott - Milan : 2 - 5

 

Felejthető gálameccs. Voltak szép, látványos mozdulatok, de nekem akkor sem jött be. Talán azért, mert ki nem állhatom a Milánt, vagy nem tudom, talán az RTL féle Léderer "profi" közvetítés fene tudja.

 

Viszont a tegnapi Liverpool - Arsenal: 4 - 4! Ha már meg volt a BL -ben az év meccse, akkor meg van az angol Premier Leagueban is! Mindkét csapatot szeretem, de sokkal jobban szeretem az Arsenalt, ezért nagyon örültem, hogy Arshavin bebizonyította mindenkinek: érdemes volt megvásárolni. Ritkán látok olyat, hogy egy játékos egy maga négy gólt rúg egy ilyen szintű csapat ellen. Hamar kedvencem lesz! :) Most mindegyik nagy csapat bánkódhat, hogy nem mertek érte pénzt kockáztatni. A Liverpool szemszögéből tekintve, mostanában látványos, parázs meccseket hoz, sajnos a hátrányára. Ha bajnok akar lenni, akkor az MU-nak rossz szériát kéne kikapjon, amit kötve hiszek.

 

A következő Premier League Match Day jóslataim (reményeim):

- Chelsea - Everton ... Az Everton a hétvégén jó napot fogott ki az MU ellen, remélem, ma is betesz egy nagy csapatnak.

- Porthsmouth - MU.... Egyértelmű mit szeretnék, hogy az MU szarva letörjön. Nem akarom, hogy megint bajnok legyen.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nagyon akarom, hogy bajnok legyen a MU, és erre nagy is az esély, tekintve, hogy legyűrte hazai pályán a Portsmouth 2-0-ra. Ellenben a gyengécske Chelsea csak annyit tudott elérni az Everton ellen, mint a Man U b csapata, egy laza 0-0. Így aztán 5 körrel a vége előtt 3 pont az előnye a ManU-nak a Pool és 6 a Chelsea előtt, ráadásul eggyel kevesebbet játszott. Ha a plussz egy meccsét megnyeri, akkor a Chelsea végleg kiesik a versenyfutásból, és a Pool is csak abba a ténybe kapaszkodhat, hogy lesz még egy ManU Arsenal, már pedig a Manchesternek idén köztudottan nem mennek a rangadók (1-1-3).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Premier League; Április 25, 26-i meccsnapok:

 

Igaz, hogy a hétvége nagyobb rangadók nélkül fog folyni, DE nem eseménytelenül! Lássuk akkor azokat a meccseket, amiket kiszemeltem, hogy megnézzek:

 

- Manchester United - Tottenham Hotspurs:

A meccs érdekes lesz, két részről is! Az MU arra fog törekedni, hogy győzzön, és erre nagy is az esélye, mert otthon fog játszani. A 'Spurs pedig nagyon szeretne arról a kilencedik helyről elmozdulni, továbbá a legutóbbi meccsei nem annyira sikerültek. Remélem a két csapat egymásnak fog esni, és egy jó meccset láthatunk...

 

- Arsenal - Middlesbrough:

Egyértelmű, hogy az Arsenal jó formában van. Tetszetős gyönyörű játékot játszanak (nem hiába, a kedvenc angol csapatom). Nagy az esély arra, hogy győzni fog. A Middlesbrough ezt akarja majd megakadályozni, főleg, hogy jelenleg a 18. helyen tanyázik, 3 pontra lemaradva a 17 Blackburn-től.

 

Érdekes ez az év, főleg, hogy jelenleg a Newcastle és a Middlesbrough is kieső helyen van. Remélem a szezon véghajrája szórakoztató lesz, viszont kár lenne, ha a Newcastle kiesne.

 

Ha bejönnek az írások, akkor még írhatok a Spanyol La Ligáról is. :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha sikerül eladni a Chealsenek sevit 75 millió euróért, majd megveszitek. :D

 

Éppen nézegettem ennek a topicnak az első oldalát, és figyelmes lettem egy hozzászólásra! Ody Mandrell kb. 4 évvel ezelőtt olyat írt ami tavaly valóra vált, vagyis Ronaldinho-t megvette a Milan. Hmm, ide jósok járnak fel a fórumra. :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Gyuszi jól beégette magát. :D Az időmérő közepén még tökéletesen biztos volt abban, hogy a nagy csapatok visszatértek az élmenyőzbe. Aztán persze jött a koppanás. :P

 

Amúgy nagyon jó vágta volt a vége felé, igaz a Toyota nyerte az időmérőt, de én a kalapom megint Vettel előtt emelném meg. :D Meglátjuk holnap mennyi nafta is van azokban a piros-fehér versenyszemélygépjárművekben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy nem dobott fel a mai futam. Azt hiszem, hiányzik, hogy nem tudok igazán kinek szurkolni. Valakinek, aki vb-esélyes. Alonso épp hogy pontszerző, bár ő tavaly is hasonlóan állt, Massa sehol, és még Kubica is csak sereghajtó. Hamiltont ugyebár nem csípem, és akik elől vannak, nem lopták be magukat a kedvenceim közé. Szerintem nem is fogják. Á.. majd csak lesz valami ;)

Ha igaz, amit mondtak, hogy Button-Vettel vb-harc lesz, akkor már inkább az angol, a német még suhanc ifjú :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.